Lisa uus üritus

  • neljapäev, 5. aprill 2018

  • 02-04-2018 08-04-2018 Tallinn Music Week 2018

    02-04-2018 kuni 08-04-2018

    Ajukaja & Andrevski, Aleksei Taruts (RU), Alex Kelman (RU), All Day Long (LV), Andres Roots & Anneli Kadakas, Arlo Maverick (CA), Avarus Trio, Axel Thesleff (FI), Battle Beast (FI), ckh9dh44 (UK), D/troit (DK), Democide, Devlsy (LT), Dew8, EiK, Electronic I (LT), Evestus, Florian Wahl, Franjazzco (AT), Fula Express (IL), Garbanotas Bosistas (LT), Gee, GNUČČI (SE), Helhorse (DK), HOAX, Holy Motors, I Wear* Experiment, Indivision, Kalàscima (IT), Kammerkoor Collegium Musicale, Karpov Not Kasparov (RO), KKPalmy x Mick Moon, Kytami (CA), Lauri-Dag Tüür, Liblikas, Malneirophrenia (IS), Mari Kalkun, Miseria Ultima (FI), Mongooz and the Magnet (HU), Mörk (HU), Neoandertals, neuronphase, Nikolajev, Ouu, Pekko Käppi & K:H:H:L (FI), Perttu (DE), Piwai (US), Pocket Knife Army (NL), Pohjonen Alanko (FI), Pom Poko (NO), Raadio Laste Laulustuudio mudilaskoor & Eeva Talsi, Rahvusooper Estonia noormeestekoor, Rüüt, Soyuz (BY), Stanislavskiy System (RU), Stillhead (UK), Suzi Wu (UK), Tekstur (RU), The Cool Quest (NL), The Grand Astoria (RU), The Karovas Milkshake (RU), The Magnettes (SE), The Toasters (US), Thing, Trad.Attack!, Walrus (CA), ZRN (DK), 1teist/2EXXXA, Akua Naru (DE), Alaska Dreamers (LV), Alluri (IN), Aslamin (BY), Autism (LT), BAEST (DK), Bakey x Kakora (BY), Blackberries (DE), Booty Powder DJs, Bucharest (IL), Colors of Today, Crash Test Money, Curly Strings, Dead Janitor (SK), Deceitome, DJ 4-got-10, Duo Malva & Priks, DZEAHEL (BY), Elysian, Fever Dream (IS), Firejosé, Forrò Mior (PT), Fractale (IT), Frankie Animal, Girls in Pearls, Helsinki-Cotonou Ensemble (FI), Hilbert’s Problems, Hildur (IS), Hommage, Högni (SE), Inner (FI), Intergalactic Lovers (BE), James Wolfgang Rassakas, Jasperino, Jazzamboka (CA), Kadajane, Kammerkoor HELÜ, Kapela Maliszów (PL), Kolchak (RU), Kurara (RU), Lastekoor Ellerhein, Laura Annika Quartet (FI), Lepatriinu, Little Destroyer (CA), Lootus, Maïa Vidal (ES), Maija Kauhanen (FI), Majestim, MANKY (DK), Maria Minerva (US), Mart Avi, Mathias Landaeus FROM THE PIANO (SE), Maya Belsitzman & Matan Ephrat (IL), Meriheini Luoto (FI), Mirrored Lips (RU), Modest Intentions, Monetochka (RU), MostBand, myspace01, Nebo-Zemlya, NEØV (FI), Omertà (LV), Petlia Pristrastiya (BY), Pieneņu Vīns (LV), Podruga (LV), Polifauna (LV), Poly Sone (FI), Port Mone (BY), Rainer Ild, Rake, Rando Arand, Regret (UK), Restless, Rick Feds (LV), Rotten Sperm, Ruckus, Seaduskuulekus, Show Me a Dinosaur (RU), Shromik, Shuma (BY), Sociasylum, Solo Ansamblis (LT), Söndörgő (HU), Spasibo (RU), Steps to Synapse, Subminimal (IS), Surf Philosophies (SE), Svjata Vatra, Tallinna Muusikakeskkooli noortekoor, tema kresta (RU), Tesa (LV), The Gentleman Losers (FI), The Kitchen Brothers, The Queen of Spades, TMF, Treeeye (LV), Tronden, We Stole the Show (US), Yohan, [EX] DA BASS (LV), Afro Tallinn Beat Orchestra, Anton Sevidov (RU), Arop, Astria Oboe Trio and HaftCraft Ensemble (BE), Ätna (DE), Avenova, Avoid Dave, Cari Cari (AT), Dallas Kalevala (FI), Dead Furies, Doktor Normal, ELIZABETE BALČUS (LV), Estrada Orchestra, Gram of Fun, Intakx (LT), JS16 (FI), Junk Riot, Jüri Pootsmann, Kate NV (RU), Kaukolampi (FI), Kermo Hert, Laura Põldvere, Lexsoul Dancemachine, Maian, Marianna Liik, Mauno Meesit, Mees Inc., Metsakutsu, Mick Pedaja, PK Keränen (FI), Põhja Konn, Propazha, Púr Múdd, Rämmar DJ's, Reket, Samurai Champs (CA), Sibyl Vane, Sõpruse Puiestee, State of Zoe, The Hanged Man (SE), The Second Level (FI), Trio Karja/Ruben/Kuusik, Trump Conception, Ulmer & Wondering 0, V4R1, Wet Red (RU), Wojtek Mazulewski Quintet (PL), Wooden Whales (RU)

