Lisa uus üritus

  • laupäev, 7. aprill 2018

  • 02-04-2018 08-04-2018 Tallinn Music Week 2018

    02-04-2018 kuni 08-04-2018

    Ajukaja & Andrevski, Aleksei Taruts (RU), Alex Kelman (RU), All Day Long (LV), Andres Roots & Anneli Kadakas, Arlo Maverick (CA), Avarus Trio, Axel Thesleff (FI), Battle Beast (FI), ckh9dh44 (UK), D/troit (DK), Democide, Devlsy (LT), Dew8, EiK, Electronic I (LT), Evestus, Florian Wahl, Franjazzco (AT), Fula Express (IL), Garbanotas Bosistas (LT), Gee, GNUČČI (SE), Helhorse (DK), HOAX, Holy Motors, I Wear* Experiment, Indivision, Kalàscima (IT), Kammerkoor Collegium Musicale, Karpov Not Kasparov (RO), KKPalmy x Mick Moon, Kytami (CA), Lauri-Dag Tüür, Liblikas, Malneirophrenia (IS), Mari Kalkun, Miseria Ultima (FI), Mongooz and the Magnet (HU), Mörk (HU), Neoandertals, neuronphase, Nikolajev, Ouu, Pekko Käppi & K:H:H:L (FI), Perttu (DE), Piwai (US), Pocket Knife Army (NL), Pohjonen Alanko (FI), Pom Poko (NO), Raadio Laste Laulustuudio mudilaskoor & Eeva Talsi, Rahvusooper Estonia noormeestekoor, Rüüt, Soyuz (BY), Stanislavskiy System (RU), Stillhead (UK), Suzi Wu (UK), Tekstur (RU), The Cool Quest (NL), The Grand Astoria (RU), The Karovas Milkshake (RU), The Magnettes (SE), The Toasters (US), Thing, Trad.Attack!, Walrus (CA), ZRN (DK), 1teist/2EXXXA, Akua Naru (DE), Alaska Dreamers (LV), Alluri (IN), Aslamin (BY), Autism (LT), BAEST (DK), Bakey x Kakora (BY), Blackberries (DE), Booty Powder DJs, Bucharest (IL), Colors of Today, Crash Test Money, Curly Strings, Dead Janitor (SK), Deceitome, DJ 4-got-10, Duo Malva & Priks, DZEAHEL (BY), Elysian, Fever Dream (IS), Firejosé, Forrò Mior (PT), Fractale (IT), Frankie Animal, Girls in Pearls, Helsinki-Cotonou Ensemble (FI), Hilbert’s Problems, Hildur (IS), Hommage, Högni (SE), Inner (FI), Intergalactic Lovers (BE), James Wolfgang Rassakas, Jasperino, Jazzamboka (CA), Kadajane, Kammerkoor HELÜ, Kapela Maliszów (PL), Kolchak (RU), Kurara (RU), Lastekoor Ellerhein, Laura Annika Quartet (FI), Lepatriinu, Little Destroyer (CA), Lootus, Maïa Vidal (ES), Maija Kauhanen (FI), Majestim, MANKY (DK), Maria Minerva (US), Mart Avi, Mathias Landaeus FROM THE PIANO (SE), Maya Belsitzman & Matan Ephrat (IL), Meriheini Luoto (FI), Mirrored Lips (RU), Modest Intentions, Monetochka (RU), MostBand, myspace01, Nebo-Zemlya, NEØV (FI), Omertà (LV), Petlia Pristrastiya (BY), Pieneņu Vīns (LV), Podruga (LV), Polifauna (LV), Poly Sone (FI), Port Mone (BY), Rainer Ild, Rake, Rando Arand, Regret (UK), Restless, Rick Feds (LV), Rotten Sperm, Ruckus, Seaduskuulekus, Show Me a Dinosaur (RU), Shromik, Shuma (BY), Sociasylum, Solo Ansamblis (LT), Söndörgő (HU), Spasibo (RU), Steps to Synapse, Subminimal (IS), Surf Philosophies (SE), Svjata Vatra, Tallinna Muusikakeskkooli noortekoor, tema kresta (RU), Tesa (LV), The Gentleman Losers (FI), The Kitchen Brothers, The Queen of Spades, TMF, Treeeye (LV), Tronden, We Stole the Show (US), Yohan, [EX] DA BASS (LV), Afro Tallinn Beat Orchestra, Anton Sevidov (RU), Arop, Astria Oboe Trio and HaftCraft Ensemble (BE), Ätna (DE), Avenova, Avoid Dave, Cari Cari (AT), Dallas Kalevala (FI), Dead Furies, Doktor Normal, ELIZABETE BALČUS (LV), Estrada Orchestra, Gram of Fun, Intakx (LT), JS16 (FI), Junk Riot, Jüri Pootsmann, Kate NV (RU), Kaukolampi (FI), Kermo Hert, Laura Põldvere, Lexsoul Dancemachine, Maian, Marianna Liik, Mauno Meesit, Mees Inc., Metsakutsu, Mick Pedaja, PK Keränen (FI), Põhja Konn, Propazha, Púr Múdd, Rämmar DJ's, Reket, Samurai Champs (CA), Sibyl Vane, Sõpruse Puiestee, State of Zoe, The Hanged Man (SE), The Second Level (FI), Trio Karja/Ruben/Kuusik, Trump Conception, Ulmer & Wondering 0, V4R1, Wet Red (RU), Wojtek Mazulewski Quintet (PL), Wooden Whales (RU)

