Morgue's Last Choice

21-04-2011 | Lisas: Lunastaja
Morgue's Last Choice

Mükoloogiast ja meditsiinilistest probleemidest inspiratsiooni ammutav noise-funeral-doom-industrial-ambient kollektiiv, mis ajas oma kombitsad maamulda 2002 aastal ning vaikselt, kuid järjekindlalt vähkkasvajana oma rakukesi siiamaani laiali ajanud.

Senine biopsia:
2002 Samples Of Vulgaria demo
2004 Vulgaria Necrofilia LP
2005 HallmaSSSeenkasvaja EP
2007 Killer Fungus LP
2008/2011 Seedetrakti Päev comp-LP
2011 Sessioonsed Seminoomid EP (Split EDASIga)
2012 7511 LP
2013 Hemofiilia LP

  • 19-10-2013 BODY MACHINE BODY festival - Dive (BE), Igorrr (FR) + 6!

    Dive (Belgia), Igorrr (Prantsusmaa), Autogen (Läti), Freakangel, Protectorate (Soome), Morgue's Last Choice, Dark Nexus (Läti), Blood Pavilion, DJ emanon (Infektio, Soome), DJ Black Star (World Clinic, Eesti), DJ MOP (Metallion/R2, Eesti), DJ Shiftwind (Beats From The Vault, Eesti), DJ Skiso (Eesti), Õhtujuht: Taavi Eelmaa (Von Krahl, Eesti)

    19-10-2013

    Von Krahl, Tallinn

    22 / 30 / 35

  • 20-04-2013 420: Estoner, Kannabinõid, Morgue's Last Choice

    Estoner, Kannabinõid, Morgue's Last Choice

    20-04-2013

    Tapper, Tallinn

    3/5

  • 06-04-2013 TMW 2013 / HUH esitleb

    LCMDF (FIN), Shiny Darkly (DK), Ajukaja & Mart Avi, Barry Andrewsin Disko (FIN), Without Letters (LT), Zebra Island, Lau Nau (FIN), Morgue's Last Choice, Sun Glitters (LU), Faun Racket, Wrupk Urei, Mooncake (RUS), NEØV (FIN), Tartu Popi ja Roki Instituut, Andy Hug, Antti Tolvi (FIN), MIMProject, Anttipasta (FIN/EST)

