Lisa uus üritus

  • laupäev, 12. august 2017

  • 11-08-2017 13-08-2017 Viru Folk 2017

    11-08-2017 kuni 13-08-2017

    Värttinä, Finntroll, Kimmo Pohjonen, Jaakko Laitineni & Väärä Raha, Wimme Saari & Tapani Rinne, Pekko Käppi & K:H:L:L, Topi Saha, Hermanni Turkki, Whale & The Village, Kassiahastus, Untsakad, Mari Kalkun & Runorun, Pantokraator, Indigolapsed, Angus, Mari Jürjens & Bänd, Lauri Saatpalu, Mick Pedaja, Henry Laks & Marten Kuningas, Jahimehed, Napsitrallid, Kristjan Üksküla, The Notes

    Käsmu

  • 11-08-2017 13-08-2017 valge daami aeg

    11-08-2017 kuni 13-08-2017

    haapsalu linn, Haapsalu

  • 11-08-2017 13-08-2017 Flow Festival 2017

    11-08-2017 kuni 13-08-2017

    Alma (FI), Angel Olsen (US), Aphex Twin (UK), Astrid Swan (FI), BadBadNotGood (CA), Bicep (live) (UK), Car Seat Headrest (US), Clara 3000 (FR), Death Grips (US), Fatima Yamaha (live) (NL), Fatoumata Diawara & Hindi Zahra (ML/MA), Femme En Fourrure (FI), Flume (AU), Frank Ocean (US), Front 242 (BE), Gasellit (FI), Goldfrapp (UK), Ibibio Sound Machine (UK), Inga Mauer (RU), Janka Nabay & The Bubu Gang (SL), Jenny Hval (NO), Jon Hopkins (DJ set) (UK), Jonna Tervomaa (FI), Joshua Redman: Still Dreaming (US), Julie Byrne (US), Kauriinmetsästäjät (FI), Kube (FI), Lana Del Rey (US), Lena Willikens (DE), Lil Tony (FI), Linda Lazarov (FI), Linnea Olsson (SE), Litku Klemetti (FI), London Grammar (UK), Maceo Plex (US), Marie Davidson (live) (CA), Max Jury (US), MC Taakibörsta (FI), Mikko Joensuu (FI), Milo & Moses (FI), Model 500 (live) (US), Moderat (DE), Mr Fingers aka Larry Heard (live) (US), Ona Kamu (FI), Oranssi Pazuzu (FI), Powder (JP), Princess Nokia (US), Pykäri feat. Ahjo Ensemble (FI), Roy Ayers (US), Ryan Adams (US), Sadar Bahar (Soul in the Hole – Chicago) (US), Sampha (UK), Silvana Imam (SE), Skott (SE), Soichi Terada (live) (JP), Sparks (US), The Afghan Whigs (US), The Holy (FI), The xx (UK), Timo Lassy Band (FI/US), Töölön Ketterä (FI), Verneri Pohjola: Pekka (FI), Vesta (FI), Vince Staples (US), VIRTA (FI), Vladimir Ivkovic B2B Lauri Soini (DE/FI), Willow (UK), Young Thug (US)

    Suvilahti, Helsingi

  • 11-08-2017 12-08-2017 Eesti Hip Hop Festival 2017

    11-08-2017 kuni 12-08-2017

    Tommy Cash, Reket, Beebilõust, Genka, Arop, 5miinust, 12EEK Monkey, Azma, Gringo, Kozinak, Seadusekuulekus, Maxtract, Paralleelne MC & Hanf Kung, Bad Art, Hoax, EiK, Abraham, Noizmakaz, 5loops, Stupid F & Hash, Ingmar Gailit & Robert Lõvi, Raw Crew, 1teist, Karmo & Küberrünnak, PK

    Tartumaa Tervisespordikeskus, Elva

  • 12-08-2017 Anal Thunder, the Valkyrians

    Anal Thunder, the Valkyrians

    Tavastia, Helsingi

  • 12-08-2017 Augustiunetus /Wirre Live : Number Ö - Põhupunk

    Number Ö

    Wirre, Pärnu

  • 12-08-2017 ZEMLIKA presents... JOHN LEMKE (Denovali Rec. || Scotland)

    Zaļa Zāle, Cēsis, Läti

    6 EUR

  • 12-08-2017 Gruuv at Studio 12.08

    Ivo Naries, Lanov, Defkut, Dj Trigga

    Studio, Tallinn

  • 12-08-2017 Augustiunetuse afterparty: Kuldne Trio/ Dj Erik Morna

    Kuldne Trio, Erik Morna

    Kultuuriklubi Tempel, Pärnu

    5

  • 12-08-2017 Steps To Synapse "THE ONE" + The Werg

    Steps To Synapse, The Werg

    Kultuuriklubi Kelm, Tallinn

    5

  • 12-08-2017 Souled Out 12/08 Kultuuriklubi Kelm

    DJ Quest, DJ Valtie

    Kultuuriklubi Kelm, Tallinn

    3

  • 12-08-2017 Valge Daami Bikeshow Afterparty

    Sadama 30, Müristaja MC klubi, Haapsalu

    10 eur

  • 12-08-2017 Piidivabrik goes Pada

    Kristi Steel, Paap, Peeter Ehala, Frisko, Ken Kuusk, Paula, Ale Castro (ARG), MHKL, Hurmet Ilus, Siivestech, Raspel, Bristol

    PADA, Tallinn

  • 12-08-2017 Patareiv

    Florian Wahl, Röövel Ööbik, Endamisi Salamisi, San Hani, Eleonora Šljanda, Abramova Abramova, Mari-Anna Miller, Katja Adrikova, Merimell, Ellen Vene, Rene Köster, Nikolajev, Martin Aedla, Bleach & TTAN

    Laineklubi, Tallinn