Ouu

06-10-2015 | Lisas: Hyrr
Ouu

Tere rada7 rahvas!

Me oleme Ouu, väidetavalt pärit Tallinnast, moodustame instrumentidega helisid, mis meenutavad muusikat. Mõned ütleks, et psühhedeelse kalduvustega helisid, teised aga mitte.
*Eesti Pops oli piisavalt lahke ja ilmutas aastal 2014 meie debüütalbumi "Sammalhabe", mille materjaliga oleme tuuritanud siin-ja sealpool Harjumaa piiri.
*Teine debüütalbum "Mango Fetch" nüüd niisamuti ilmunud ning kuulatav ka spotifys (ka "Sammalhabe" sealt hõlpsasti kuulatav)
*Esimene debüüt-EP "Papa Solveig" on 2017 sügisekuulutaja

https://open.spotify.com/artist/3PC6fTj9FaBMXvcN8AwJlF

Ansambli tegijad: Tiit Liblik (kitarr, laul), Hyrr Innokent Vainola (kitarr, laul), Jaan Sinka (bass), Rihard Niinberg (trummid)

Mis seal ikka, olge tugevad!
Ouu

  • 12-10-2018 The Boondocks “How to Build a Love Bomb” esitlus @ Pärnu

    The Boondocks, Ouu

    12-10-2018

    Kultuuriklubi Tempel, Pärnu

  • 06-04-2018 TMW2018: Kivi Paber Käärid Stage

    Hommage, Ouu, Blackberries (DE), Garbanotas Bosistas (LT), The Queen Of Spades

    06-04-2018

    Kivi Paber Käärid, Tallinn

  • 02-04-2018 08-04-2018 Tallinn Music Week 2018

    Ajukaja & Andrevski, Aleksei Taruts (RU), Alex Kelman (RU), All Day Long (LV), Andres Roots & Anneli Kadakas, Arlo Maverick (CA), Avarus Trio, Axel Thesleff (FI), Battle Beast (FI), ckh9dh44 (UK), D/troit (DK), Democide, Devlsy (LT), Dew8, EiK, Electronic I (LT), Evestus, Florian Wahl, Franjazzco (AT), Fula Express (IL), Garbanotas Bosistas (LT), Gee, GNUČČI (SE), Helhorse (DK), HOAX, Holy Motors, I Wear* Experiment, Indivision, Kalàscima (IT), Kammerkoor Collegium Musicale, Karpov Not Kasparov (RO), KKPalmy x Mick Moon, Kytami (CA), Lauri-Dag Tüür, Liblikas, Malneirophrenia (IS), Mari Kalkun, Miseria Ultima (FI), Mongooz and the Magnet (HU), Mörk (HU), Neoandertals, neuronphase, Nikolajev, Ouu, Pekko Käppi & K:H:H:L (FI), Perttu (DE), Piwai (US), Pocket Knife Army (NL), Pohjonen Alanko (FI), Pom Poko (NO), Raadio Laste Laulustuudio mudilaskoor & Eeva Talsi, Rahvusooper Estonia noormeestekoor, Rüüt, Soyuz (BY), Stanislavskiy System (RU), Stillhead (UK), Suzi Wu (UK), Tekstur (RU), The Cool Quest (NL), The Grand Astoria (RU), The Karovas Milkshake (RU), The Magnettes (SE), The Toasters (US), Thing, Trad.Attack!, Walrus (CA), ZRN (DK), 1teist/2EXXXA, Akua Naru (DE), Alaska Dreamers (LV), Alluri (IN), Aslamin (BY), Autism (LT), BAEST (DK), Bakey x Kakora (BY), Blackberries (DE), Booty Powder DJs, Bucharest (IL), Colors of Today, Crash Test Money, Curly Strings, Dead Janitor (SK), Deceitome, DJ 4-got-10, Duo Malva & Priks, DZEAHEL (BY), Elysian, Fever Dream (IS), Firejosé, Forrò Mior (PT), Fractale (IT), Frankie Animal, Girls in Pearls, Helsinki-Cotonou Ensemble (FI), Hilbert’s Problems, Hildur (IS), Hommage, Högni (SE), Inner (FI), Intergalactic Lovers (BE), James Wolfgang Rassakas, Jasperino, Jazzamboka (CA), Kadajane, Kammerkoor HELÜ, Kapela Maliszów (PL), Kolchak (RU), Kurara (RU), Lastekoor Ellerhein, Laura Annika Quartet (FI), Lepatriinu, Little Destroyer (CA), Lootus, Maïa Vidal (ES), Maija Kauhanen (FI), Majestim, MANKY (DK), Maria Minerva (US), Mart Avi, Mathias Landaeus FROM THE PIANO (SE), Maya Belsitzman & Matan Ephrat (IL), Meriheini Luoto (FI), Mirrored Lips (RU), Modest Intentions, Monetochka (RU), MostBand, myspace01, Nebo-Zemlya, NEØV (FI), Omertà (LV), Petlia Pristrastiya (BY), Pieneņu Vīns (LV), Podruga (LV), Polifauna (LV), Poly Sone (FI), Port Mone (BY), Rainer Ild, Rake, Rando Arand, Regret (UK), Restless, Rick Feds (LV), Rotten Sperm, Ruckus, Seaduskuulekus, Show Me a Dinosaur (RU), Shromik, Shuma (BY), Sociasylum, Solo Ansamblis (LT), Söndörgő (HU), Spasibo (RU), Steps to Synapse, Subminimal (IS), Surf Philosophies (SE), Svjata Vatra, Tallinna Muusikakeskkooli noortekoor, tema kresta (RU), Tesa (LV), The Gentleman Losers (FI), The Kitchen Brothers, The Queen of Spades, TMF, Treeeye (LV), Tronden, We Stole the Show (US), Yohan, [EX] DA BASS (LV), Afro Tallinn Beat Orchestra, Anton Sevidov (RU), Arop, Astria Oboe Trio and HaftCraft Ensemble (BE), Ätna (DE), Avenova, Avoid Dave, Cari Cari (AT), Dallas Kalevala (FI), Dead Furies, Doktor Normal, ELIZABETE BALČUS (LV), Estrada Orchestra, Gram of Fun, Intakx (LT), JS16 (FI), Junk Riot, Jüri Pootsmann, Kate NV (RU), Kaukolampi (FI), Kermo Hert, Laura Põldvere, Lexsoul Dancemachine, Maian, Marianna Liik, Mauno Meesit, Mees Inc., Metsakutsu, Mick Pedaja, PK Keränen (FI), Põhja Konn, Propazha, Púr Múdd, Rämmar DJ's, Reket, Samurai Champs (CA), Sibyl Vane, Sõpruse Puiestee, State of Zoe, The Hanged Man (SE), The Second Level (FI), Trio Karja/Ruben/Kuusik, Trump Conception, Ulmer & Wondering 0, V4R1, Wet Red (RU), Wojtek Mazulewski Quintet (PL), Wooden Whales (RU)

