Kuula: Aghor – Necrolivonica

Kirjutas Rada7.ee
Sildid
27-03-2014


Aghori nime all otsustas Gates (The Grey Galamity, Thy Lord, Manatark, Loits, Sorts, Põhjast) teisme-ea armastatud muusikat taaselustada 2013. aastal, kui koondas enda ümber laulja Alari (Symbolic State, Connatural Terror), trummar Raini (Bestia, Kannabinõid) ja bassist Mantase (Pirit, Manatark, Loits, Sorts). Midagi juhuslikku selles sammus polnud, kuna nii Gates kui Mantas alustasid oma muusikuteed 1991. aastal kantuna tollal kerkivast esimesest Eesti death metali lainest, bändideks vastavalt Spawngrip ja Conspiratio Contra Christianum. Oma eksistentsi esimeste kuude jooksul on antud terve rida kontserte, avaldatud demo "Awe! Demo(n)" ja mõned lood erinevatel kogumikel.

Täna on teie ees Aghori esikalbum "Necrolivonica", mis on kummardus üheksakümnendate alguse death metali megaliitidele, kelle otseseid mõjutusi te plaadilt eksimatult ära tunnete. Trummid on salvestatud Hely Stuudios Sander Heinsoo poolt, kõik ülejäänu on salvestatud, miksitud ja kujundatud kollektiivi enda poolt. Kaanepildi joonistas Roberto Toderico, Aghori logo autor on Christophe Szpajdel. "Necrolivonica" on välja antud Offense Recordsi poolt.

Eelkuulamine on selleks korraks lõppenud! Täname huvi eest, kohtumiseni kontsertidel!

Aghor “Necrolivonica” CD OFFENSE001 Offense Records 2014

Alar – laul
Gates – kitarrid
Mantas – bass
Rain – trummid

http://www.facebook.com/aghorofficial
http://aghor.bandcamp.com
aghorofficial@gmail.com

Loe lisaks intervjuud, Gates Aghorist: „Kõik peab olema spontaanne!“, intervjuu tegi Mart Kalvet, avaldatud 17. märtsil 2014.

Aghor astub üles reedel, 28. märtsil Rada7.ee esitluskontserdil Tallinn Music Weeki raames. Lisainfo: http://www.rada7.ee/yritus/74829/

Veel artikleid