Kuula: Rattlecan Paintjob - "Vaata ema, muusika"

27-06-2019 | kirjutas: Rada7.ee


“Saan krooni pähe soblajobla kuningriigi loon
Ja mina hakkan keisriks, paavstiks - käsen, lasen, poon.
Kuid jääb su elu lootus, tahe, armastus ja soov,
Jääb spreiga kiri seina peal"


28. juuni hommikupäiksega näeb ilmavalgust Rattlecan Paintjob’i esimene kauamängiv “Vaata ema, muusika”, mis võtab teatepulga üle 2016. aastal ilmunud kolmelooliselt demoplaadilt. Album on täies pikkuses muusikagurmaanidele maiustamiseks eelkuulatav kuni täna südaööni.

11-loolise punk rock teekonna loovad bändi omaloomingulised palad ning selle kõrvale pakuvad värvi kaverid maailma pungiparemikust kodumaiste pop-hittideni. Võitlemaks varasemate “te kõlate laivis palju paremini kui salvestatult” tagasiside repliikidega on album salvestatud live off the floor Telliskivi loomelinnaku betoonseinte vahel, et tuua kuulajani võimalikult aus ja elulähedane kogemus vahelduseks muule üleprodutseeritud ja kohendatud muusikamaastikule.

Tänud kuulamast, kohtumiseni kontserdil!

2016. alustanud bändi rütmigrupi moodustavad trummidel Ann Tammoja ning basskitarril Karl-Silver Sikka, heli vürtsitab soolodega kitarrivõlur Mihkel Maidla ning rütmikidra ning käriseva häälega kostitab publikut Sander Päeren.

Plaati on võimalik soetada bändiliikmetelt või läbi bändi sotsiaalmeedia: facebook.com/RattlecanPaintjob/

madness
27-06-2019
kell 12:36

Aitäh, väga halb oli.
Kunagi tatikana sai umbes sama sitta asja tehtud. Selle vahega, et ei osanud nii hästi mängida.
Kuulajaskonda leidub, jõudu tööle!

kutt500
28-06-2019
kell 08:03

Mulle jälle väga meeldis tegelikult. Üllatavalt hea kitarritöö ja vokaal. Esimene laul oli juba täiesti jalaga näkku saamise tunne selle vinge kitarrinuudeldamise tõttu. Hea valik esimeseks lauluks. Täitsa mõtlen albumi ostmisele.

madness
01-07-2019
kell 00:23

kutt500 kirjutas:
Üllatavalt hea kitarritöö


Nõus.