    02-04-2018 kuni 08-04-2018

    Tallinn

  • 23-02-2018 Ouu "Papa Solveig" EP esitlus

    Ouu, The Kenors

    23-02-2018

    Kivi Paber Käärid, Tallinn

    5/7

  • 15-07-2017 Mägede Hääl Festival

    Abramova, Ajukaja, Awlnight, Bleach b2b Skyler, Born to Bang, Brandy, Bruce (UK), Catapulta, Ceekayin2u b2b Shauny B, Cosmonaut (RU), Dave.i.d (UK), Dead Furies, Endamisi Salamisi, Europa, Fate VS.Free Willy (FI), Florian Wahl, Gorõ Lana, Gospoda Horoshie (RU), Hash, Healthcare, Holy Motors, Hyyru, Intenso, Jars (RU), Karl Martian, Keetai, Köster, Liblikas, Mart Avi, Martin Aedla, Mees Inc., Mohammed Al Hamza (EG), myspacebabe, Nevesis, Nikolajev, nthng (NL), Ouu, Paranoid One, Punch, Regret, Röövel Ööbik, San Hani, St.Cheatersburg, Stenrylove, Taavi-Peeter, Tommy Cash, Tovarish Astronom, Typicalflow, Yandere

    15-07-2017

    Eesti Kaevandusmuuseum, Kohtla-Nõmme

  • 17-06-2017 LIVE: The Boondocks at Kultuuriklubi Tempel w/ Ouu

    The Boondocks, Ouu

    17-06-2017

    Kultuuriklubi Tempel, Pärnu

    5

  • 24-02-2017 Ans. Andur 15! /// Shelton San /// Ouu

    Ans. Andur, Shelton San, Ouu

    24-02-2017

    Von Krahl, Tallinn

    7/10

  • 18-11-2016 Frankie Animal esitleb: Vinüülipidu Tartus

    Frankie Animal, Ouu

    18-11-2016

    Erinevate Tubade Klubi, Tartu

    5

  • 11-11-2016 Frankie Animal esitleb: Vinüülipidu Tallinnas

    Frankie Animal, Ouu

    11-11-2016

    Sinilind, Tallinn

    6/8

  • 27-10-2016 29-10-2016 Von Krahl 24

    Mick Pedaja, Gerd Janson, Kali Briis, Pedigree, Ouu, Dead Furies, Sander Mölder & Peeter Ehala, Kristopher Luigend, Vaiko Eplik, Qba, To-sha, L.eazy, Firejosé, Tarrvi Laamann, Madis Nestor

