Lisa uus üritus

  • laupäev, 1. aprill 2017

  • 27-03-2017 02-04-2017 Tallinn Music Week 2017

    27-03-2017 kuni 02-04-2017

    615, A.Fruit (RU), Abandoned Elysium, Abirdwhale (JP), Aisha Orazbayeva (KZ), Albert af Ekenstam (SE), Alex Wave, Alexander Sannik, Alisa Vox (RU), Alvistar Funk Association (EE/FI), Andre Maaker, Anna Mishina ja Kristi Mühling, Antikvariniai Kašpirovskio dantys (LT), Ardo Ran Varres, Argo Vals, Around the Sun, Artur Lääts, Artur Lääts x Mihkel Maripuu, Ashilevi, Astrid Swan (FI), Audioholic, Awlnight (BY), Azma, Bad Pop (CA), BALKANSAMBEL (SK), Bandemoonium, Barlast (FI), Beverly Girl (FI), Beyond Beyond, Black Daniels (DK), Blahalouisiana (HU), Bombossa Brothers, C Duncan (UK), Chyno (SY), Coals (PL), Compound Minerals x Fragmets(), Cube-A, Curly Strings, Daf, DAGAMBA (LV), DaKooka (UA), Danielle de Picciotto. Alexander Hacke (DE), DART DUO, Dead Furies, Debra's Dream (FR), Def3 (CA), Delicate Features (RU), Demonic Death Judge (FI), Denis Punch, Digital Digital, Dobranotch (RU), Draper (UK), Duo Malva ja Priks, Duo Telluur, Echo & Tito (IL), Eeter, Eisi, Electroforez (RU), Elizabeta Lāce (LV), Erki Pärnoja : EFTERGLOW, Estbel, Estoner, EVAND (BY), Fallen Flags (DK/EE), Flamingods (UK), Florian Wahl, Fok Yee, Four Lines (GE), Fractale (IT), Frankie Animal, FREAKANGEL, GIUNGLA (IT), Go Away Bird, grad_u (LT), Hannu Ikola (FI), Hauschka (DE), HeadRead, Heigo Rosin, Horror Dance Squad, HUNT, Ichi (JP), Iiris, ili-ili (BY), In Code (NL), Indrek Spungin, Insect, IVATU (RU), J-P Piirainen (FI), Janusz Prusinowski Kompania (PL), Jason Larnell Hunter, Jennie Abrahamson (SE), Joel Sarakula (AU), Jori Hulkkonen (FI), Jumo (FR), Kadajane, Kadri Voorand & Mihkel Mälgand, Kapitan Korsakov (BE), Karmakoma (SI), Kaschalot, Katja Adrikova, Kéknyúl (HU), Kert Klaus, Keshob, Khroma (FI), Kiiora, Kim & Buran (RU), Kirke Karja Quartet, Kiro (FI), Korvat Auki Ensemble (FI), Kristin Kuldkepp ja Jaanus Siniväli, Kristjan Järvi, Lepatriinu, Less Acrobats (IL), Liblikas, Liis Lemsalu, Like a Motorcycle (CA), Lord Akton (DK), Lucidvox (RU), Luurel Varas, M.A Beat! (FR), Maarja Nuut & Hendrik Kaljujärv, Majestim, Måntra (UK), Mari Kalkun, Maria Korepanova ja etnoprojekt Izha (MD), Mart Avi, Mauno Meesit, Mazde (DE), Metsakutsu, MHKL, Mick Pedaja, Mikko Joensuu (FI), Miss Velvet & The Blue Wolf (US), Moddi (NO), Modest Intentions, Moo Latte (PL), Mord Fustang, Mordens (RU), Motobor, My Baby (NL), Nedsaja Küla Bänd, Neglected Fields (LV), Nevesis, Nika Project, No Real Pioneers (LT), NOËP, Of Roofs, Genes and Stolen Meanings, Onuka (UA), Otava Yo (RU), OurEyes Collective (UK), Paean, Paul Oja, PH (FI), Põhja Konn, Progress, Project Vainiolla (FI), Propazha, Punkt Nihu, Púr Múdd, PVC16, Rake, RAT (PL), Rave the Reqviem (SE), Redel Ruudus & Mirjam Kivisild, REGRET, Rhythm Baboon (PL), Robert Jürjendal & Kaido Kirikmäe, Roxy Jules (DK), Shaman Jungle (BY), Sheep Got Waxed (LT), SHORTPARIS (RU), Shromik, Shtuby (IL), Siiri Sisask, Simon Chaozlevel, Siv Jakobsen (NO), Sløtface (NO), SNTS (DE), Sobranie 8 18 (RU), Solidaarsus, Sööäär/Koikson/Voorand/Daniel, Sooäär/Yaralyan/Ounaskari, Spasibo (RU), SPTNK (RU), St Cheatersburg, Stillhead (DK), SU—MU ✺, Suad (FI), Sutari (PL), Svjata Vatra, Syn Cole, TAU (DE), Tcheka (CV), Teksti-TV 666 (FI), The Blassics (FI), The Boondocks, The Empire Strikes (FI), The Entrepreneurs (DK), The Hermes Experiment (UK), The Holy (FI), The Homesick (NL), The Mariachi Ghost (CA), The Notes, The Second Level (FI), The Stanfields (CA), There Are No More Four Seasons (SE), Three Leg Dog, Thylacine (FR), Timo Kaukolampi (FI), Tintura, Tont, Tõnu Naissoo Hammond Trio, Töölön Ketterä (FI), Trad.Attack!, Trna (RU), Tütarlastekoor Ellerhein, U: ja ekke, UHS KUMATU, Úlfur Úlfur (IS), Val Tvoar, Veiko Kikas, Venior (FI), VIEW (FI), Whispering Sons (BE), White Sparks, Windy Beach, Wolfredt, WorldService Project (UK), Würffel, ŽEN (HR), Židrūns (LV), БЦХ (RU), ГШ/Glintshake (RU), Пасош (RU), Deeper Upper (LT)

