Lisa uus üritus

  • reede, 31. märts 2017

  • 27-03-2017 02-04-2017 Tallinn Music Week 2017

    27-03-2017 kuni 02-04-2017

    615, A.Fruit (RU), Abandoned Elysium, Abirdwhale (JP), Aisha Orazbayeva (KZ), Albert af Ekenstam (SE), Alex Wave, Alexander Sannik, Alisa Vox (RU), Alvistar Funk Association (EE/FI), Andre Maaker, Anna Mishina ja Kristi Mühling, Antikvariniai Kašpirovskio dantys (LT), Ardo Ran Varres, Argo Vals, Around the Sun, Artur Lääts, Artur Lääts x Mihkel Maripuu, Ashilevi, Astrid Swan (FI), Audioholic, Awlnight (BY), Azma, Bad Pop (CA), BALKANSAMBEL (SK), Bandemoonium, Barlast (FI), Beverly Girl (FI), Beyond Beyond, Black Daniels (DK), Blahalouisiana (HU), Bombossa Brothers, C Duncan (UK), Chyno (SY), Coals (PL), Compound Minerals x Fragmets(), Cube-A, Curly Strings, Daf, DAGAMBA (LV), DaKooka (UA), Danielle de Picciotto. Alexander Hacke (DE), DART DUO, Dead Furies, Debra's Dream (FR), Def3 (CA), Delicate Features (RU), Demonic Death Judge (FI), Denis Punch, Digital Digital, Dobranotch (RU), Draper (UK), Duo Malva ja Priks, Duo Telluur, Echo & Tito (IL), Eeter, Eisi, Electroforez (RU), Elizabeta Lāce (LV), Erki Pärnoja : EFTERGLOW, Estbel, Estoner, EVAND (BY), Fallen Flags (DK/EE), Flamingods (UK), Florian Wahl, Fok Yee, Four Lines (GE), Fractale (IT), Frankie Animal, FREAKANGEL, GIUNGLA (IT), Go Away Bird, grad_u (LT), Hannu Ikola (FI), Hauschka (DE), HeadRead, Heigo Rosin, Horror Dance Squad, HUNT, Ichi (JP), Iiris, ili-ili (BY), In Code (NL), Indrek Spungin, Insect, IVATU (RU), J-P Piirainen (FI), Janusz Prusinowski Kompania (PL), Jason Larnell Hunter, Jennie Abrahamson (SE), Joel Sarakula (AU), Jori Hulkkonen (FI), Jumo (FR), Kadajane, Kadri Voorand & Mihkel Mälgand, Kapitan Korsakov (BE), Karmakoma (SI), Kaschalot, Katja Adrikova, Kéknyúl (HU), Kert Klaus, Keshob, Khroma (FI), Kiiora, Kim & Buran (RU), Kirke Karja Quartet, Kiro (FI), Korvat Auki Ensemble (FI), Kristin Kuldkepp ja Jaanus Siniväli, Kristjan Järvi, Lepatriinu, Less Acrobats (IL), Liblikas, Liis Lemsalu, Like a Motorcycle (CA), Lord Akton (DK), Lucidvox (RU), Luurel Varas, M.A Beat! (FR), Maarja Nuut & Hendrik Kaljujärv, Majestim, Måntra (UK), Mari Kalkun, Maria Korepanova ja etnoprojekt Izha (MD), Mart Avi, Mauno Meesit, Mazde (DE), Metsakutsu, MHKL, Mick Pedaja, Mikko Joensuu (FI), Miss Velvet & The Blue Wolf (US), Moddi (NO), Modest Intentions, Moo Latte (PL), Mord Fustang, Mordens (RU), Motobor, My Baby (NL), Nedsaja Küla Bänd, Neglected Fields (LV), Nevesis, Nika Project, No Real Pioneers (LT), NOËP, Of Roofs, Genes and Stolen Meanings, Onuka (UA), Otava Yo (RU), OurEyes Collective (UK), Paean, Paul Oja, PH (FI), Põhja Konn, Progress, Project Vainiolla (FI), Propazha, Punkt Nihu, Púr Múdd, PVC16, Rake, RAT (PL), Rave the Reqviem (SE), Redel Ruudus & Mirjam Kivisild, REGRET, Rhythm Baboon (PL), Robert Jürjendal & Kaido Kirikmäe, Roxy Jules (DK), Shaman Jungle (BY), Sheep Got Waxed (LT), SHORTPARIS (RU), Shromik, Shtuby (IL), Siiri Sisask, Simon Chaozlevel, Siv Jakobsen (NO), Sløtface (NO), SNTS (DE), Sobranie 8 18 (RU), Solidaarsus, Sööäär/Koikson/Voorand/Daniel, Sooäär/Yaralyan/Ounaskari, Spasibo (RU), SPTNK (RU), St Cheatersburg, Stillhead (DK), SU—MU ✺, Suad (FI), Sutari (PL), Svjata Vatra, Syn Cole, TAU (DE), Tcheka (CV), Teksti-TV 666 (FI), The Blassics (FI), The Boondocks, The Empire Strikes (FI), The Entrepreneurs (DK), The Hermes Experiment (UK), The Holy (FI), The Homesick (NL), The Mariachi Ghost (CA), The Notes, The Second Level (FI), The Stanfields (CA), There Are No More Four Seasons (SE), Three Leg Dog, Thylacine (FR), Timo Kaukolampi (FI), Tintura, Tont, Tõnu Naissoo Hammond Trio, Töölön Ketterä (FI), Trad.Attack!, Trna (RU), Tütarlastekoor Ellerhein, U: ja ekke, UHS KUMATU, Úlfur Úlfur (IS), Val Tvoar, Veiko Kikas, Venior (FI), VIEW (FI), Whispering Sons (BE), White Sparks, Windy Beach, Wolfredt, WorldService Project (UK), Würffel, ŽEN (HR), Židrūns (LV), БЦХ (RU), ГШ/Glintshake (RU), Пасош (RU), Deeper Upper (LT)

