Gee

22-08-2013 | Lisas: lejalgenes
Gee

Gee ehk GY3 ehk Suburban Suspekt on üks Eesti eksperimentaalse tantsumuusika projekti Def Räädu taga olevatest produtsentidest, kuid ta on samuti teatud sooloartisti ja DJ'na, kelle stiil koosneb tummistest rütmidest ja sügavast bassist, segatuna kerge abistava jazzipuutega. Lisaks on ta tegelane Lejal Genes (loodud 1996) ja Lejal Globe (loodud 2007) plaadimärkide taga, mis on mõlemad suunatud moodsa tantsumuusika väljastamisele. Samuti juhib ta iganädalast Lejal'Nyte raadiosaadet legendaarses bassimuusika jaamas Sub FM.

  • 04-05-2018 Lejal'Nyte: Kalvik & Leiner, Rassakas, Udu, Gee

    Kalvik, Leiner, James Wolfgang Rassakas, Udu, Gee

    04-05-2018

    Kära Kants, Rakvere

    5/7

  • 06-04-2018 TMW2018: Booty Powder Bass Night

    Jasperino, Axel Thesleff (FI), Aslamin (BY), Franjazzco (AT), Gee, Booty Powder DJs

    06-04-2018

    Sveta Baar, Tallinn

  • 02-04-2018 08-04-2018 Tallinn Music Week 2018

    Ajukaja & Andrevski, Aleksei Taruts (RU), Alex Kelman (RU), All Day Long (LV), Andres Roots & Anneli Kadakas, Arlo Maverick (CA), Avarus Trio, Axel Thesleff (FI), Battle Beast (FI), ckh9dh44 (UK), D/troit (DK), Democide, Devlsy (LT), Dew8, EiK, Electronic I (LT), Evestus, Florian Wahl, Franjazzco (AT), Fula Express (IL), Garbanotas Bosistas (LT), Gee, GNUČČI (SE), Helhorse (DK), HOAX, Holy Motors, I Wear* Experiment, Indivision, Kalàscima (IT), Kammerkoor Collegium Musicale, Karpov Not Kasparov (RO), KKPalmy x Mick Moon, Kytami (CA), Lauri-Dag Tüür, Liblikas, Malneirophrenia (IS), Mari Kalkun, Miseria Ultima (FI), Mongooz and the Magnet (HU), Mörk (HU), Neoandertals, neuronphase, Nikolajev, Ouu, Pekko Käppi & K:H:H:L (FI), Perttu (DE), Piwai (US), Pocket Knife Army (NL), Pohjonen Alanko (FI), Pom Poko (NO), Raadio Laste Laulustuudio mudilaskoor & Eeva Talsi, Rahvusooper Estonia noormeestekoor, Rüüt, Soyuz (BY), Stanislavskiy System (RU), Stillhead (UK), Suzi Wu (UK), Tekstur (RU), The Cool Quest (NL), The Grand Astoria (RU), The Karovas Milkshake (RU), The Magnettes (SE), The Toasters (US), Thing, Trad.Attack!, Walrus (CA), ZRN (DK), 1teist/2EXXXA, Akua Naru (DE), Alaska Dreamers (LV), Alluri (IN), Aslamin (BY), Autism (LT), BAEST (DK), Bakey x Kakora (BY), Blackberries (DE), Booty Powder DJs, Bucharest (IL), Colors of Today, Crash Test Money, Curly Strings, Dead Janitor (SK), Deceitome, DJ 4-got-10, Duo Malva & Priks, DZEAHEL (BY), Elysian, Fever Dream (IS), Firejosé, Forrò Mior (PT), Fractale (IT), Frankie Animal, Girls in Pearls, Helsinki-Cotonou Ensemble (FI), Hilbert’s Problems, Hildur (IS), Hommage, Högni (SE), Inner (FI), Intergalactic Lovers (BE), James Wolfgang Rassakas, Jasperino, Jazzamboka (CA), Kadajane, Kammerkoor HELÜ, Kapela Maliszów (PL), Kolchak (RU), Kurara (RU), Lastekoor Ellerhein, Laura Annika Quartet (FI), Lepatriinu, Little Destroyer (CA), Lootus, Maïa Vidal (ES), Maija Kauhanen (FI), Majestim, MANKY (DK), Maria Minerva (US), Mart Avi, Mathias Landaeus FROM THE PIANO (SE), Maya Belsitzman & Matan Ephrat (IL), Meriheini Luoto (FI), Mirrored Lips (RU), Modest Intentions, Monetochka (RU), MostBand, myspace01, Nebo-Zemlya, NEØV (FI), Omertà (LV), Petlia Pristrastiya (BY), Pieneņu Vīns (LV), Podruga (LV), Polifauna (LV), Poly Sone (FI), Port Mone (BY), Rainer Ild, Rake, Rando Arand, Regret (UK), Restless, Rick Feds (LV), Rotten Sperm, Ruckus, Seaduskuulekus, Show Me a Dinosaur (RU), Shromik, Shuma (BY), Sociasylum, Solo Ansamblis (LT), Söndörgő (HU), Spasibo (RU), Steps to Synapse, Subminimal (IS), Surf Philosophies (SE), Svjata Vatra, Tallinna Muusikakeskkooli noortekoor, tema kresta (RU), Tesa (LV), The Gentleman Losers (FI), The Kitchen Brothers, The Queen of Spades, TMF, Treeeye (LV), Tronden, We Stole the Show (US), Yohan, [EX] DA BASS (LV), Afro Tallinn Beat Orchestra, Anton Sevidov (RU), Arop, Astria Oboe Trio and HaftCraft Ensemble (BE), Ätna (DE), Avenova, Avoid Dave, Cari Cari (AT), Dallas Kalevala (FI), Dead Furies, Doktor Normal, ELIZABETE BALČUS (LV), Estrada Orchestra, Gram of Fun, Intakx (LT), JS16 (FI), Junk Riot, Jüri Pootsmann, Kate NV (RU), Kaukolampi (FI), Kermo Hert, Laura Põldvere, Lexsoul Dancemachine, Maian, Marianna Liik, Mauno Meesit, Mees Inc., Metsakutsu, Mick Pedaja, PK Keränen (FI), Põhja Konn, Propazha, Púr Múdd, Rämmar DJ's, Reket, Samurai Champs (CA), Sibyl Vane, Sõpruse Puiestee, State of Zoe, The Hanged Man (SE), The Second Level (FI), Trio Karja/Ruben/Kuusik, Trump Conception, Ulmer & Wondering 0, V4R1, Wet Red (RU), Wojtek Mazulewski Quintet (PL), Wooden Whales (RU)

