Kuula: Thou Shell of Death - "Witchery"

18-04-2019 | kirjutas: Rada7.ee


Kuus aastat pärast debüütalbumit "Sepulchral Silence", laseb Thou Shell of Death välja oma teise kauamängiva "Witchery". Kuigi vahepeal ilmus veidi eksperimentaalsem EP "Cave Hill" ja ühe looga osaletud splitil, siis aastate jooksul kogutud Thou Shell of Death'i materjal leiab oma koha just sel albumil. Pea tunni pikkune album koosneb viiest loost.

Thou Shell of Death on seejuures austanud oma traditsiooni kõlada võimalikult naturaalselt. Album lindistati võimalikult lühikese ajaga, ilma liigse detailide lihvimiseta, samas tegemata allahindlust kvaliteedis. "Witchery" on tasakaalus - saund on toores ja mürane ning seejuures piisavalt puhas ja nauditav.

"Witchery" lindistatud kaks aastat tagasi Timisoaras, Rumeenias Consonance stuudios Edmond Karban'i, Cristian Popescu ja Andrei Jumugă käte all (Dordeduh, Sunset in the 12th House jne). Viimase lihvi andis masteriga Greg Chandler (Esoteric, Lychgate) Priory Recording stuudios. Lüürikas kasutatakse endiselt Madison J. Cawein loomingut.

Tänud kuulamast, kohtumiseni kontsertidel!

Album näeb ilmavalgust 11. mail ning eelmüük on juba avatud Talheim Recordsi kodulehel.
Tiraažiks on 500 eksemplari A5 mediabook formaati paigaldatud CD'd.

Eestis haruharva esinev kooseis lubab ka peagi kodupubliku ees ette astuda ning uut loomingut esitleda.

Vaata lisaks:
http://tsod.eu/
https://www.facebook.com/thoushellofdeath

ivo
18-04-2019
kell 00:14

Jah!

kurmet
18-04-2019
kell 11:50

Avalugu jäi kõige rohkem kõrva.

widzhit
18-04-2019
kell 14:03

Midagi hingele.
y

Trash
19-04-2019
kell 00:13

Jajah, meeldis küll, kuigi mu maitse jaoks kestust liiga. Hommikul kuidagi ei vedanud käima, aga nüüd õhtul oli väga mõnus kuulata, suts isegi nõiduslik.

tont
20-04-2019
kell 23:57

Ma kuulasin ka ja tundus, et kõik 5 lugu sulasid kokku üheks pikaks looks. Tõenäoliselt taotluslik kõik see. Kõige meeldivam koht tundus loo "Witchery I" rahulik vahekoht, kus basskitarri riffe kuulda oli. Eks siin võiks pikalt heietada, aga lõpuks on see kõik maitseasi. Adekvaatsema hinnangu oskaks anda kui näeks kontserti... mis siiamaani pole mul veel õnnestunud, eks näis

zworg
11-05-2019
kell 20:31

Bandcampist nüüd saadaval:
https://thoushellofdeath.bandcamp.com/album/witchery