    Tallinn

  • 29-03-2017 02-04-2017 Red Emperor Music Week 2017

    29-03-2017 kuni 02-04-2017

    Shell Beach, Cortical White, Fuqtual, Around The Sun, Reinis Young, The Sinclair Sinclair, Howling Sky, Maret Martjak , Naive, Hilbert’s Problems, Sounds Of September, Sunwer, The Ursus Factory, Charlemagne, Aaveet, Jeekim, Fhtagn, Trachea, Nail Bite, Nuclear Monarch, Cryptica, Eclectic Empire, Vunts, Green Regime, BeazOutTwinz, J.R Rhymes, 1teist, Jama&W, PK, WST, DJ Mahe

    Red Emperor baar, Tallinn

    0.-

  • 31-03-2017 TMW: Raadio 2 Stage

    Rake, The Notes, Shtuby (IL), Progress, Mick Pedaja, Iiris, Sløtface (NO), The Boondocks, Teksti-TV 666 (FI), Florian Wahl

    Von Krahl, Tallinn

  • 31-03-2017 TMW2017: World Clinic Stage

    Wolfredt, Fallen Flags (DK/EE), White Sparks, PH (mr. peter hayden), Miss Velvet & The Blue Wolf (US)

    Renard Coffee Shop, Tallinn

  • 31-03-2017 TMW 2017: Woodstock/Rockstars Stage

    Estoner, Liblikas, Dead Furies, Like a Motorcycle (CA), The Stanfields (CA), Nevesis

    Rockstar's, Tallinn

  • 31-03-2017 TMW2017: Üle Heli x Nonclassical x Japan Sound Portrait õhtu

    Hauschka (DE), There Are No More Four Seasons (SE), OurEyes Collective (UK), Hauschka (DE) & There Are No More Four Seasons (SE), Delicate Features (RU), The Hermes Experiment (UK), Eeter, Argo Vals, Aisha Orabayeva (KZ), Mikko Joensuu (FI), Midori Komachi (JP), M.A Beat! (FR), Flamingods (UK), Mart Avi, Abirdwhale (JP), Maarja Nuut & Hendrik Kaljujärv, Lucidvox

    Mustpeade maja, Tallinn

    15/17

  • 31-03-2017 TMW2017: Fullsteami 15. sünnipäev

    DJ Paperi T (FI), DJ Kridlokk (FI), NOËP, Huoratron (FI)

