Fotod: Night of the Blues – Candye Kane

Kirjutas Evert Palmets
07-03-2015

Et kuu esimese kolmapäeva selgroog mõnusa kraksatusega pooleks murda, seadsin sammud klubi poole, millest õigupoolest viimased viisteist aastat ainult mööda olen kõndinud. Pole olnud põhjust minna ühe kesklinna hotelli majaklubisse, kus tõenäoliselt lahutataksegi rohkem pikast päevast ja eestimaisest kliimast väsinud hotellikundede meeli. Teadsin vaid, et klubi ilmselt olemas on, sest Amigo-nimelised taksod on öösiti linnapildis ringi sõites mulle silma jäänud ning selle eelinfoga varustatult läksingi siis huviga uurima, mida "Night of the Bluesi" korraldajal varrukast võtta on.
Klubis Café Amigo avanes mulle selline vaatepilt:

Café Amigo asub ikka täpselt sama koha peal nagu mäletasin, klubisse pääseb endiselt nii hotelli poolt otse kui ka Tammsaare pargi poolselt küljelt. Garderoobi tarbeks pole vaja taskust münte otsima hakata ja tervitusjoogid esimese kontserdi puhul juba ootasid külastajaid.
Kellel kauboisaapad riidekapi kõige alumise riiuli tagumisse nurka, karbi sisse ära peidetud on, soovitan mitte häbeneda ja need koos traksidega välja otsida ning juba järgmisel korral viksilt ja viisakalt kohal olla.

Kavas on:
1. aprill – Hundred Seventy Split (ex Ten Years After) (UK)
13. mai – Barrelhouse (NL)

Veel artikleid