Lisa uus üritus

  • reede, 6. aprill 2018

  • 02-04-2018 08-04-2018 Tallinn Music Week 2018

    02-04-2018 kuni 08-04-2018

    Ajukaja & Andrevski, Aleksei Taruts (RU), Alex Kelman (RU), All Day Long (LV), Andres Roots & Anneli Kadakas, Arlo Maverick (CA), Avarus Trio, Axel Thesleff (FI), Battle Beast (FI), ckh9dh44 (UK), D/troit (DK), Democide, Devlsy (LT), Dew8, EiK, Electronic I (LT), Evestus, Florian Wahl, Franjazzco (AT), Fula Express (IL), Garbanotas Bosistas (LT), Gee, GNUČČI (SE), Helhorse (DK), HOAX, Holy Motors, I Wear* Experiment, Indivision, Kalàscima (IT), Kammerkoor Collegium Musicale, Karpov Not Kasparov (RO), KKPalmy x Mick Moon, Kytami (CA), Lauri-Dag Tüür, Liblikas, Malneirophrenia (IS), Mari Kalkun, Miseria Ultima (FI), Mongooz and the Magnet (HU), Mörk (HU), Neoandertals, neuronphase, Nikolajev, Ouu, Pekko Käppi & K:H:H:L (FI), Perttu (DE), Piwai (US), Pocket Knife Army (NL), Pohjonen Alanko (FI), Pom Poko (NO), Raadio Laste Laulustuudio mudilaskoor & Eeva Talsi, Rahvusooper Estonia noormeestekoor, Rüüt, Soyuz (BY), Stanislavskiy System (RU), Stillhead (UK), Suzi Wu (UK), Tekstur (RU), The Cool Quest (NL), The Grand Astoria (RU), The Karovas Milkshake (RU), The Magnettes (SE), The Toasters (US), Thing, Trad.Attack!, Walrus (CA), ZRN (DK), 1teist/2EXXXA, Akua Naru (DE), Alaska Dreamers (LV), Alluri (IN), Aslamin (BY), Autism (LT), BAEST (DK), Bakey x Kakora (BY), Blackberries (DE), Booty Powder DJs, Bucharest (IL), Colors of Today, Crash Test Money, Curly Strings, Dead Janitor (SK), Deceitome, DJ 4-got-10, Duo Malva & Priks, DZEAHEL (BY), Elysian, Fever Dream (IS), Firejosé, Forrò Mior (PT), Fractale (IT), Frankie Animal, Girls in Pearls, Helsinki-Cotonou Ensemble (FI), Hilbert’s Problems, Hildur (IS), Hommage, Högni (SE), Inner (FI), Intergalactic Lovers (BE), James Wolfgang Rassakas, Jasperino, Jazzamboka (CA), Kadajane, Kammerkoor HELÜ, Kapela Maliszów (PL), Kolchak (RU), Kurara (RU), Lastekoor Ellerhein, Laura Annika Quartet (FI), Lepatriinu, Little Destroyer (CA), Lootus, Maïa Vidal (ES), Maija Kauhanen (FI), Majestim, MANKY (DK), Maria Minerva (US), Mart Avi, Mathias Landaeus FROM THE PIANO (SE), Maya Belsitzman & Matan Ephrat (IL), Meriheini Luoto (FI), Mirrored Lips (RU), Modest Intentions, Monetochka (RU), MostBand, myspace01, Nebo-Zemlya, NEØV (FI), Omertà (LV), Petlia Pristrastiya (BY), Pieneņu Vīns (LV), Podruga (LV), Polifauna (LV), Poly Sone (FI), Port Mone (BY), Rainer Ild, Rake, Rando Arand, Regret (UK), Restless, Rick Feds (LV), Rotten Sperm, Ruckus, Seaduskuulekus, Show Me a Dinosaur (RU), Shromik, Shuma (BY), Sociasylum, Solo Ansamblis (LT), Söndörgő (HU), Spasibo (RU), Steps to Synapse, Subminimal (IS), Surf Philosophies (SE), Svjata Vatra, Tallinna Muusikakeskkooli noortekoor, tema kresta (RU), Tesa (LV), The Gentleman Losers (FI), The Kitchen Brothers, The Queen of Spades, TMF, Treeeye (LV), Tronden, We Stole the Show (US), Yohan, [EX] DA BASS (LV), Afro Tallinn Beat Orchestra, Anton Sevidov (RU), Arop, Astria Oboe Trio and HaftCraft Ensemble (BE), Ätna (DE), Avenova, Avoid Dave, Cari Cari (AT), Dallas Kalevala (FI), Dead Furies, Doktor Normal, ELIZABETE BALČUS (LV), Estrada Orchestra, Gram of Fun, Intakx (LT), JS16 (FI), Junk Riot, Jüri Pootsmann, Kate NV (RU), Kaukolampi (FI), Kermo Hert, Laura Põldvere, Lexsoul Dancemachine, Maian, Marianna Liik, Mauno Meesit, Mees Inc., Metsakutsu, Mick Pedaja, PK Keränen (FI), Põhja Konn, Propazha, Púr Múdd, Rämmar DJ's, Reket, Samurai Champs (CA), Sibyl Vane, Sõpruse Puiestee, State of Zoe, The Hanged Man (SE), The Second Level (FI), Trio Karja/Ruben/Kuusik, Trump Conception, Ulmer & Wondering 0, V4R1, Wet Red (RU), Wojtek Mazulewski Quintet (PL), Wooden Whales (RU)

