Luurel Varas

08-06-2016 | Lisas: mõõk
Luurel Varas

piits & ridems

  • 23-02-2018 EV100 pidustused Svetas!

    Kersten Kõrge, EiK LIVE, Eisi, Luurel Varas, Köster, Rando Arand LIVE

    23-02-2018

    Sveta Baar, Tallinn

    5/7

  • 15-09-2017 Tussuland

    Kähr, Mütt, Luurel Varas, DJ Aloevera

    15-09-2017

    Arhiiv, Tartu

  • 31-08-2017 Avamispidupidupiduuuu aka maja sisse õnnistamine!

    Nikolajev, Mava, Kersten Kõrge, Ilmajaam, 0.9, Abramova, Luurel Varas, Slin, Helen Tammemäe, Köster, Johann 3000, Kask

    31-08-2017

    Sveta Baar, Tallinn

    0

  • 06-07-2017 Neljapäev x Luurel Varas @Paar Veini

    Luurel Varas

    06-07-2017

    Paar Veini, Tallinn

    0

  • 31-03-2017 TMW2017: Rada7.ee spektaakel

    Roxy Jules (DK), Solidaarsus, Luurel Varas, VIEW (FI), GIUNGLA (IT), Of Roofs, Genes and Stolen Meanings, EiK, Karmakoma (SI), Mauno Meesit, Venior (FI), REGRET

    31-03-2017

    Sinilind, Tallinn

    Eelmüügist 10 eurot, ukselt 15 eurot.