    Kultuurikatel, Tallinn

    10/12

  • 31-03-2017 TMW2017: Seto Folk maailmamuusika lava

    Nedsaja Küla Bänd, The Mariachi Ghost (CA), Tcheka (CV), Jaak Johanson, Dobranotch (RU)

    Hopneri Maja, Tallinn

    12/15

  • 31-03-2017 TMW2017: Trad.Attack! & Onuka (UA)

    Trad.Attack!, Onuka

    Vene kultuurikeskus, Tallinn

    15/17

  • 31-03-2017 Work It To The Bone

    Magnificent Dance (Kaiku, Bassoradio, Fin), Sander Mölder (Tiks, Est), Sharkslayer

    Must Puudel, Tallinn

    5

  • 31-03-2017 TMW2017: Rada7.ee spektaakel

    Roxy Jules (DK), Solidaarsus, Luurel Varas, VIEW (FI), GIUNGLA (IT), Of Roofs, Genes and Stolen Meanings, EiK, Karmakoma (SI), Mauno Meesit, Venior (FI), REGRET

    Sinilind, Tallinn

    Eelmüügist 10 eurot, ukselt 15 eurot.

  • 31-03-2017 TMW2017: Kivi Paber Käärid Stage

    Bandemoonium, Måntra (UK), Three Leg Dog, The Entrepreneurs (DK), Põhja Konn

    Kivi Paber Käärid, Tallinn

  • 31-03-2017 TMW2017: DnB Night

    Modest Intentions, UHS KUMATU, Majestim, Keshob, Digital Digital, Stillhead (DK), Audioholic, A. Fruit (RU), Fractale (IT), HeadRead, Black Daniels (DK), Tont, Insect

    Kultuuriklubi Kelm, Tallinn

  • 31-03-2017 TMW2017: AUX@TMW

    SU—MU ✺, Mazde (DE), Timo Kaukolampi (FI), Jori Hulkkonen (FI), grad_u (LT), Rhythm Baboon (PL)

    Balti jaama paviljon, Tallinn

    10/12

  • 31-03-2017 Groove in the Cave

    DJ SLAM, JANEK PAIMRE

    The Patcave, Tallinn

    tasuta

  • 31-03-2017 Kontakt

    ANDREI BANAHEVITCH, LUURI, MIROCO, MORTEN

    Arhiiv, Tartu

    3

  • 31-03-2017 Mordens (Mordva) ja Maailmamustrite pidu

    Mordens (Mordva), Smaddy, Daysleeper

    Genialistide klubi, Tartu

    4.- / 6.-

  • 31-03-2017 TMW2017: Jazzkaare & Eesti Jazzliidu lava

    Tõnu Naissoo Hammond Trio, Andre Maaker, Sooäär/Yaralyan/Ounaskari, Kadri Voorand & Mihkel Mälgand, Robert Jürjendal ja Kaido Kirikmäe, Debra's Dream (FR), Erki Pärnoja: EFTERGLOW, Kirke Karja Quartet, WorldService Project (UK), Jason Larnell Hunter

    Vaba Lava, Tallinn

    15/18

  • 31-03-2017 Matt Winson (NL)

    Matt Winson (NL), Steven Ilves

    Kultuuriklubi Tempel, Pärnu

    5

  • 31-03-2017 TMW 2017: Telia presents: Intsikurmu stage

    Siv Jakobsen (NO), Frankie Animal, Úlfur Úlfur (IS), Moddi (NO), Jumo (FR), WINDY BEACH, The Holy (FI)

    Kino Sõprus, Tallinn

  • 31-03-2017 INSIDE JOB: UNITED COLORS OF LOVE

    TYPE-O, EQ, TAAVI TIIRMAA, MANUEL MAUER (BER), TARMO KULL, MIHKEL PRUUS, JO-L

    9/11, Tallinn

    5

  • 31-03-2017 From Russia With Rock III Port812/Tornado Kid/Mostband

    Port812 (RUS), Tornado Kid (RUS), Mostband

    F.U.B.A.R., Tallinn

    5/7

  • 31-03-2017 IG NOIR FEST

    Allan Vainola, Wave (AUS/EST), The Diamond Blow (AUS), Kārlis Klaubergs (LV), Algis Fediajevas (LT)

    Helikopter, Tallinn

    3/4