    Tallinn

  • 05-04-2018 07-04-2018 TMW2018: Linnalavad

    05-04-2018 kuni 07-04-2018

    Rahvusooper Estonia poistekoor Juhanid, Andres Roots & Anneli Kadakas, Alaska Dreamers, The Queen of Spades, Ätna (DE), Cari Cari (AT), Sattuma (RU), Maria Kalaniemi & Eero Grundström (FI), Unejõgi (SE), Kytami (CA), Mick Pedaja (EE), Arlo Maverick (CA), Wojtek Mazulewski Quintet (PL), Rüüt (EE), Mongooz and the Magnet (HU), Tronden, Tekstur (RU), Mick Pedaja, Mörk (HU), Púr Múdd, Kalàscima, Resina (PL), Pocket Knife Army (NL), Shida Shahabi (IR), Mauno Meesit, I Wear* Experiment, Meriheini Luoto (FI), Frankie Animal, Gram-of-Fun, Tuulikki Bartosik, Podruga (LV), Evestus, The Magnettes (SE), EiK, Kaukolampi (FI), Aleksei Taruts (RU), Mart Avi, The Cool Quest (NL), Steps To Synapse, Polifauna (LV), 1teist/2EXXXA, Sibyl Vane, Alluri (IN), Karpov not Kasparov (RO), Fever Dream (IS), Rick Feds (LV), Inner (FI), The Hanged Man (SE), PK Keränen (FI), КУКЛА (SI), KKPalmy x Mick Moon, Bucharest (IL), Malneirophrenia (IS), Avoid Dave, Piwai (US), Hildur (IS), Forrò miòr (IT), Söndörgő (HU), NEØV (FI), Rainer Ild, Lepatriinu, ELIZABETE BALČUS (LV), Maya Belsitzman & Matan Ephrat (IL), Bakey x Kakora (BY), Elephants From Neptune

    Tallinn

  • 06-04-2018 Elu On Peldik - Puberteet, Monstercöuq, Wunda-Ment

    Puberteet, Monstercöuq, Wunda-Ment

    Rock & Roll, Tartu

    5

  • 06-04-2018 ida-vostok

    Junk Riot, The Grand Astoria, Polifauna, Naive, VPJ, Son come home, debora luha

    Genialistide klubi, Tartu

    5/7

  • 06-04-2018 TMW2018: DnB Night

    Treeeye (LV), Majestim, Restless, Modest Intentions, Kytami (CA), Indivision, Fractale (IT), Intakx (LT), Yohan, Stillhead (LV), The Kitchen Brothers, Thing, DZEAHEL (BY), Subminimal (IS), Manky (DK), Tronden

    Sinilind, Tallinn

  • 06-04-2018 TMW2018: Kivi Paber Käärid Stage

    Hommage, Ouu, Blackberries (DE), Garbanotas Bosistas (LT), The Queen Of Spades

    Kivi Paber Käärid, Tallinn

  • 06-04-2018 TMW2018: XJAZZ & Philly Joe's Stage 2

    Aki Rissanen Trio (FI), Wojtek Mazolewski Quintet (PL), Lauri Kadalipp Social Jazz, KLΞIИ. (LU)

    Philly Joe's, Tallinn

  • 06-04-2018 TMW2018: Estonian Funk Embassy Stage

    akua naru (DE), D/troit (DK), Doktor Normal, Estrada Orchestra, Lexsoul Dancemachine, Pienenu Vins (LV), Rake

