Lisa uus üritus

  • reede, 29. märts 2019

  • 25-03-2019 31-03-2019 Tallinn Music Week 2019

    25-03-2019 kuni 31-03-2019

    3PEAT (CA), Aigar Vals, Akute (BY), Alex Kelman (RU), Alyona Alyona (UA), Åmnfx (RU), Anna Kaneelina, Apey & The Pea (HU), Artemiev (RU), Artur Lääts, Barren Womb (NO), Besty Fritz (NL), Bisweed, BlackBoxRed (NL), Blasfemen, Bratři (CZ), Brokenchord (LT), Captain Kirke and the Klingons (EE/LT), Cätlin Mägi, Ceremony (US), Chikiss (RU), Culpas, Cumbeast (FI), Daniel Levi, Demonic Death Judge (FI), Denis Punch, Detalji (FI), Dread, dRUMELODY (BA), Duo Ruut, EFDEMIN (DE), Eisi, ekke, Erki Pärnoja, F# feat. Ivi & Laura, Fractale (IT), Fränder (SE), Funeral Pop (FI), Genotype (UK), Geuxx (UA), GHLOW (SE), GON (LT), Gram-Of-Fun, Happyendless (LT), HeadRead, HEKDIK, HEKLA (IS), Hello Delaware (CA), Henne Emilia & Houreet (FI), Huiabella Fantastica, Iris Gold (DE), Itoa (UK), J.M.K.E., Jasperino, Jimmy Winkles (UK), JT Conception, Kadri Voorand In Duo With Mihkel Mälgand, Kali Briis, Kannabinõid, Karina (FI), Kaschalot, Kask, KEETAI, Kirill Richter (RU), KnightKnights (RU), Kosmonavt (BY), Lakker (IL), Little Fury (DE), M8N (PL), MA, Maarja Nuut & Ruum, Madis Muul Hextet, Maian, MänguPoi$$ Käru, Mari Kalkun, Maria Korepanova (RU), Maz (LU), Mees Inc., Megan Nash (CA), Melby (SE), Merilin (SE), Micaela Saraceno, Modern Disease, Modest Intentions, MOJA (JP), MOL (DE), Molchat Doma (BY), Mother (UK), Motoblok (UA), myspacebabe, Nick Faye (CA), Nikolajev, Noid (RU), NRCSSST (LT), Ocean Districts, Okra Playground (FI), Out-Or, Palberta (UK), Pastis (FI), Pelle Miljoona United (FI), Perforator Cerebral Party (RU), PhuturePhil (US), PK, Pompeya (RU), Port Cities (CA), Protokoll 0, Psychoterror, PTF1987, Puuluup, R=A, Ratkiller, Red Brut (NL), Red Telephone (UK), Respectfulchild (CA), Rick Feds (LV), Riffarrica, ROKKY (IS), Romm & Moose, rosemary loves a blackberry (RU), Ruslan PX, Ruth Koleva (BG), Sado Opera (RU), San Hani, Sansibar (FI), SEN (TW), Shabat Quartet, Sibyl Vane, Siksa (PL), Sny Matildy, Sooäär/Yaralyan/Ounaskari, Stromboli (IT), Super Collection Orchestra (RU), Tapecut (BY), Tapes (UK), Tautumeitas (LV), TechHead (SE), Teemu & The Deathblows (FI), TerrorDisco (IS), The Kitchen Brothers, The Queen Of Spades, Thing, Tokyo Taboo (UK), Too Slow (FI), Torama (RU), Trad.Attack!, Trees (FI) Trio Heinz Herbert (CH), Triptofan, Triskele, TRPTYCH (IS), Tuulikki Bartosik, Up The Sky, Vassvik (NO), Vera Vice, VillemDrillem, Vymvn (CA), WCKD Nation (SI), Wyldest (UK), Yasmyn, Yegor Zabelov (BY), YOHAN, Zahir

    Tallinn

  • 29-03-2019 TMW 2019: Rada7.ee spektaakel

    Huiabella Fantastica, Demonic Death Judge (FI), Sibyl Vane, Kali Briis, GHLOW (SE), MOJA (JP), Little Fury (DK)

    Sveta Baar, Tallinn

    12/15

  • 29-03-2019 Kantripidu I: Country Rock Hits

    Barbar, Tallinn

    7/10

  • 29-03-2019 TMW: MÜRK feat. Efdemin (Ostgut Ton / DE)

    Efdemin (Ostgut Ton / DE), Artur Lääts, Denis Punch , Eisi , Micaela Saraceno

    HALL, Tallinn

    10

  • 29-03-2019 see teatris esietendus

    uljas neitsi

    see teater, HAAPSALU LINN

  • 29-03-2019 U3 LIVE: Hilberts Problems / Colors of Today / Francis

    Hilberts Problems, Colors of Today, Francis

    U3, Tallinn

    10

  • 29-03-2019 Lejal'Nyte vol. 96

    Culpas, Taff, Vesikas, DJ Shromik

    Kära Kants, Rakvere

    Enne südaööd 4€, hiljem 5€

  • 29-03-2019 TMW 2019: Eesti Jazzliidu & Jazzkaare jazzilava

    F# feat. Ivi & Laura , Madis Muul Hextet , Captain Kirke and the Klingons , Sooäär/Yaralyan/Ounaskari , Kadri Voorand In Duo With Mihkel Mälgand , JT Conception , Shabat Quartet , MA

    Vaba Lava, Tallinn

    20-25

  • 29-03-2019 30-03-2019 TMW 2019: Plaaditurg

    29-03-2019 kuni 30-03-2019

    Ahto Külvet // Psühhoteek

    Kauplus Aasia, Tallinn

    TASUTA