    06-04-2013

    Von Krahli Teater ja restoran Von Krahli Aed, Tallinn

    10

  • 03-04-2013 06-04-2013 Tallinn Music Week 2013

    3Pead, 5LOOPS, Algorütmid, Ajukaja & Mart Avi, Andreas Lend, Andy Hug, Argo Vals Band, Armastus, Artimus Ensemble, AudioKinetica, AudioVisual Composition @ EAMT, Bisweed, Burn Still, Candy Empire, Centron, Chaos In Motion, Crystal Cloisters, Cubus Larvik, Dahling, Def Räädu, DIGITAL DIGITAL, DJ Quest, DJ TSR, DND, DVPH, Edgar Poes Favourite Cat, Elephants From Neptune, Emphasis, Epordwerk, Espirit, Evelin Seppar, Evestus, Eysin, Facelift Deer, Faun Racket, Firejose, Flank, Frankie Animal, Fuck Yuo I'm a Robot, Galvanic Elephants, Gee, Gert-Ott Kuldpärg, Gjangsta, Goresoerd, Gorõ Lana, Grässhoppas, Halfbrother, Heili Rosin, Heinavanker, Highmachine, HU?, I Wear* Experiment, Iiris, Irina Zahharenkova, Ivi Ots, Jaan Ots, Jagaspace, Jakob Juhkam, Joel Remmeli trio, Joel Tammik ja Madis Vahtramäe, Johan Randvere, Johannes Välja, Johansonid, Kadri Voorand, Kali Briis, Kannabinõid, Kello Hitty, KGB, Konveier, Kosmofon, Kristel Pärtna, Kuma, Kõrsikud, Lauri-Dag Tüür, Leslie Da Bass, Liis Viira, Luka, Luna Vulgaris, Maarja Nuut, Machineries Of Joy, MaiGroup, MaiNekk, Maksim Štšura, Margaret, Margo Kõlar, Mari Kalkun, Mari Pokinen-Sten Olle-Aivar Surva, Marike Kruup, Marlena Keine, Marten Kuningas, Marten Limbach, Martin Sildos, Midrid, MIMproject, Morgue's Last Choice, Mr.Nestor, Mr.Garfield, Multiphonic Rodent, Mutated Forms, Neeme Ots, NEON NOIR, Nevesis, Obscured, Odd Hugo, Of Roofs Genes & Stolen Meanings, Oleg Pissarenko Band, Outloudz, OYT, Paabel, Paean, pastacas, Pirjo Püvi, Prezioso, Project Dekadenz, Põhja-Tallinn, Ralf Taal, Raul Sööt Deeper Sound, Redneck Rampage, Risto Joost, RO:TORO, Robert Jürjendal, Ruslan PX band, Sander Mölder, Sibyl Vane, Sigmund, Sinai, Slin, Slippery Slope, Sofia Rubina, Sooäär-Vaigla-Ruben, Superskankers, Suur Papa, Svjata Vatra, Zahir, Zebra Island, Zetod, Ziggy Wild, Taak, Tallinn Daggers, Tallinna Kammerorkester, Taraj, Tarbijakaitse, Tartu Popi ja Roki Instituut, Teisikud, Tenfold Rabbit, Thou Shell of Death, Tolmunud Mesipuu, Triin Niitoja & John4, Triinu Taul, Trio Suss - Sink - Heinoja, Trio Traksmann – Kits - Raide, Una Corda, WECAN, VEM, Who Framed Roger Moore?, Viljandi Guitar Trio, VindPower, Virgo Veldi, Voces Musicales, Wolfredt, vonKuusk band, Wrupk Urei, Vul Vulpes, Wyrm Sub Terra, Ülo Krigul, Aino Venna (fin), Antti Tolvi (fin), Anttipasta (fin), Apples of Idun (fin), Avasaxa (fin), Barry Andrewsin Disko (fin), Big Wave Riders (fin), Black Lizard (fin), Black Twig (fin), Daco Junior (fin), Eva & Manu (fin), HeadHeartHands (fin), Heavyweight (fin), Hexvessel (fin), Khroma (fin), Kiki Pau (fin), Lady Escape (fin), Lau Nau (fin), LCMDF (fin), Lovex (fin), Mr. Peter Hayden (fin), NEØV (fin), Paleface & Matre (fin), Super Janne (fin), Tuomari Nurmio (fin), Waltari (fin), Chikiss (rus), Kim & Buran (rus), Mooncake (rus), Paradith (rus), Trelleborg (rus), Megazetor (hu), Adan Delgado Illada (esp), Chinawoman (ger), Me and My Drummer (ger), Alise Joste (lv), Astro'n'Out (lv), Triana Park (lv), Sun Glitters (lux), Trés.b (pol), BRODKA (pol), Deeper Upper (lt), Kurak (lt), Nightjar (lt), Rasabasa (lt), Vaiper Despotin (lt), Without Letters (lt), HighasKite (no), Pelbo (no), Dance With Dirt (den), Five Seasons (den), Louie Fontaine & The starlight searchers (den), Rangleklods (den), Shiny Darkly (den), Páll Ragnar Pálsson (isl), Ruxpin (isl), Sometime (isl), My Personal Murderer (ukr), FolkMashina (by), After the Ice (uk), DeLooze (uk), Honeybloom (uk), Zinc (uk), Traams (uk), Iberi Choir (ge), 3421 (isr), Kapitan Korsakov (be), Namgar (Buryatia)

    03-04-2013 kuni 06-04-2013

    Tallinn

  • 09-11-2012 Danse Macabre II @ Tapper: Valonkantajat (fin) jpt!

    Valonkantajat (fin), Diseim (lat), Nuclear Monarch, Morgue's Last Choice

    09-11-2012

    Klubi Tapper, Tallinn

    4/5 eur

  • 21-09-2012 Forgotten Sunrise XX, BFTV DJ'd, jpt!

    Forgotten Sunrise, Morgue's Last Choice, Thou Shell Of Death

    21-09-2012

    Rock & Roll, Tartu

    6€/4€