  • 27-03-2017 02-04-2017 Tallinn Music Week 2017

    615, A.Fruit (RU), Abandoned Elysium, Abirdwhale (JP), Aisha Orazbayeva (KZ), Albert af Ekenstam (SE), Alex Wave, Alexander Sannik, Alisa Vox (RU), Alvistar Funk Association (EE/FI), Andre Maaker, Anna Mishina ja Kristi Mühling, Antikvariniai Kašpirovskio dantys (LT), Ardo Ran Varres, Argo Vals, Around the Sun, Artur Lääts, Artur Lääts x Mihkel Maripuu, Ashilevi, Astrid Swan (FI), Audioholic, Awlnight (BY), Azma, Bad Pop (CA), BALKANSAMBEL (SK), Bandemoonium, Barlast (FI), Beverly Girl (FI), Beyond Beyond, Black Daniels (DK), Blahalouisiana (HU), Bombossa Brothers, C Duncan (UK), Chyno (SY), Coals (PL), Compound Minerals x Fragmets(), Cube-A, Curly Strings, Daf, DAGAMBA (LV), DaKooka (UA), Danielle de Picciotto. Alexander Hacke (DE), DART DUO, Dead Furies, Debra's Dream (FR), Def3 (CA), Delicate Features (RU), Demonic Death Judge (FI), Denis Punch, Digital Digital, Dobranotch (RU), Draper (UK), Duo Malva ja Priks, Duo Telluur, Echo & Tito (IL), Eeter, Eisi, Electroforez (RU), Elizabeta Lāce (LV), Erki Pärnoja : EFTERGLOW, Estbel, Estoner, EVAND (BY), Fallen Flags (DK/EE), Flamingods (UK), Florian Wahl, Fok Yee, Four Lines (GE), Fractale (IT), Frankie Animal, FREAKANGEL, GIUNGLA (IT), Go Away Bird, grad_u (LT), Hannu Ikola (FI), Hauschka (DE), HeadRead, Heigo Rosin, Horror Dance Squad, HUNT, Ichi (JP), Iiris, ili-ili (BY), In Code (NL), Indrek Spungin, Insect, IVATU (RU), J-P Piirainen (FI), Janusz Prusinowski Kompania (PL), Jason Larnell Hunter, Jennie Abrahamson (SE), Joel Sarakula (AU), Jori Hulkkonen (FI), Jumo (FR), Kadajane, Kadri Voorand & Mihkel Mälgand, Kapitan Korsakov (BE), Karmakoma (SI), Kaschalot, Katja Adrikova, Kéknyúl (HU), Kert Klaus, Keshob, Khroma (FI), Kiiora, Kim & Buran (RU), Kirke Karja Quartet, Kiro (FI), Korvat Auki Ensemble (FI), Kristin Kuldkepp ja Jaanus Siniväli, Kristjan Järvi, Lepatriinu, Less Acrobats (IL), Liblikas, Liis Lemsalu, Like a Motorcycle (CA), Lord Akton (DK), Lucidvox (RU), Luurel Varas, M.A Beat! (FR), Maarja Nuut & Hendrik Kaljujärv, Majestim, Måntra (UK), Mari Kalkun, Maria Korepanova ja etnoprojekt Izha (MD), Mart Avi, Mauno Meesit, Mazde (DE), Metsakutsu, MHKL, Mick Pedaja, Mikko Joensuu (FI), Miss Velvet & The Blue Wolf (US), Moddi (NO), Modest Intentions, Moo Latte (PL), Mord Fustang, Mordens (RU), Motobor, My Baby (NL), Nedsaja Küla Bänd, Neglected Fields (LV), Nevesis, Nika Project, No Real Pioneers (LT), NOËP, Of Roofs, Genes and Stolen Meanings, Onuka (UA), Otava Yo (RU), OurEyes Collective (UK), Paean, Paul Oja, PH (FI), Põhja Konn, Progress, Project Vainiolla (FI), Propazha, Punkt Nihu, Púr Múdd, PVC16, Rake, RAT (PL), Rave the Reqviem (SE), Redel Ruudus & Mirjam Kivisild, REGRET, Rhythm Baboon (PL), Robert Jürjendal & Kaido Kirikmäe, Roxy Jules (DK), Shaman Jungle (BY), Sheep Got Waxed (LT), SHORTPARIS (RU), Shromik, Shtuby (IL), Siiri Sisask, Simon Chaozlevel, Siv Jakobsen (NO), Sløtface (NO), SNTS (DE), Sobranie 8 18 (RU), Solidaarsus, Sööäär/Koikson/Voorand/Daniel, Sooäär/Yaralyan/Ounaskari, Spasibo (RU), SPTNK (RU), St Cheatersburg, Stillhead (DK), SU—MU ✺, Suad (FI), Sutari (PL), Svjata Vatra, Syn Cole, TAU (DE), Tcheka (CV), Teksti-TV 666 (FI), The Blassics (FI), The Boondocks, The Empire Strikes (FI), The Entrepreneurs (DK), The Hermes Experiment (UK), The Holy (FI), The Homesick (NL), The Mariachi Ghost (CA), The Notes, The Second Level (FI), The Stanfields (CA), There Are No More Four Seasons (SE), Three Leg Dog, Thylacine (FR), Timo Kaukolampi (FI), Tintura, Tont, Tõnu Naissoo Hammond Trio, Töölön Ketterä (FI), Trad.Attack!, Trna (RU), Tütarlastekoor Ellerhein, U: ja ekke, UHS KUMATU, Úlfur Úlfur (IS), Val Tvoar, Veiko Kikas, Venior (FI), VIEW (FI), Whispering Sons (BE), White Sparks, Windy Beach, Wolfredt, WorldService Project (UK), Würffel, ŽEN (HR), Židrūns (LV), БЦХ (RU), ГШ/Glintshake (RU), Пасош (RU), Deeper Upper (LT)

    27-03-2017 kuni 02-04-2017

    Tallinn

  • 10-03-2017 Standard Issues ft Snowy, Killjoy & Lenkemz (UK) at Helikopter

    Snowy (UK), Killjoy (UK), Lenkemz (UK), Pats, Slin, Abract Detail, Endamisi Salamisi b2b Dj Perekond, Luurel Varas, Dj Mannekeen

    10-03-2017

    Helikopter, Tallinn

  • 25-02-2017 Teaparty

    Black Laundry, Pardilinn, Sir Messias, Luurel Varas

    25-02-2017

    Lekker, Tallinn

  • 08-12-2016 Lekker Thursday w/ Luurel Varas & Gerk

    Luurel Varas, Gerk

    08-12-2016

    Lekker, Tallinn

  • 29-10-2016 VERI RONG x from marat with love x halloween

    Katja Adrikova, Four4two, Hašš, Neozion, Twisted Dance Company, Luurel Varas, Intenso, Florian Wahl, Wick Blaze, Hyyru, Kristjan Mõru, Robert Kähr, Raadz, Rico, Sürr, borntobang

    29-10-2016

    Helikopter, Tallinn