    Tallinn

  • 05-04-2018 07-04-2018 TMW2018: Linnalavad

    05-04-2018 kuni 07-04-2018

    Rahvusooper Estonia poistekoor Juhanid, Andres Roots & Anneli Kadakas, Alaska Dreamers, The Queen of Spades, Ätna (DE), Cari Cari (AT), Sattuma (RU), Maria Kalaniemi & Eero Grundström (FI), Unejõgi (SE), Kytami (CA), Mick Pedaja (EE), Arlo Maverick (CA), Wojtek Mazulewski Quintet (PL), Rüüt (EE), Mongooz and the Magnet (HU), Tronden, Tekstur (RU), Mick Pedaja, Mörk (HU), Púr Múdd, Kalàscima, Resina (PL), Pocket Knife Army (NL), Shida Shahabi (IR), Mauno Meesit, I Wear* Experiment, Meriheini Luoto (FI), Frankie Animal, Gram-of-Fun, Tuulikki Bartosik, Podruga (LV), Evestus, The Magnettes (SE), EiK, Kaukolampi (FI), Aleksei Taruts (RU), Mart Avi, The Cool Quest (NL), Steps To Synapse, Polifauna (LV), 1teist/2EXXXA, Sibyl Vane, Alluri (IN), Karpov not Kasparov (RO), Fever Dream (IS), Rick Feds (LV), Inner (FI), The Hanged Man (SE), PK Keränen (FI), КУКЛА (SI), KKPalmy x Mick Moon, Bucharest (IL), Malneirophrenia (IS), Avoid Dave, Piwai (US), Hildur (IS), Forrò miòr (IT), Söndörgő (HU), NEØV (FI), Rainer Ild, Lepatriinu, ELIZABETE BALČUS (LV), Maya Belsitzman & Matan Ephrat (IL), Bakey x Kakora (BY), Elephants From Neptune

    Tallinn

  • 06-04-2018 07-04-2018 PööLoY GLääNZ@KäraKants

    06-04-2018 kuni 07-04-2018

    PööLoY GLääNZ

    Kära Kants, Rakvere

    natukene

  • 06-04-2018 07-04-2018 TMW2018: CryptoMarket

    06-04-2018 kuni 07-04-2018

    Suzi Wu (UK), KKPalmy x Mick Moon, Monetochka (RU), Mart Avi, Aleksei Taruts (RU), Regret, Lynch (SI), KATE NV (RU), Spasibo (RU), tema kresta (RU), Maria Minerva, Florian Wahl, Mirrored Lips (RU), КУКЛА (SI)

    Kuku Klubi, Tallinn

  • 07-04-2018 TMW2018 : Metal Stage

    Autism, Baest, Battle Beast, Deceitome, Devlsy, Kolchak, Helhorse, Neoandertals, Omerta, Rotten Sperm, Show Me A Dinosaur, Sociasylum, TESA, The Grand Astoria

    Von Krahl, Tallinn

    15/18

  • 07-04-2018 HERALD [+BOURBON SUGAR] @TEHAS

    Herald, Bourbon Sugar

    ROCKIKLUBI TEHAS, Viljandi

    7/10€

  • 07-04-2018 Punk-Rock - Vennaskond, Blueintheface jt.

    Vennaskond, Blueintheface, The War House, Ozzmond

    Rock & Roll, Tartu

    10€/8€ esimene tund KK

  • 07-04-2018 08-04-2018 KE

    07-04-2018 kuni 08-04-2018

    Tartu

  • 07-04-2018 TMW2018 & Telia present: Sweet Spot Festival Night

    Mauno Meesit, Mick Pedaja, Samurai Champs (CA), Avoid Dave, Hildur (IS), reket, Dallas Kalevala (FI)

    Telliskivi Loomelinnaku Roheline Saal, Tallinn

  • 07-04-2018 TMW2018: Station Narva & Art Club Ro-Ro Stage

    Propazha, Avenova, Wooden Whales (RU), Anton Sevidov (RU), Sõpruse Puiestee, Junk Riot, Wet Red (RU)