    27-10-2016 kuni 29-10-2016

    Von Krahl, Tallinn

    8/10

  • 05-08-2016 06-08-2016 Intsikurmu 2016

    NOËP, Marten Kuningas ja Miljardid, Erki Pärnoja ja Himmelbjerget, MOONCAKE (RUS), Lexsoul Dancemachine, BOKKA (POL), I Wear* Experiment, Argo Vals Band, The Sound Poets (LAT), Reket, Wolfredt, DJ-d Estonian Funk Embassy, Mick Pedaja, Me and My Drummer (GER), Zebra Island, Ans. Andur, Tommy Cash, OUU, Ingrid Lukas, Micucu, Alise Joste (LAT), Agent Fresco (ISL), Abandoned Elysium, KATÉA (FIN), DJ-d One Night in Bangkok

    05-08-2016 kuni 06-08-2016

    Intsikurmu laululava, Põlva

  • 15-07-2016 17-07-2016 Positivus Festival 2016

    Ellie Goulding (UK), John Newman (UK), Hot Chip (UK), M83 (FR), Years & Years (UK), Iggy Pop (US), Air (FR), Mark Ronson (UK), JOSS STONE (UK), Wolf Alice (UK), Mercury Rev (US), Grimes (CA), SOFI TUKKER (US), SINGAPŪRAS SATĪNS (LV), THE VERY BEST (SE/MW), KRISTAPS BEDRĪTIS, THE ROOP (LT), KASETES (LV), ERKI PÄRNOJA: HIMMELBJERGET, ŽIDRŪNS (LV), HOWLING OWL (LV/RS), JOYCUT (IT), SMTHING SMTHING, ESTRADA ORCHESTRA, FRANKIE ANIMAL, I WEAR* EXPERIMENT, Laika Suns (LV), BANDMASTER (LV), Daddy Was A Milkman (LT), REIKS (LV), MILK (RU), LEXSOUL DANCEMACHINE, OUU, KALI BRIIS BAND, Grässhopas, MHKL & QUEST, BRANKO (POR), CARTOON, DAVE STORM & STEE DOWNES (EE / IRL), FINGALICK & VAIPER (LT), NiklāvZ (LV), MARIO MORETTI (LT), CHARLES BRADLEY & HIS EXTRAORDINAIRES (US), Oh Wonder (UK), Seinabo Sey (SE), C Duncan (UK), San Fermin (US), LR BIG BAND & RALFS EILANDS "CITS PAULS" (LV), Ho99o9 (US), MIKE SKINNER & MURKAGE PRESENT TONGA (UK), Richard Hawley (UK), Minor Victories (UK), LIIMA (DK), Baio (US), HÆLOS (UK), Cigarettes After Sex (US), 20syl & Mr. J. Medeiros present AllttA (US/FR), WATER BROTHERS (UK), Arthur Beatrice (UK), The Japanese House (UK), Postaal (FR), Choir of Young Believers (DK), Alise Joste (LV), Ozols (LV), Dzelzs vilks (LV), Carnival Youth (LV), Mielavs un Pārcēlāji (LV), Skyforger (LV), DaGamba (LV), Sattellites LV (LV), Super Besse (BY), Rīgas Modes (LV), Markas Palubenka (LT), Pienvedēja Piedzīvojumi (LV), The Boondocks, Irving Ark (LV), Kashuks (LV), Mionia (LV), NOËP, Chomsky Chess Club (LV), The Pink Elephant (LV), Blue House (SE), Tehnikums (LV)

    15-07-2016 kuni 17-07-2016

    Salacgriva

  • 17-06-2016 Eesti Pops presents: Ouu tooteesitluskontsert "Mango Fetch" Von Krahlis

    Ouu, The Boondocks

    17-06-2016

    Von Krahl, Tallinn

    5/7

  • 10-06-2016 The Boondocks - "U and Me" videoesitluskontsert

    The Boondocks, Ouu

    10-06-2016

    Kultuuriklubi Tempel, Pärnu

    5

  • 31-03-2016 TMW: Eesti Pops presents

    Duo Malva & Priks, She Bit Her Lip, OUU, Janek Murd, Erki Pärnoja: HIMMELBJERGET (EST-DK-SWE), Shitney (DK), Zebra Island, Introsvet (RU), Djerro

    31-03-2016

    Kino Sõprus, Tallinn

    10€