    02-04-2018 kuni 08-04-2018

    Tallinn

  • 24-03-2018 Lejal'Nyte: Argo Vals, Def Räädu, Jasperino, Gee jt

    Argo Vals, Def Räädu, Jasperino, Gee, Stupid F, J.O.C.

    24-03-2018

    Kära Kants, Rakvere

    5/7

  • 23-02-2018 ★ Bashment ★ Def Räädu sünnipäev Sinilinnus ★

    Def Räädu, Lord, Gee, Tarrvi Laamann, Dice Rudy, Shromik, Ganj Wald

    23-02-2018

    Sinilind, Tallinn

    5/8

  • 15-12-2017 Lejal'Nyte: Best of 2017

    Def Räädu, J.O.C., Gee, Jasperino, Masta Robusta, Lord, Rassakas

    15-12-2017

    Kära Kants,, Rakvere

    5

  • 25-08-2017 Lejal'Nyte vol. 88: Ruckus - Tumehall Linn esitlus!

    Ruckus, Stupid F, SmoGram, Hash, Sim Kares, Gee

    25-08-2017

    Kära Kants, Rakvere

    4/5

  • 07-04-2017 LEJAL'NYTE 87: DEF RÄÄDU MASSIVE LIVE

    Def Räädu, J.O.C., Dice Rudy, Stupid F, Gee, Ruckus, J.R. Rhymes

    07-04-2017

    Kära Kants, Rakvere

    5

  • 10-03-2017 Henri Hütt "Intered" debüütalbumi esitlus

    Henri Hütt, Keshob, SU—MU, Compound Minerals, Gee, Out-Or, Tencu

    10-03-2017

    MIMStuudio, Tallinn

  • 17-02-2017 ★Bashment★ Def Räädu 18Y B-Day Bash

    Def Räädu, J.O.C., Gee, Vesikas & Fofkin, Tarrvi, Ringo, Dice Rudy

    17-02-2017

    Suhkrumoll, Tallinn

    ?

  • 23-12-2016 PARTY & BULLSHIT

    Stupid F & Hash, J.R.Rhymes, Ruckus, Gee

    23-12-2016

    Kära Kants, Rakvere

    xxx

  • 02-09-2016 LEJAL'NYTE vol. 86

    Daf, Lord, Masta Robusta, O.R.G., Gee, Keshob

    02-09-2016

    Kära Kants, Rakvere

    ?

  • 08-07-2016 10-07-2016 IIL Festival 2016

    Reket, Avoid Dave, Abraham, Ky!, Shromik, Lu:k, Gee, Barthol Lo Mejor, Thing, Küberünnak & Karmo, Pätikiisud (EST), Gringo & Abstract Detail, KΛur KentΛur, Ruckus, Paap &Pula;, Daf, Masta Robusta, Aquya, Virsik, Volume None, Udu & Jones

    08-07-2016 kuni 10-07-2016

    Udriku asundus, Tapa vald, Lääne-Virumaa

  • 11-06-2016 Grässhopas "Tsipap Appi" plaadiesitlus

    Grässhopas, Gee, Fadeproof, J.R. Rhymes, RZ

    11-06-2016

    Kära Kants, Rakvere

    5

  • 11-06-2016 Suured Kõllid!

    Gee, Keshob, EL:RI, Masta Robusta, Daf

    11-06-2016

    Valge, Viljandi

    2