    Sveta Baar, Tallinn

  • 07-04-2018 Dead Furies "Rock City a Go Go" vinüüliesitlus Valgas

    Dead Furies, Truckthor

    Valga Rockiklubi, Valga

  • 07-04-2018 Beats From The Vault + Joy Division "Unknown Pleasures"

    Rockstar's, Tallinn

    4/6/7€

  • 07-04-2018 TMW2018: Manka Boutique Pop Festival Night

    MostBand, Petlia Pristrastiya (BY), All Day Long (LV), Surf Philosophies (SE), Nebo - Zemlja, Soyuz (BY), Kurara (RU)

    PATT, Tallinn

  • 07-04-2018 TMW2018: Positivus & I Love You Records Stage

    Maïa Vidal (ES), Polifauna (LV), Bucharest (IL), The Hanged Man (SE), Högni (IS), NEØV (FI), Sibyl Vane

    Kino Sõprus, Tallinn

  • 07-04-2018 TMW2018: Uue koorimuusika kontsert

    Kammerkoor Collegium Musicale, Kammerkoor HELÜ, Lastekoor Ellerhein, Raadio Laste Laulustuudio mudilaskoor & Eeva Talsi, Rahvusooper Estonia noormeestekoor, Tallinna Muusikakeskkooli noortekoor

    Raadiomaja 1. stuudio, Tallinn

  • 07-04-2018 Sip€lga14 - Viljandi

    Sip€lga14

    Cheers, Viljandi

  • 07-04-2018 Live in Underground - Louie Digman & Ferriday Express

    Louie Digman & Ferriday Express

    Underground, Tartu

  • 07-04-2018 08-04-2018 TMW2018: HALL Opening Day 2 and 3: Downwards 25 years

    07-04-2018 kuni 08-04-2018

    REGIS , SAMUEL KERRIDGE, ENA COSOVIC, ARTUR LÄÄTS, KATJA ADRIKOVA, EISI, TARMO PALUOJA, MARTIN AEDLA, DENIS PUNCH, DOMNINA, TANEL MÜTT, MIHKEL MARIPUU, MICAELA SARACENO

    HALL, Tallinn

    15€/20€

  • 07-04-2018 08-04-2018 Kestvusruum: "Unesärkvel"

    07-04-2018 kuni 08-04-2018

    Arhiiv, Tartu

    6/10(karakteriseerimata)

  • 07-04-2018 TMW2018 & Eesti Kontsert: Kommentaarium

    Kommentaarium

    Kanuti Gildi Saal, Tallinn

  • 07-04-2018 TMW2018: Hip-Hop Night

    HOAX, myspace01, 1teist, 1teist/2EXXXA, jasperino, We Stole The Show (US), James Wolfgang Rassakas, TMF, RUCKUS, Rick Feds (LV), Fever Dream (IS), DEW8, Arlo Maverick (CA), Shromik, Elysian, Bakey x Kakora (BY), Axel Thesleff (FI), Seaduskuulekus, Inner (FI), Gnučči (SE)

    Sinilind, Tallinn

  • 07-04-2018 08-04-2018 Veereme koos!

    07-04-2018 kuni 08-04-2018

    PööLoY GLääNZ aqstika

    Pubi Veerev Õlu, Pärnu

    o.-

  • 07-04-2018 TMW2018: World Clinic Stage

    Pekko Käppi & K:H:H:L (FI), Steps to Synapse, Walrus (CA), PK Keränen (FI), D/troit (DK)

    Kivi Paber Käärid, Tallinn

  • 07-04-2018 TMW2018 & Eesti Kontsert: Seitse pisarat

    Niguliste kirik, Tallinn

  • 07-04-2018 TMW2018: Made in Baltics / Sony Music Night

    Rasmus Rändvee, Miljardid, Iiris, Ewert and the Two Dragons

    Vene kultuurikeskus, Tallinn

  • 07-04-2018 TMW2018: Music Night by The Russian Theatre of Estonia

    Meriheini Luoto (FI), Port Mone (BY), Shuma (BY), ELIZABETE BALČUS (LV), Malneirophrenia (IS), Jazzamboka (CA), Stanislavskiy System (RU), Maya Belsitzman & Matan Ephrat (IL), Laura Annika Quartet (FI), Mathias Landaeus (SE), Avarus Trio, Pocket Knife Army (NL)

    Vene Teater, Tallinn

  • 07-04-2018 TMW2018: World Music Night

    Piwai (US), Fula Express (IL), Forrò Mior (PT), Afro Tallinn Beat Orchestra, Karpov Not Kasparov (RO), Alluri (IN), Helsinki Cotonou Ensemble (FI)

    Erinevate Tubade Klubi, Tallinn