Sibyl Vane

01-05-2011 | Lisas: Albert JSM
Sibyl Vane

Helena Randlaht - kitarr, vokaal
Heiko Leesment - bass
Hendrik Liivik - trummid

Osta album "Love, Holy Water and TV" iTunes'ist:
https://itunes.apple.com/us/album/love-holy-water-and-tv/id574347106

Facebook- www.facebook.com/sibylvaneband
YouTube- www.youtube.com/sibylvaneofficial
SoundCloud- http://soundcloud.com/sibylvaneband

  • 06-09-2019 Rada7.ee 20. Viimane sünnipäev.

    Thou Shell of Death, Fvnerals (UK), Ocean Districts, Sibyl Vane, Talbot, 4-got-10, Söör Paul

    06-09-2019

    Sveta Baar, Tallinn

  • 06-04-2019 Sibyl Vane’i Pärnu esmaesitlus

    Sibyl Vane, The Boondocks

    06-04-2019

    Riia Söögituba, Pärnu

  • 29-03-2019 TMW 2019: Rada7.ee spektaakel

    Huiabella Fantastica, Demonic Death Judge (FI), Sibyl Vane, Kali Briis, GHLOW (SE), MOJA (JP), Little Fury (DK)

    29-03-2019

    Sveta Baar, Tallinn

    12/15

  • 25-03-2019 31-03-2019 Tallinn Music Week 2019

    3PEAT (CA), Aigar Vals, Akute (BY), Alex Kelman (RU), Alyona Alyona (UA), Åmnfx (RU), Anna Kaneelina, Apey & The Pea (HU), Artemiev (RU), Artur Lääts, Barren Womb (NO), Besty Fritz (NL), Bisweed, BlackBoxRed (NL), Blasfemen, Bratři (CZ), Brokenchord (LT), Captain Kirke and the Klingons (EE/LT), Cätlin Mägi, Ceremony (US), Chikiss (RU), Culpas, Cumbeast (FI), Daniel Levi, Demonic Death Judge (FI), Denis Punch, Detalji (FI), Dread, dRUMELODY (BA), Duo Ruut, EFDEMIN (DE), Eisi, ekke, Erki Pärnoja, F# feat. Ivi & Laura, Fractale (IT), Fränder (SE), Funeral Pop (FI), Genotype (UK), Geuxx (UA), GHLOW (SE), GON (LT), Gram-Of-Fun, Happyendless (LT), HeadRead, HEKDIK, HEKLA (IS), Hello Delaware (CA), Henne Emilia & Houreet (FI), Huiabella Fantastica, Iris Gold (DE), Itoa (UK), J.M.K.E., Jasperino, Jimmy Winkles (UK), JT Conception, Kadri Voorand In Duo With Mihkel Mälgand, Kali Briis, Kannabinõid, Karina (FI), Kaschalot, Kask, KEETAI, Kirill Richter (RU), KnightKnights (RU), Kosmonavt (BY), Lakker (IL), Little Fury (DE), M8N (PL), MA, Maarja Nuut & Ruum, Madis Muul Hextet, Maian, MänguPoi$$ Käru, Mari Kalkun, Maria Korepanova (RU), Maz (LU), Mees Inc., Megan Nash (CA), Melby (SE), Merilin (SE), Micaela Saraceno, Modern Disease, Modest Intentions, MOJA (JP), MOL (DE), Molchat Doma (BY), Mother (UK), Motoblok (UA), myspacebabe, Nick Faye (CA), Nikolajev, Noid (RU), NRCSSST (LT), Ocean Districts, Okra Playground (FI), Out-Or, Palberta (UK), Pastis (FI), Pelle Miljoona United (FI), Perforator Cerebral Party (RU), PhuturePhil (US), PK, Pompeya (RU), Port Cities (CA), Protokoll 0, Psychoterror, PTF1987, Puuluup, R=A, Ratkiller, Red Brut (NL), Red Telephone (UK), Respectfulchild (CA), Rick Feds (LV), Riffarrica, ROKKY (IS), Romm & Moose, rosemary loves a blackberry (RU), Ruslan PX, Ruth Koleva (BG), Sado Opera (RU), San Hani, Sansibar (FI), SEN (TW), Shabat Quartet, Sibyl Vane, Siksa (PL), Sny Matildy, Sooäär/Yaralyan/Ounaskari, Stromboli (IT), Super Collection Orchestra (RU), Tapecut (BY), Tapes (UK), Tautumeitas (LV), TechHead (SE), Teemu & The Deathblows (FI), TerrorDisco (IS), The Kitchen Brothers, The Queen Of Spades, Thing, Tokyo Taboo (UK), Too Slow (FI), Torama (RU), Trad.Attack!, Trees (FI) Trio Heinz Herbert (CH), Triptofan, Triskele, TRPTYCH (IS), Tuulikki Bartosik, Up The Sky, Vassvik (NO), Vera Vice, VillemDrillem, Vymvn (CA), WCKD Nation (SI), Wyldest (UK), Yasmyn, Yegor Zabelov (BY), YOHAN, Zahir