    Tallinn

  • 05-04-2018 TMW2018: Kira Skov / Maria Faust - In the Beginning

    Kira Skov, Maria Faust

    Rootsi-Mihkli kirik, Tallinn

  • 05-04-2018 TMW2018: Fenno-Ugria & Hõimupäevad Stage

    Sattuma (RU), Folktrio AR-GOD, Mari Kalkun, Maria Kalaniemi & Eero Grunström (FI), Unejõgi (SE)

    F-Hoone Must Saal, Tallinn

  • 05-04-2018 TMW2018: Avakontsert

    Kristjan Järvi, Absolute Club, Francesco Tristano, Kadri Voorand, Elina Nechaeva, Sander Mölder, Mick Pedaja, Estonian Folk Orchestra, Tuulikki Bartosik

    Vene kultuurikeskus, Tallinn

  • 05-04-2018 Alex Kelman (Electrogaze, SuperPlus Rec, Rus)

    Alex Kelman

    Lennukitehas, Viljandi

  • 05-04-2018 TMW2018: XJAZZ & Philly Joe's Stage 1

    Trio Karja/Ruben/Kuusik, Cats & Breakkies (DE), Ätna (DE), Trump Conception

    Philly Joe's, Tallinn

  • 05-04-2018 TMW2018: Made in Canada

    Kytami (CA), Samurai Champs (CA), Arlo Maverick (CA), Walrus (CA), Little Destroyer (CA)

    Sinilind, Tallinn

  • 05-04-2018 TMW2018: Live Nation Baltics Night

    Dead Furies, The Toasters (US), Electronic I (LT), Trad.Attack!, Perttu (FI), I Wear* Experiment, Cari Cari (AT), Intergalactic Lovers (BE), Põhja Konn

    Von Krahl, Tallinn

  • 05-04-2018 TMW2018: Blues Estonia Stage

    Alaska Dreamers (LV), Andres Roots & Anneli Kadakas, Hilbert’s Problems, Colors of Today, The Karovas Milkshake (RU), The Queen of Spades, Mongooz and the Magnet (HU)

    Erinevate Tubade Klubi, Tallinn

  • 05-04-2018 07-04-2018 TMW2018: Linnalavad

    05-04-2018 kuni 07-04-2018

    Rahvusooper Estonia poistekoor Juhanid, Andres Roots & Anneli Kadakas, Alaska Dreamers, The Queen of Spades, Ätna (DE), Cari Cari (AT), Sattuma (RU), Maria Kalaniemi & Eero Grundström (FI), Unejõgi (SE), Kytami (CA), Mick Pedaja (EE), Arlo Maverick (CA), Wojtek Mazulewski Quintet (PL), Rüüt (EE), Mongooz and the Magnet (HU), Tronden, Tekstur (RU), Mick Pedaja, Mörk (HU), Púr Múdd, Kalàscima, Resina (PL), Pocket Knife Army (NL), Shida Shahabi (IR), Mauno Meesit, I Wear* Experiment, Meriheini Luoto (FI), Frankie Animal, Gram-of-Fun, Tuulikki Bartosik, Podruga (LV), Evestus, The Magnettes (SE), EiK, Kaukolampi (FI), Aleksei Taruts (RU), Mart Avi, The Cool Quest (NL), Steps To Synapse, Polifauna (LV), 1teist/2EXXXA, Sibyl Vane, Alluri (IN), Karpov not Kasparov (RO), Fever Dream (IS), Rick Feds (LV), Inner (FI), The Hanged Man (SE), PK Keränen (FI), КУКЛА (SI), KKPalmy x Mick Moon, Bucharest (IL), Malneirophrenia (IS), Avoid Dave, Piwai (US), Hildur (IS), Forrò miòr (IT), Söndörgő (HU), NEØV (FI), Rainer Ild, Lepatriinu, ELIZABETE BALČUS (LV), Maya Belsitzman & Matan Ephrat (IL), Bakey x Kakora (BY), Elephants From Neptune

    Tallinn