Lisa uus üritus

  • pühapäev, 8. aprill 2018

  • 02-04-2018 08-04-2018 Tallinn Music Week 2018

    02-04-2018 kuni 08-04-2018

    Ajukaja & Andrevski, Aleksei Taruts (RU), Alex Kelman (RU), All Day Long (LV), Andres Roots & Anneli Kadakas, Arlo Maverick (CA), Avarus Trio, Axel Thesleff (FI), Battle Beast (FI), ckh9dh44 (UK), D/troit (DK), Democide, Devlsy (LT), Dew8, EiK, Electronic I (LT), Evestus, Florian Wahl, Franjazzco (AT), Fula Express (IL), Garbanotas Bosistas (LT), Gee, GNUČČI (SE), Helhorse (DK), HOAX, Holy Motors, I Wear* Experiment, Indivision, Kalàscima (IT), Kammerkoor Collegium Musicale, Karpov Not Kasparov (RO), KKPalmy x Mick Moon, Kytami (CA), Lauri-Dag Tüür, Liblikas, Malneirophrenia (IS), Mari Kalkun, Miseria Ultima (FI), Mongooz and the Magnet (HU), Mörk (HU), Neoandertals, neuronphase, Nikolajev, Ouu, Pekko Käppi & K:H:H:L (FI), Perttu (DE), Piwai (US), Pocket Knife Army (NL), Pohjonen Alanko (FI), Pom Poko (NO), Raadio Laste Laulustuudio mudilaskoor & Eeva Talsi, Rahvusooper Estonia noormeestekoor, Rüüt, Soyuz (BY), Stanislavskiy System (RU), Stillhead (UK), Suzi Wu (UK), Tekstur (RU), The Cool Quest (NL), The Grand Astoria (RU), The Karovas Milkshake (RU), The Magnettes (SE), The Toasters (US), Thing, Trad.Attack!, Walrus (CA), ZRN (DK), 1teist/2EXXXA, Akua Naru (DE), Alaska Dreamers (LV), Alluri (IN), Aslamin (BY), Autism (LT), BAEST (DK), Bakey x Kakora (BY), Blackberries (DE), Booty Powder DJs, Bucharest (IL), Colors of Today, Crash Test Money, Curly Strings, Dead Janitor (SK), Deceitome, DJ 4-got-10, Duo Malva & Priks, DZEAHEL (BY), Elysian, Fever Dream (IS), Firejosé, Forrò Mior (PT), Fractale (IT), Frankie Animal, Girls in Pearls, Helsinki-Cotonou Ensemble (FI), Hilbert’s Problems, Hildur (IS), Hommage, Högni (SE), Inner (FI), Intergalactic Lovers (BE), James Wolfgang Rassakas, Jasperino, Jazzamboka (CA), Kadajane, Kammerkoor HELÜ, Kapela Maliszów (PL), Kolchak (RU), Kurara (RU), Lastekoor Ellerhein, Laura Annika Quartet (FI), Lepatriinu, Little Destroyer (CA), Lootus, Maïa Vidal (ES), Maija Kauhanen (FI), Majestim, MANKY (DK), Maria Minerva (US), Mart Avi, Mathias Landaeus FROM THE PIANO (SE), Maya Belsitzman & Matan Ephrat (IL), Meriheini Luoto (FI), Mirrored Lips (RU), Modest Intentions, Monetochka (RU), MostBand, myspace01, Nebo-Zemlya, NEØV (FI), Omertà (LV), Petlia Pristrastiya (BY), Pieneņu Vīns (LV), Podruga (LV), Polifauna (LV), Poly Sone (FI), Port Mone (BY), Rainer Ild, Rake, Rando Arand, Regret (UK), Restless, Rick Feds (LV), Rotten Sperm, Ruckus, Seaduskuulekus, Show Me a Dinosaur (RU), Shromik, Shuma (BY), Sociasylum, Solo Ansamblis (LT), Söndörgő (HU), Spasibo (RU), Steps to Synapse, Subminimal (IS), Surf Philosophies (SE), Svjata Vatra, Tallinna Muusikakeskkooli noortekoor, tema kresta (RU), Tesa (LV), The Gentleman Losers (FI), The Kitchen Brothers, The Queen of Spades, TMF, Treeeye (LV), Tronden, We Stole the Show (US), Yohan, [EX] DA BASS (LV), Afro Tallinn Beat Orchestra, Anton Sevidov (RU), Arop, Astria Oboe Trio and HaftCraft Ensemble (BE), Ätna (DE), Avenova, Avoid Dave, Cari Cari (AT), Dallas Kalevala (FI), Dead Furies, Doktor Normal, ELIZABETE BALČUS (LV), Estrada Orchestra, Gram of Fun, Intakx (LT), JS16 (FI), Junk Riot, Jüri Pootsmann, Kate NV (RU), Kaukolampi (FI), Kermo Hert, Laura Põldvere, Lexsoul Dancemachine, Maian, Marianna Liik, Mauno Meesit, Mees Inc., Metsakutsu, Mick Pedaja, PK Keränen (FI), Põhja Konn, Propazha, Púr Múdd, Rämmar DJ's, Reket, Samurai Champs (CA), Sibyl Vane, Sõpruse Puiestee, State of Zoe, The Hanged Man (SE), The Second Level (FI), Trio Karja/Ruben/Kuusik, Trump Conception, Ulmer & Wondering 0, V4R1, Wet Red (RU), Wojtek Mazulewski Quintet (PL), Wooden Whales (RU)

    Tallinn

  • 07-04-2018 08-04-2018 TMW2018: HALL Opening Day 2 and 3: Downwards 25 years

    07-04-2018 kuni 08-04-2018

    REGIS , SAMUEL KERRIDGE, ENA COSOVIC, ARTUR LÄÄTS, KATJA ADRIKOVA, EISI, TARMO PALUOJA, MARTIN AEDLA, DENIS PUNCH, DOMNINA, TANEL MÜTT, MIHKEL MARIPUU, MICAELA SARACENO

    HALL, Tallinn

    15€/20€

  • 07-04-2018 08-04-2018 Kestvusruum: "Unesärkvel"

    07-04-2018 kuni 08-04-2018

    Arhiiv, Tartu

    6/10(karakteriseerimata)

  • 07-04-2018 08-04-2018 KE

    07-04-2018 kuni 08-04-2018

    Tartu

  • 07-04-2018 08-04-2018 Veereme koos!

    07-04-2018 kuni 08-04-2018

    PööLoY GLääNZ aqstika

    Pubi Veerev Õlu, Pärnu

    o.-

  • 08-04-2018 Abbath (nor) + support klubis Tapper!

    Abbath (nor)

    Tapper, Tallinn

  • 08-04-2018 Plaaditurg

    Red Emperor, Tallinn

    TASUTA

  • 08-04-2018 Blankenberge [RU] Bisamråtta [RU] Tovarish Astronom

    Blankenberge (dream pop, dronegaze), Bisamråtta (drone, ambient, folk), Tovarish Astronom (post-punk)

    Sotsiaalkeskus Ülase12, Tallinn

    3

  • 08-04-2018 Blankenberge [RU] Bisamråtta [RU] Tovarish Astronom

    Blankenberge (dream pop, dronegaze), Bisamråtta (drone, ambient, folk), Tovarish Astronom (post-punk)

    Sotsiaalkeskus Ülase12, Tallinn

    3