    25-03-2019 kuni 31-03-2019

    Tallinn

  • 07-12-2018 Sibyl Vane ja The Boondocks @ U3

    Sibyl Vane, The Boondocks

    07-12-2018

    U3, Tallinn

  • 10-11-2018 Sibyl Vane Kivi Paber Käärides

    Sibyl Vane

    10-11-2018

    Kivi Paber Käärid, Tallinn

    8

  • 25-08-2018 Sindi Rock 2018

    Rotiküla Kõutsid, Empty mind, Bestia, Killedbeez, Sibyl Vane, NIKNS Suns, Vennaskond

    25-08-2018

    Sindi laululava, Sindi

    12/15€

  • 04-07-2018 06-07-2018 Õllesummer 2018

    Pet Shop Boys, Armin van Buuren, Franz Ferdinand, NOËP, Arop, 5miinust, Koit Toome, Terminaator, Patune pool, Tanel Padar, Smilers, SHANON, Liis Lemsalu, reket, Öed, Laura, Vajé, Orelipoiss, Sibyl Vane, Põhja Konn, Ansambel Regatt, MEISTERJAAN, KIZ, Jay Sebag, Arg Part, The Boondocks, Anna Curly Band, La La Ladies, Lauri Liiv Swingband, Sofia Rubina ja Uku Suviste, Merike Susi Musician, Rainer Ild

    04-07-2018 kuni 06-07-2018

    Tallinna Lauluväljak, Tallinn

  • 02-06-2018 Hansapäevad Rockivad!

    Super Hot Cosmos Blues Band, Sibyl Vane, Moonrocket

    02-06-2018

    Koidu Seltsimaja, Viljandi

    Õpilane/Tudeng 5€, Tavapilet 7/10€

  • 25-05-2018 PÕLVA ÖÖ. VALEM VALE + SIBYL VANE

    Sibyl Vane, Valem Vale

    25-05-2018

    UnderGround, Põlva

    10 €

  • 11-05-2018 Sibyl Vane

    Sibyl Vane

    11-05-2018

    Kivi Paber Käärid, Tallinn

  • 07-04-2018 TMW2018: Positivus & I Love You Records Stage

    Maïa Vidal (ES), Polifauna (LV), Bucharest (IL), The Hanged Man (SE), Högni (IS), NEØV (FI), Sibyl Vane

    07-04-2018

    Kino Sõprus, Tallinn

  • 05-04-2018 07-04-2018 TMW2018: Linnalavad

    Rahvusooper Estonia poistekoor Juhanid, Andres Roots & Anneli Kadakas, Alaska Dreamers, The Queen of Spades, Ätna (DE), Cari Cari (AT), Sattuma (RU), Maria Kalaniemi & Eero Grundström (FI), Unejõgi (SE), Kytami (CA), Mick Pedaja (EE), Arlo Maverick (CA), Wojtek Mazulewski Quintet (PL), Rüüt (EE), Mongooz and the Magnet (HU), Tronden, Tekstur (RU), Mick Pedaja, Mörk (HU), Púr Múdd, Kalàscima, Resina (PL), Pocket Knife Army (NL), Shida Shahabi (IR), Mauno Meesit, I Wear* Experiment, Meriheini Luoto (FI), Frankie Animal, Gram-of-Fun, Tuulikki Bartosik, Podruga (LV), Evestus, The Magnettes (SE), EiK, Kaukolampi (FI), Aleksei Taruts (RU), Mart Avi, The Cool Quest (NL), Steps To Synapse, Polifauna (LV), 1teist/2EXXXA, Sibyl Vane, Alluri (IN), Karpov not Kasparov (RO), Fever Dream (IS), Rick Feds (LV), Inner (FI), The Hanged Man (SE), PK Keränen (FI), КУКЛА (SI), KKPalmy x Mick Moon, Bucharest (IL), Malneirophrenia (IS), Avoid Dave, Piwai (US), Hildur (IS), Forrò miòr (IT), Söndörgő (HU), NEØV (FI), Rainer Ild, Lepatriinu, ELIZABETE BALČUS (LV), Maya Belsitzman & Matan Ephrat (IL), Bakey x Kakora (BY), Elephants From Neptune

