Lisa uus üritus

  • laupäev, 28. juuli 2018

  • 26-07-2018 29-07-2018 XXVI Viljandi pärimusmuusika festival

    26-07-2018 kuni 29-07-2018

    Angus, AR-GOD, Black Bread Gone Mad, Bombino (Niger), Cätlin Mägi, Curly Strings, Debi Gogochurebi (Gruusia), Dobranotch (Venemaa), Duo Malva & Priks, Duo Mänd/Krüsban, Eesti ETNO, Estonian Voices, Etnosfäär ja Eesti Noorte Segakoor, Fränder (Eesti/Rootsi), Gatyamadzag Zenekar (Ungari), Hinrikus - Krüsban - Leitham, Hò-rò (Šotimaa), Jouhiorkesteri (Soome), Juhan Uppin, Kadrievi Orkestar (Makedoonia), Kalàscima (Itaalia), Kiharakolmio (Soome), Lekarerätten (Rootsi), Lõõtsavägilased, Maarja Nuut & HH, MandoTrio, Mari Kalkun, Metsatöll, Naised Köögis, Nikns Suns, Noorte Mandoliiniorkester, Oopus, Päri Päri, Puuluup, RÜÜT, Sound of Dragon (Hiina), Suits ja Kool, Svjata Vatra (Eesti/Ukraina), Tanzhausgeiger (Austria), The East Pointers (Kanada), Tintura, Trad.Attack!, Ülemakstud Rentslihärrad, Untsakad, Voorand/Koikson/Sooäär/Daniel ja tütarlastekoor Ellerhein, Zetod

    Viljandi lossimäed, Viljandi

  • 26-07-2018 29-07-2018 Kalana Saund 2018

    26-07-2018 kuni 29-07-2018

    Ajukaja & Nikolajev, Benzokai, Blasfemen, Cubus Larvik, Dasychira (LAV), dgr Dbblmn & Kuup, DJ Quest, Drummie & Orav (8 h set), East & West, Eiki Nestor, Haigla kutid, Heivi S, Indrek Tammeveski, JFL, Jimmy Winkles (UK), Joel Tammik, Katja Adrikova, Kisling (AU), Kitchen Brothers, Lill Slim, Lone (UK), Lootus, Lu:k, m.m.rty, Madis Nestor, Mari-Anna Miller, MD James (USA), metabora x a.alexa, Mustad Noodid (USA/EST), Rabimilia, Jacob Samuel (UK), N8, Ollus, Regret, Rene Köster, Sander Varusk, Shift Tides, Tapes & Ann (UK/SWE), Thing, Trans Germanium Express, Tsantser, TTAN, Villu Kraan

    Sõru sadam, Hiiumaa

    Kahe päeva pilet - 35, kolme päeva pilet - 45. Ühe päeva pileteid müüakse ainult väravas.

  • 27-07-2018 28-07-2018 Sweet Spot festival

    27-07-2018 kuni 28-07-2018

    5’Nizza, Avoid Dave, Chalice, Ewert and The Two Dragons, Frankie Animal, Gilles Peterson, Gram-Of-Fun, I Wear* Experiment, Jose Gonzalez, Leslie Da Bass, Levski, Little Dragon, London Grammar, Mahavok, Mew, Mick Moon, Mick Pedaja, Miljardid, NOËP, Onni Boi, Pyhimys, Reket, Roisin Murphy, Trad.Attack!, Vaiko Eplik, Tom Odell, Sander Mölder, Ashilevi, EiK, Nublu, Metabora, Jeff Mills, Honey Dijon, Bullion Live, Soichi Terada, CEM, Firejose, Dave Storm, Lekker DJ-d, Marek Poel, Tommy Cash, Artwork, Fort Romeau, Axel Thesleff, Kaarel Valter x Madis Aesma, Kähr x Rando Arand, Quest, Tiks, Marcel Düšess, Jancek, Martin Aedla, Richard Pohjanheim, 0.9 + Abramova, Jürgen Rekk

    Kultuurikatla park, Tallinn

  • 27-07-2018 28-07-2018 Punk & Rock festival 2018

    27-07-2018 kuni 28-07-2018

    J.M.K.E., Sõpruse Puiestee, Kurjam, Evestus, Coverage

    Raadi mõisapark, Tartu

  • 27-07-2018 28-07-2018 Sweet Spot Afterparties @ Kultuurikatel

    27-07-2018 kuni 28-07-2018

    Louie Vega, Honey Dijon, Dave Storm, Booka Shade, Rulers Of The Deep, Lekker DJ’s

    Kultuurikatel, Tallinn

    0/15/19

  • 27-07-2018 28-07-2018 Sweet Spot Afterparties @ Pada

    27-07-2018 kuni 28-07-2018

    Makoto & Stamina MC (UK), Sound In Noise, Modest Intentions, Kaspar Leivo, Flex, Sipelga 14, HOAX, Dope HKI

    PADA, Tallinn

    0/10

  • 27-07-2018 28-07-2018 Punk & Rock Festival 2018

    27-07-2018 kuni 28-07-2018

    J.M.K.E., Sõpruse Puiestee, Evestus, Kurjam, Estoner, Coverage

    Raadi mõisapark, Tartu

    15€ - 25€

  • 28-07-2018 Maailmamustrid Viljandis

    Daysleeper, Smaddy, Mur

    Wimka (Turu 7), Viljandi

    3.-/5.-