    Tallinn

  • 29-03-2017 02-04-2017 Red Emperor Music Week 2017

    29-03-2017 kuni 02-04-2017

    Shell Beach, Cortical White, Fuqtual, Around The Sun, Reinis Young, The Sinclair Sinclair, Howling Sky, Maret Martjak , Naive, Hilbert’s Problems, Sounds Of September, Sunwer, The Ursus Factory, Charlemagne, Aaveet, Jeekim, Fhtagn, Trachea, Nail Bite, Nuclear Monarch, Cryptica, Eclectic Empire, Vunts, Green Regime, BeazOutTwinz, J.R Rhymes, 1teist, Jama&W, PK, WST, DJ Mahe

    Red Emperor baar, Tallinn

    0.-

  • 01-04-2017 TMW2017: Manka Boutique Pop Festival Night

    Around the Sun, Alisa Vox (RU), ili-ili (BY), Cube-A, Пасош (RU), ŽEN (HR), Kaschalot, ГШ/Glintshake (RU), The Homesick (NL), Deeper Upper (LT)

    Kultuuriklubi Kelm, Tallinn

  • 01-04-2017 TMW2017: MÜRK x ISOLA @ TMW

    Motobor, Compound Minerals x Fragments, Fok Yee, Veiko Kikas, Eisi, Denis Punch, Artur Lääts, Hannu Ikola, Katja Adrikova, SNTS (DE), Artur Lääts x Mihkel Maripuu

    Balti jaama paviljon, Tallinn

    10/12

  • 01-04-2017 TMW2017: Klassikaraadio nüüdismuusika õhtu

    U: ja ekke, In Code (NL), In Code (NL) & U: ja ekke, Duo Telluur, Tütarlastekoor Ellerhein, Kristin Kuldkepp, Jaanus Siniväli, Korvat Auki Ensemble (FI), Ardo Ran Varres, Heigo Rosin

    Mustpeade maja, Tallinn

    12/15

  • 01-04-2017 TMW2017: Estonian Funk Embassy lava

    Alvistar Funk Association (EE/FI), Ashilevi, Kéknyúl (HU), The Blassics (FI), Kim & Buran (RU), Beverly Girl (FI)

