Kuula: Aigar Vals - "End Game"

13-09-2018 | kirjutas: Rada7.ee

Foto: Evert Palmets
Badass Yuki trummar ja eestivene bändis Junk Riot kaasa teinud Aigar Vals teeb esmaspäeval, 17. septembril meile ja iseendale kingituse ning avaldab oma sünnipäeva puhul debüütalbumi “End Game”. Uudishimulikumad ja eesrindlikumad muusikasõbrad saavad kuulata plaati juba täna Rada7.ee eelkuulamises.

“Plaani albumi jaoks polnud, kuid see tundus loogiline samm. Ideedest ja lugudest tekkis aja jooksul tervik. Lihtne,” räägib Aigar ise. “Albumil annavad tooni tumedad helimaastikud ja unenäolisus ning neis kogetud õudused ja helgemad hetked. “

Tänud kuulamast, kohtumiseni kontsertidel!

“End Game” ilmub 17. septembril ja saab olema kättesaadav voogedastuskeskkondades ning ka tasuta allalaetav. Lisaks ilmub ka limiteeritud kogus kassette.

“Kassetil on oma iseloom ja see on lihtsaim moodus jätta maha füüsiline jälg. Kes tahab, saab albumi tasuta alla laadida ja autoraadio jaoks CD-le kõrvetada. Striimimisteenused on nagunii kõigile kättesaadavad,” märkis Vals.

Tulemas on ka mini-plaadiesitlustuur koos Valgevene bändiga Super Besse. Esitluskontserdid toimuvad 4. oktoobril Viljandi Lennukitehases, 5. oktoobril Tallinnas baaris Kivi Paber Käärid ja 6. oktoobril Tartus Genialistide klubis. Laval aitab Aigaril albumit esitleda Argo Vals.

Kõik, välja arvatud trummid, on kodus salvestatud. Albumi miksis ja masterdas Martin Kikas (Ö stuudio).

Facebook: https://www.facebook.com/aigarvals
Soundcloud: https://soundcloud.com/aigarvals

Rene13
13-09-2018
kell 09:26

Kohati 2000date alguse Porjekt Records puntide vaib käib läbi. Siinmail pigem haruldane nähtus.

mu5tr1d
13-09-2018
kell 23:48

Positiivne muss!

Rada7.ee
17-09-2018
kell 13:10

Aigar Vals avaldas debüütalbumi „End Game“

Badass Yuki trummar ja eestivene bändis Junk Riot kaasa löönud Aigar Vals avaldas oma sünnipäeva puhul debüütalbumi “End Game”.

“Plaani albumi jaoks polnud, kuid see tundus loogiline samm. Ideedest ja lugudest tekkis aja jooksul tervik. Lihtne,” rääkis Vals ise. “Albumil annavad tooni tumedad helimaastikud ja unenäolisus ning neis kogetud õudused ja helgemad hetked. “

Tulemas on ka mini-plaadiesitlustuur koos Valgevene bändiga Super Besse. Esitluskontserdid toimuvad 4. oktoobril Viljandi Lennukitehases, ja 5. oktoobril Tallinnas baaris Kivi Paber Käärid ja 6. oktoobril Tartus Genialistide klubis. Laval aitab Aigaril albumit esitleda Argo Vals.

Lugude nimekiri:
1. Opening Ceremony
2. Spirals Downwards
3. Uprising
4. Musi
5. Sooner
6. Movies in My Mind
7. Pentagram Ballade
8. Motown Rave

Kõik, välja arvatud trummid, on kodus salvestatud. Albumi miksis ja masterdas Martin Kikas (Ö stuudio).

Album on kuulatav voogedastuskeskkondades ja ka tasuta allalaetav. Lisaks on saadaval limiteeritud kogus kassette.

Jairgar
18-10-2018
kell 15:18

arvustus-lahkamine ERR kultuuriportaalis (Erni Kask)

Jairgar
24-10-2018
kell 14:34

EE Areeni arvustus (Patrick Zavadskis)

Rada7.ee
19-11-2018
kell 11:20

Aigar Vals avaldas unenäolise muusikavideo "Sooner"



Sügisel enda sünnipäeva puhul debüütalbumi "End Game" avaldanud Aigar Valsil valmis esimene muusikavideo loole "Sooner".

Unenäolisuse ja ärkvelolekuseisundi vahel hõljuva atmosfääriga videos figureerivad Aigar ja temast loodud büst, mille valmistas skulptor Jass Kaselaan. Režissöör-monteerija on Aigar Vals, stop-motion fotograaf Maris Tomba, operaator-valgustaja Janar Hakk ja operaatori assistent Erik-Hans Sepp.



Album "End Game" on kuulatav voogedastuskeskkondades ja ka tasuta allalaetav. Lisaks on saadaval limiteeritud kogus kassette.

Albumi miksis ja masterdas Martin Kikas (Ö stuudio).

Jairgar
20-11-2018
kell 13:35

Albumi arvustus ajakirjas Muusika