Kuula: Estoner - "Tahm"

Lisa uus üritus

  • laupäev, 30. märts 2019

  • 25-03-2019 31-03-2019 Tallinn Music Week 2019

    25-03-2019 kuni 31-03-2019

    3PEAT (CA), Aigar Vals, Akute (BY), Alex Kelman (RU), Alyona Alyona (UA), Åmnfx (RU), Anna Kaneelina, Apey & The Pea (HU), Artemiev (RU), Artur Lääts, Barren Womb (NO), Besty Fritz (NL), Bisweed, BlackBoxRed (NL), Blasfemen, Bratři (CZ), Brokenchord (LT), Captain Kirke and the Klingons (EE/LT), Cätlin Mägi, Ceremony (US), Chikiss (RU), Culpas, Cumbeast (FI), Daniel Levi, Demonic Death Judge (FI), Denis Punch, Detalji (FI), Dread, dRUMELODY (BA), Duo Ruut, EFDEMIN (DE), Eisi, ekke, Erki Pärnoja, F# feat. Ivi & Laura, Fractale (IT), Fränder (SE), Funeral Pop (FI), Genotype (UK), Geuxx (UA), GHLOW (SE), GON (LT), Gram-Of-Fun, Happyendless (LT), HeadRead, HEKDIK, HEKLA (IS), Hello Delaware (CA), Henne Emilia & Houreet (FI), Huiabella Fantastica, Iris Gold (DE), Itoa (UK), J.M.K.E., Jasperino, Jimmy Winkles (UK), JT Conception, Kadri Voorand In Duo With Mihkel Mälgand, Kali Briis, Kannabinõid, Karina (FI), Kaschalot, Kask, KEETAI, Kirill Richter (RU), KnightKnights (RU), Kosmonavt (BY), Lakker (IL), Little Fury (DE), M8N (PL), MA, Maarja Nuut & Ruum, Madis Muul Hextet, Maian, MänguPoi$$ Käru, Mari Kalkun, Maria Korepanova (RU), Maz (LU), Mees Inc., Megan Nash (CA), Melby (SE), Merilin (SE), Micaela Saraceno, Modern Disease, Modest Intentions, MOJA (JP), MOL (DE), Molchat Doma (BY), Mother (UK), Motoblok (UA), myspacebabe, Nick Faye (CA), Nikolajev, Noid (RU), NRCSSST (LT), Ocean Districts, Okra Playground (FI), Out-Or, Palberta (UK), Pastis (FI), Pelle Miljoona United (FI), Perforator Cerebral Party (RU), PhuturePhil (US), PK, Pompeya (RU), Port Cities (CA), Protokoll 0, Psychoterror, PTF1987, Puuluup, R=A, Ratkiller, Red Brut (NL), Red Telephone (UK), Respectfulchild (CA), Rick Feds (LV), Riffarrica, ROKKY (IS), Romm & Moose, rosemary loves a blackberry (RU), Ruslan PX, Ruth Koleva (BG), Sado Opera (RU), San Hani, Sansibar (FI), SEN (TW), Shabat Quartet, Sibyl Vane, Siksa (PL), Sny Matildy, Sooäär/Yaralyan/Ounaskari, Stromboli (IT), Super Collection Orchestra (RU), Tapecut (BY), Tapes (UK), Tautumeitas (LV), TechHead (SE), Teemu & The Deathblows (FI), TerrorDisco (IS), The Kitchen Brothers, The Queen Of Spades, Thing, Tokyo Taboo (UK), Too Slow (FI), Torama (RU), Trad.Attack!, Trees (FI) Trio Heinz Herbert (CH), Triptofan, Triskele, TRPTYCH (IS), Tuulikki Bartosik, Up The Sky, Vassvik (NO), Vera Vice, VillemDrillem, Vymvn (CA), WCKD Nation (SI), Wyldest (UK), Yasmyn, Yegor Zabelov (BY), YOHAN, Zahir

    Tallinn

  • 29-03-2019 30-03-2019 TMW 2019: Plaaditurg

    29-03-2019 kuni 30-03-2019

    Ahto Külvet // Psühhoteek

    Kauplus Aasia, Tallinn

    TASUTA

  • 30-03-2019 rannalõõts

    HAAPSALU LINN, HAAPSALU LINN

  • 30-03-2019 3€ PIDU + Rock & Metal Karaoke [priipääs]

    Barbar, Tallinn

    0

  • 30-03-2019 TMW 2019: Kivi Paber Käärid Stage

    Ceremony (US), Tokyo Taboo (UK), Up The Sky (EE), BlackboxRed (NL), Kaschalot (EE)

    Kivi Paber Käärid, Tallinn

    10/12/15

  • 30-03-2019 TMW 2019: Metal Stage

    Zahir, Pedigree, Ocean Districts, Kannabinõid, Cumbeast (FIN), N R C S S S T (LT), MØL (DK), Barren Womb (NOR) , Apey & the Pea (HUN)

    Roheline Saal, Tallinn

    18/20

  • 30-03-2019 TMW 2019: EKA ÖÖ

    Maarja Nuut & Ruum, Hüpnosaurus, Ceremony (US), Lakker (IR), Hekla (IS), Yegor Zabelov (BY), Trio Heinz Herbert (CH), respectfulchild (CAN), Vera Vice, M8N (PL), ekke, Stromboli (IT)

    EKA, Tallinn

    20/23

  • 30-03-2019 Jan Helsing "Käed" plaadiesitlus + Indie-Disco

    Jan Helsing, Villu Kraan, Sander Varusk

    Armastuse saal (Kastani 42), Tartu

    7

  • 30-03-2019 TMW 2019: Kasaganaan

    Tech-Head (SE), Bratři (CZ), TRPTYCH (IS), Motoblok (UA), Besty Fritz (NL), PhuturePhil (US), Terrordisco (IS), dRUMELODY (BA), Perforated Cerebral Party (RU), GON (LT), Aleksei Kosmonavt (BY) , Åmnfx (RU) , Vymvn (CA), Deejay Merilin (SE)

    HALL, Tallinn

  • 30-03-2019 TMW 2019: World Clinic Stage

    Trees (FI), The Queen Of Spades (EE), Mees Inc. (EE), Aigar Vals (EE), Teemu & The Deathblows (FI), 仙樂隊 SEN (TW)

    Sveta Baar (Telliskivi 62), Tallinn