Lisa uus üritus

  • laupäev, 16. juuni 2018

  • 14-06-2018 16-06-2018 Sonar 2018

    14-06-2018 kuni 16-06-2018

    2manydjs (dj set), A-Trak, Absolute Terror, Agoria live, Alex Silva Live Band, Alicia Carrera, Alizzz, Alva Noto & Ryuichi Sakamoto, Alva Noto, Amp Fiddler x Tony Allen, Angel Molina, Atzar, Bawrut, Ben Klock & Dj Nobu, Benjamin Damage, Bicep live, Big Menu & Friends, Black Coffee, Blastto, Bonobo dj set, Bonobo, C.E.E. Shepherds, Call Super, Charlotte De Witte, Chino Amobi, Chloé - Slow Mo live, Claude Speeed live, Clip & Cora Novoa live, Cornelius, Cyber, Merca Bae, Dabrye & Kadence, Daedelus, Decisive Pink, Deep Resonance, Defled, Demdike Stare & Michael England, Despacio (James Murphy + 2manydjs), Die Angel: Ilpo Väisänen + Schneider Tm, Dinamarca, Diplo, Distruction Boyz, Ditc Sound, Dj Earl x Nick Hook Live Av, Dj Harvey (6h set), Dj Stingray X Mumdance, Dj2d2, Dre Skull, Emma-Jean Thackray Pres. Walrus, Errorsmith, Fatima Al Qadiri live, Francisco López, George Fitzgerald live, Goldlink, Gorillaz, Grace And The Color Of Sound, Helena Hauff, Henry Saiz & Band, Iamddb, Ibiza Pareo, Ivana Ray Singh, Jamz Supernova, Jarami, Jasss, Jenny Hval, Joe Kay - Soulection, John Talabot (6h set), Kampire, King Doudou, Kode9 X Kōji Morimoto Av, Kokoko!, Lanark Artefax, Laurel Halo, Laurent Garnier, Laurent Plays Garnier, LCD Soundsystem, Liberato, Little Simz, Lorenzo Senni, Lory Money, Lucius Works Here, Maikel De La Calle, Maribou State, Miss Kittin & Kim Ann Foxman, Modeselektor dj set, Motor City Drum Ensemble & Jeremy Underground, Mow, Mr Eazi, Mueveloreina, Museless, Nathy Peluso, Nídia, Niño De Elche & Israel Galván, OBC + Brad Lubman Play Terry Riley: IN C. Objekt, Octo Octa, Oddisee & Good Compny, Oklou, Ólafur Arnalds, Olde Gods, Oscar Mulero - Monochrome, Pedro Ladroga, Pina + Gnomalab, Preditah, Putochinomaricón, Rainforest Spiritual Enslavement, Ratkje & Barruk: Avant Joik, Refree, Rosa Pistola, Rels B, Richie Hawtin Close, Rosalía, Rozzma, Russell Haswell Ft. Sue Tompkins, Second Woman, Sinjin Hawke & Zora Jones Av live, Sophie, Steve Lean, Studio Barnhus, Suzanne Kraft c Jonny Nash, Territroy live, The Venopian Solitude, Thom Yorke, Tokimonsta Av live, Tony Humphries, Undo, Valtònyc, Violet X Photonz, Wbms, Wiley, Yaeji, Ydvst, Young Marco, Yung Lean, Yuzo Koshiro x Motohiro Kawashima

    Fira Montjuïc & Fira Gran Via L'Hospitalet, Barcelona

    165

  • 14-06-2018 17-06-2018 Nova Rock 2018

    14-06-2018 kuni 17-06-2018

    Iron Maiden, Avenged Sevenfold, Volbeat, Die Toten Hosen, Stone Sour, The Prodigy, Marilyn Manson, Limp Bizkit, Billy Idol, Rise Against, Sunrise Avenue, Billy Talent, Megadeth, Anti – Flag, Passenger, Skillet, Bullet for My Valentine, Jonathan Davis, Seiler & Speer, Kraftklub, Parkway Drive, Wizo, Body Count ft Ice-T, Dame, Arch Enemy, OK Kid, Hollywood Undead, Killswitch Engage, Asking Alexandria, Brian Fallon & The Howling Weather, Black Stone Cherry, Otto & Die Friesenjungs, Dead Cross, La Brassbanda, Mad Caddies, Meshuggah, Nothing but Thieves, Turbobier, Krautschädl, Stick to Your Guns, Donots, All them Witches, The Struts, Powerflo, Beast in Black, The Charm The Fury, Lionheart

    Pannonia Fields, Nickelsdorf

    175

  • 14-06-2018 17-06-2018 Sõru Jazz 2018

    14-06-2018 kuni 17-06-2018

    Andre Maaker, Monday Quartet, Raivo ja Ramuel Tafenau, Elletuse, Tõnu Naissoo Hammond Trio, Sawmill Roots Orchestra, Weekend Guitar Trio, Tanel Ruben Quintet ja Kadri Voorand, Emmaste Swing Rock Band, Raul Vaigla ja Raul Ukareda, Hedvig Hanson, Erki Pärnoja, Mickey’s, Olav Ehala, Nele-Liis Vaiksoo ja Lembit Saarsalu, Kirke Karja kvartett, Maria Faust ja Kira Skov

    Sõru sadama paadikuur, Sõru

  • 16-06-2018 17-06-2018 THE HISTORY ( indoor D'N'B festival)

    16-06-2018 kuni 17-06-2018

    CURRENT VALUE, APHRODITE, LIMEWAX, THE PANACEA , COUNTERSTRIKE

    Cathouse Club, Tallinn

    15

  • 16-06-2018 Nastja Riist

    MAVA, BAKEY USTL

    Sveta Baar, Tallinn

    5€

  • 16-06-2018 A Distorted Evening with Talbot & Zahir!

    Talbot, Zahir

    Sveta Baar, Tallinn

    10

  • 16-06-2018 Suverock 2018 @ Haapsalu Lossihoov

    Smilers, Tanel Padar

    Lossipark, Haapsalu

    15/18