    Erinevate Tubade Klubi, Tallinn

  • 06-04-2018 TMW2018 & Telia present: Intsikurmu Stage

    Gram-Of-Fun, Mōrk (HU), Pom Poko unofficial (NO), Põhja Konn, THE COOL QUEST (NL), Elephants From Neptune, EZERI (LV)

    Telliskivi Loomelinnaku Roheline Saal, Tallinn

  • 06-04-2018 TMW2018: Beats From The Vault Stage

    Dead Janitor (SK), Democide, Solo Ansamblis (LT), Crash Test Money, Podruga (LV), Evestus, Tekstur (RU), Miseria Ultima (FI), ZRN (DK), DJ 4-got-10

    Rockstar's, Tallinn

    10/12

  • 06-04-2018 The Toasters (US), Valkyrians / Korjaamo

    THE TOASTERS (US), THE VALKYRIANS

    Korjaamo, Helsingi

    16€ / 18€

  • 06-04-2018 HALL Opening - Everything is Forbidden

    THOMAS HESSLER

    HALL, Tallinn

    10€

  • 06-04-2018 I-FI SOUNDSYSTEM TARTUS

    I-FI SOUNDSYSTEM MEESKOND

    Erinevate Tubade Klubi, Tartu

    5

  • 06-04-2018 TMW2018: Ivan Dorn

    Aslamin (BY), Ivan Dorn (UA)

    Vene kultuurikeskus, Tallinn

  • 06-04-2018 TMW2018: Weekend Festival Baltic Club Night

    Kermo Hert, Púr Múdd, Maian, Jüri Pootsmann, Metsakutsu, Arop, The Second Level (FI), Rämmar DJs, JS16 (FI), [EX] DA BASS (LV)

    Club Hollywood, Tallinn

  • 06-04-2018 TMW2018: Booty Powder Bass Night

    Jasperino, Axel Thesleff (FI), Aslamin (BY), Franjazzco (AT), Gee, Booty Powder DJs

    Sveta Baar, Tallinn

  • 06-04-2018 TMW2018: One Night At The Parking Lot

    Lootus, Rando Arand - cough, Poly Sone (FI), neuronphase, ckh9dh44 (UK), Kadajane, Ajukaja & Andrevski, Nikolajev, Tekstur (RU), Firejosé

    Rotermanni kvartal, Tallinn

  • 06-04-2018 07-04-2018 PööLoY GLääNZ@KäraKants

    06-04-2018 kuni 07-04-2018

    PööLoY GLääNZ

    Kära Kants, Rakvere

    natukene

  • 06-04-2018 TMW2018: Viljandi Folk Music Festival Night

    Mari Kalkun, Kapela Maliszów (PL), Curly Strings, Söndörgő (HU), Maija Kauhanen (FI), Kalàscima (IT), RÜÜT, Trad.Attack!, Duo Malva & Priks, Svjata Vatra

    Vaba Lava, Tallinn

  • 06-04-2018 TMW2018: 130701/FatCat Records & Japan Sound Portrait Night

    Simon Vincent (UK), Hatis Noit ハチスノイト (JP), Shida Shahabi (SE), Resina (PL), Emilie Levienaise-Farrouch (FR), Liz Wirestring

    Loomelootsik, Tallinn

  • 06-04-2018 TMW2018: Raadio 2 Night

    Lepatriinu, Mees Inc., Little Destroyer (CA), Girls in Pearls, The Magnettes (SE), Liblikas, Frankie Animal, Suzi Wu (UK), Rainer Ild, Holy Motors, EiK

    Von Krahl, Tallinn

  • 06-04-2018 TMW2018: Üle Heli Festival Night

    Lauri-Dag Tüür ja Mikk-Mait Kivi, The Gentleman Losers (FI), Ulmer & Wondering O, Pohjonen Alanko (FI), Kaukolampi (FI), Maria Minerva, V4R1

    F-Hoone Must Saal, Tallinn

  • 06-04-2018 07-04-2018 TMW2018: CryptoMarket

    06-04-2018 kuni 07-04-2018

    Suzi Wu (UK), KKPalmy x Mick Moon, Monetochka (RU), Mart Avi, Aleksei Taruts (RU), Regret, Lynch (SI), KATE NV (RU), Spasibo (RU), tema kresta (RU), Maria Minerva, Florian Wahl, Mirrored Lips (RU), КУКЛА (SI)

    Kuku Klubi, Tallinn

  • 06-04-2018 Live in Underground- Devsly LT, Autism LT

    Devsly (LT), Autism (LT)

    Underground, Tartu