    05-04-2018 kuni 07-04-2018

    Tallinn

  • 02-04-2018 08-04-2018 Tallinn Music Week 2018

    Ajukaja & Andrevski, Aleksei Taruts (RU), Alex Kelman (RU), All Day Long (LV), Andres Roots & Anneli Kadakas, Arlo Maverick (CA), Avarus Trio, Axel Thesleff (FI), Battle Beast (FI), ckh9dh44 (UK), D/troit (DK), Democide, Devlsy (LT), Dew8, EiK, Electronic I (LT), Evestus, Florian Wahl, Franjazzco (AT), Fula Express (IL), Garbanotas Bosistas (LT), Gee, GNUČČI (SE), Helhorse (DK), HOAX, Holy Motors, I Wear* Experiment, Indivision, Kalàscima (IT), Kammerkoor Collegium Musicale, Karpov Not Kasparov (RO), KKPalmy x Mick Moon, Kytami (CA), Lauri-Dag Tüür, Liblikas, Malneirophrenia (IS), Mari Kalkun, Miseria Ultima (FI), Mongooz and the Magnet (HU), Mörk (HU), Neoandertals, neuronphase, Nikolajev, Ouu, Pekko Käppi & K:H:H:L (FI), Perttu (DE), Piwai (US), Pocket Knife Army (NL), Pohjonen Alanko (FI), Pom Poko (NO), Raadio Laste Laulustuudio mudilaskoor & Eeva Talsi, Rahvusooper Estonia noormeestekoor, Rüüt, Soyuz (BY), Stanislavskiy System (RU), Stillhead (UK), Suzi Wu (UK), Tekstur (RU), The Cool Quest (NL), The Grand Astoria (RU), The Karovas Milkshake (RU), The Magnettes (SE), The Toasters (US), Thing, Trad.Attack!, Walrus (CA), ZRN (DK), 1teist/2EXXXA, Akua Naru (DE), Alaska Dreamers (LV), Alluri (IN), Aslamin (BY), Autism (LT), BAEST (DK), Bakey x Kakora (BY), Blackberries (DE), Booty Powder DJs, Bucharest (IL), Colors of Today, Crash Test Money, Curly Strings, Dead Janitor (SK), Deceitome, DJ 4-got-10, Duo Malva & Priks, DZEAHEL (BY), Elysian, Fever Dream (IS), Firejosé, Forrò Mior (PT), Fractale (IT), Frankie Animal, Girls in Pearls, Helsinki-Cotonou Ensemble (FI), Hilbert’s Problems, Hildur (IS), Hommage, Högni (SE), Inner (FI), Intergalactic Lovers (BE), James Wolfgang Rassakas, Jasperino, Jazzamboka (CA), Kadajane, Kammerkoor HELÜ, Kapela Maliszów (PL), Kolchak (RU), Kurara (RU), Lastekoor Ellerhein, Laura Annika Quartet (FI), Lepatriinu, Little Destroyer (CA), Lootus, Maïa Vidal (ES), Maija Kauhanen (FI), Majestim, MANKY (DK), Maria Minerva (US), Mart Avi, Mathias Landaeus FROM THE PIANO (SE), Maya Belsitzman & Matan Ephrat (IL), Meriheini Luoto (FI), Mirrored Lips (RU), Modest Intentions, Monetochka (RU), MostBand, myspace01, Nebo-Zemlya, NEØV (FI), Omertà (LV), Petlia Pristrastiya (BY), Pieneņu Vīns (LV), Podruga (LV), Polifauna (LV), Poly Sone (FI), Port Mone (BY), Rainer Ild, Rake, Rando Arand, Regret (UK), Restless, Rick Feds (LV), Rotten Sperm, Ruckus, Seaduskuulekus, Show Me a Dinosaur (RU), Shromik, Shuma (BY), Sociasylum, Solo Ansamblis (LT), Söndörgő (HU), Spasibo (RU), Steps to Synapse, Subminimal (IS), Surf Philosophies (SE), Svjata Vatra, Tallinna Muusikakeskkooli noortekoor, tema kresta (RU), Tesa (LV), The Gentleman Losers (FI), The Kitchen Brothers, The Queen of Spades, TMF, Treeeye (LV), Tronden, We Stole the Show (US), Yohan, [EX] DA BASS (LV), Afro Tallinn Beat Orchestra, Anton Sevidov (RU), Arop, Astria Oboe Trio and HaftCraft Ensemble (BE), Ätna (DE), Avenova, Avoid Dave, Cari Cari (AT), Dallas Kalevala (FI), Dead Furies, Doktor Normal, ELIZABETE BALČUS (LV), Estrada Orchestra, Gram of Fun, Intakx (LT), JS16 (FI), Junk Riot, Jüri Pootsmann, Kate NV (RU), Kaukolampi (FI), Kermo Hert, Laura Põldvere, Lexsoul Dancemachine, Maian, Marianna Liik, Mauno Meesit, Mees Inc., Metsakutsu, Mick Pedaja, PK Keränen (FI), Põhja Konn, Propazha, Púr Múdd, Rämmar DJ's, Reket, Samurai Champs (CA), Sibyl Vane, Sõpruse Puiestee, State of Zoe, The Hanged Man (SE), The Second Level (FI), Trio Karja/Ruben/Kuusik, Trump Conception, Ulmer & Wondering 0, V4R1, Wet Red (RU), Wojtek Mazulewski Quintet (PL), Wooden Whales (RU)

    02-04-2018 kuni 08-04-2018

    Tallinn

  • 29-12-2017 Karmaga Klaariks - Heategevuskontsert

    Sibyl Vane, Rainer Ild, OL*, Pharmer, Rauno Kuusik

    29-12-2017

    Kultuuriklubi Tempel, Pärnu

    2.5/5