Kuula: Aigar Vals – "End Game"

Kirjutas Rada7.ee
Sildid
13-09-2018

Foto: Evert Palmets
Badass Yuki trummar ja eestivene bändis Junk Riot kaasa teinud Aigar Vals teeb esmaspäeval, 17. septembril meile ja iseendale kingituse ning avaldab oma sünnipäeva puhul debüütalbumi “End Game”. Uudishimulikumad ja eesrindlikumad muusikasõbrad saavad kuulata plaati juba täna Rada7.ee eelkuulamises.

“Plaani albumi jaoks polnud, kuid see tundus loogiline samm. Ideedest ja lugudest tekkis aja jooksul tervik. Lihtne,” räägib Aigar ise. “Albumil annavad tooni tumedad helimaastikud ja unenäolisus ning neis kogetud õudused ja helgemad hetked. “

Tänud kuulamast, kohtumiseni kontsertidel!

“End Game” ilmub 17. septembril ja saab olema kättesaadav voogedastuskeskkondades ning ka tasuta allalaetav. Lisaks ilmub ka limiteeritud kogus kassette.

“Kassetil on oma iseloom ja see on lihtsaim moodus jätta maha füüsiline jälg. Kes tahab, saab albumi tasuta alla laadida ja autoraadio jaoks CD-le kõrvetada. Striimimisteenused on nagunii kõigile kättesaadavad,” märkis Vals.

Tulemas on ka mini-plaadiesitlustuur koos Valgevene bändiga Super Besse. Esitluskontserdid toimuvad 4. oktoobril Viljandi Lennukitehases, 5. oktoobril Tallinnas baaris Kivi Paber Käärid ja 6. oktoobril Tartus Genialistide klubis. Laval aitab Aigaril albumit esitleda Argo Vals.

Kõik, välja arvatud trummid, on kodus salvestatud. Albumi miksis ja masterdas Martin Kikas (Ö stuudio).

Facebook: https://www.facebook.com/aigarvals
Soundcloud: https://soundcloud.com/aigarvals

Veel artikleid