    Erinevate Tubade Klubi, Tallinn

    12/15

  • 01-04-2017 TMW2017: Positivus Festival & I Love You Records lava

    Less Acrobats (IL), Mick Pedaja, Astrid Swan (FI), Židrūns (LV), Bad Pop (CA), Go Away Bird, DAGAMBA (LV)

    Kino Sõprus, Tallinn

    15/17

  • 01-04-2017 TMW2017: KUKU kunstiklubi Gardenia

    SHORTPARIS (RU), SPTNK (RU), Joel Sarakula (AU), St Cheaterburg, Electroforez (RU), White Sparks

    Kuku Klubi, Tallinn

    10/12

  • 01-04-2017 1. aprill I 5miinust at Cheers

    5miinust

    Cheers, Viljandi

  • 01-04-2017 Let the Beat Drop

    DJ JOZ-V

    The Patcave, Tallinn

    tasuta

  • 01-04-2017 Disco Tallinn (külas Fred Falke)

    Fred Falke (FRA), Sofia Rubina, Jack Malipan (CAM), Dj Widenski, Dj Tom Lilienthal

    NO99, Tallinn

  • 01-04-2017 TMW2017: Metal Stage

    Kapitan Korsakov, Demonic Death Judge, Neglected Fields, No Real Pioneers, Paean, Of Roofs, Genes and Stolen Meanings, Horror Dance Squad, Trna, Val Tvoar, Freakangel, Abandoned Elysium, Rave The Reqviem, Khroma

    Von Krahl, Tallinn

    12/15

  • 01-04-2017 TMW2017: Hip-Hop Night

    Propazha, Eik, RAT (PL), Aleksander Sannik, Daf, Simon Chaozlevel, ECHO&TITO; (IL), 615, Lord Akton (DK), Töölön Ketterä (FI), Tintura, Def3 (CA), AZMA, Moo Latte (PL), Chyno (SY), Shromik, Metsakutsu, Black Daniels (DK), Awlnight (BY)

    Sinilind, Tallinn

  • 01-04-2017 TMW2017: Vene Teatri muusikaõhtu

    J-P Piirainen (FI), Project Vainiolla (FI, BALKANSAMBEL (SK), DART DUO, DaKooka (UA), Shaman Jungle (BY), Four Lines (GE), Elizabeta Lāce (LV), IVATU (RU), Redel Ruudus & Mirjam Kivisild, Barlast (FI), Nika Project, EVAND (BY), Siiri Sisask

    Vene Teater, Tallinn

    12/15

  • 01-04-2017 TMW2017: Viljandi Pärimusmuusika Festivali õhtu

    Tcheka (CV), Duo Malva ja Priks, Mari Kalkun, Curly Strings, Sutari (PL), Svjata Vatra (EE), Sooäär/Koikson/Voorand/Daniel, Janusz Prusinowski Kompania, Estbel, Otava Yo (RU)

    Vaba Lava, Tallinn

    15/18

  • 01-04-2017 TMW2017: Weekend Festival Baltic klubiõhtu

    Bombossa Brothers, Kert Klaus, Kiro (FI), Mord Fustang, Syn Cole, MHKL, The Second Level (FI), Alex Wave

    Club Hollywood, Tallinn

    8/10 VIP: 15/18

  • 01-04-2017 Into the Valley pre party

    Skatebård, Sassy J

    Lekker, Tallinn

  • 01-04-2017 ONU BELLA kevadine retropralle & metsaloomade kostüümipidu

    Onu Bella

    F.U.B.A.R., Tallinn

    5

  • 01-04-2017 ONU BELLA kevadine retropralle & metsaloomade kostüümipidu

    Onu Bella

    F.U.B.A.R., Tallinn

    5

  • 01-04-2017 Deetron at Studio 01.04

    DJ Deetron (CHE), SPIN SCIENCE, SANDER MÖLDER, MUUDU

    Studio, Tallinn

    5