Tiger Milk

14-07-2011 | Lisas: vv
Tiger Milk

Tiger Milk on Eesti bänd, mis koosneb neljast liikmest: Meelis Meri, Ville Veering, Allar Tiigi ja Eva K. Bänd sai alguse 2009. aastal kui M. Meri ja V. Veering otsustasid hakata koos muusikat tegema. Aasta hiljem liitus laulja Eva K, kes mõtles bändile nime – Tiger Milk.

Tiger Milk-i debüütalbum "Supernatural" ilmus 16. aprillil ja sama aasta suvel lisandus koosseisu ka noorim liige- kitarrist Allar Tiigi.

Bändi esikalbum "Supernatural" võitis 2013. aastal Eesti muusikaauhinna "Aasta elektroonikaalbumi" kategoorias ning pälvis kriitikutelt rohkelt kiidusõnu.

Tiger Milk-i muusikat ja infot saab lisaks siinsele ka:

Facebook: https://www.facebook.com/tigermilkmusic
Soundcloud: https://soundcloud.com/tiger-milk-official

Kontakt

  • Tiger Milk
  • https://www.facebook.com/tigermilkmusic
  • Email:
vv
14-07-2011
kell 18:42

Uus lugu Define Love nüüd kuulamiseks :)

MC STan B
15-07-2011
kell 13:02

Siiani olen kõigi 3 kuuldud looga rahule jäänud. (2 omalugu + NBS kaver). Ei jõua sügist ära oodata!

Barthol
22-02-2012
kell 12:20

Väga mõnus üllatus, selline Nancy meets Massive Attack saund n y

vv
14-03-2012
kell 12:30

Vahepeal saime valmis ka oma esimese video loole The Game

vv
14-03-2012
kell 12:30

Link ka :)
http://www.youtube.com/watch?v=WnIsgCHxuT8

ivo
14-03-2012
kell 21:56

Väga mõnus lugu!

Jim Piim
14-03-2012
kell 22:55

"Tiigri piim"

Tiigri piim on üks salakavalamaid jooke, mis võib karusuuruse mehemüraka jalad täiesti ootamatult süldiks muuta. Kui plaanite seda segu valmistada, siis ärge seda kindlasti tehke päev enne tööpäeva, selle joogi tarvis varuge endale igaks juhuks 2 päeva.
Koostis: piiritus, suhkruga kondentspiim.
Valmistamine: piiritus ja piim segada vahekorras 1:2 .... 1:1....2:1, kuidas parasjagu olukord võimaldab. Tänu kondentspiima maitse üleküllusele (on ta ju mõeldud maitset ja tooni andma juba väikses koguses) ei saa jooja asu, kui kange joogiga tal tegelikult tegemist on ja nii võib juhtuda, et inimene joob alkoholi umbes viinapudeli jagu sisse ja ei saa sellest aru enne, kui üritab diivanilt tõusta... Mõne inimese soolestikule on see aga liig ja nii võib juhtuda, et järgmine päev veedetakse puhtalt potil istudes. Seepärast soovitataksegi 1 päev varuks jätta.
---
Meil tädi tegi seda maal mesi

Clarice
15-03-2012
kell 00:26

assa kuram jah. ma sain möödunud suvel enda valdusesse kõik vanavanaemale kuulunud kokaraamatud ja ühe vahelt leidsin ka perfokaardile kirjutatud retsepti, mis kandis nime tiigrikutsu. koostisained tundusid üsna kahtlased ja tükk aega mõtlesin, et mis kuramuse asi see on. vanavanaema ise pole enam paraku võimeline selgitusi jagama. aga nüüd siis mõistan. et see retsept nii äge välja näeb, siis tegin pilti ka: tiigrikutsu, palun väga.

vv
28-03-2012
kell 21:45

The Game on nüüd ka Eesti TOP 7-s uus tulija.
Link ka :)
http://etv2.err.ee/videod/eestitop7/272a8792-4612-45c4-8a94-b176624d97b5

kotkas
31-03-2012
kell 22:09

Debüütalbumi, mis kirjelduse järgi 2011 sügisel ilmus, master sai just valmis :D

vv
01-04-2012
kell 19:18

Aeg lendab :D

vv
24-04-2012
kell 10:50

Sel nädalal räägime Raadio 2-s kuni reedeni Pleieri saates muusikast, albumist ja muust olulisest.

vv
28-04-2012
kell 13:37

"Supernatural" on selle nädala plaat Postimehes.
http://www.elu24.ee/824044/nadala-plaat/

Jarmo
30-04-2012
kell 17:31

Väga mõnus plaat on.

vv
22-05-2012
kell 22:24

Tänasest on "Supernatural" saadaval ka iTunes-is, Amazon-is jne.

vv
23-05-2012
kell 21:00

Tänud, Jarmo! :)

vv
04-09-2012
kell 22:56

Tiger Milk on tänasest ka Soundcloud-is olemas, seal võimalik kuulata ka uuendatud versiooni loost "International Band", millest saab ka meie uus singel.
http://soundcloud.com/tiger-milk-official

MC STan B
02-10-2012
kell 10:57

Tiger Milkilt ilmus loo „International Band“ video

Kodumaine bänd Tiger Milk sai valmis uue video loole „International Band“. Tiger Milki koosseisu kuuluvad lauljatar Eva K, produtsent ja DJ Meelis Meri, produtsent ja trummar Ville Veering ning hiljuti liitunud kitarrist Allar Tiigi. Kevadel ilmus Tiger Milkilt debüütalbum „Supernatural“, millelt pärineb ka lugu „International Band“.

International Band video oli Tiger Milki jaoks lõbus seiklus, kus sai enda üle nalja visata ning ka mõned unistused täita. Nimelt esimest korda Eesti muusikavideote ajaloos sõitis video filmimise tarbeks üks bändiliikmeist reaktiivlennukis.

International Band video filmiti selle aasta suvel, stsenaariumi autoriks Tiger Milk, operaator CJ Kask ning monteerija Johannes Arro. Videos teevad kaasa kõik Tiger Milk bändi liikmed. Bänd soovib eriliselt tänada Karin Martinsoni, Kalev Piirisilda ning kogu võttegruppi ja abilisi.

„International Band“ video link asub siin:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=DGdUVWeGeVM [/video]
International Band singli tegemist tutvustav klipp: http://www.youtube.com/watch?v=2L-viCSKfSg&feature=relmfu

Clarice
02-10-2012
kell 11:29

tore viidikas. toda lennusõitu oles' võind ju rohkem sisse pikkida. vedas vist muidu, et materjal ok jäi, kunagi kärmas käis ka filmimas, aga sealt ei tulnud vibratsiooni tõttu vist midagi välja.

Trash
17-10-2012
kell 22:50

Vaatasin just YouTube´ist "International Band" videot ning peale seda mõistan bändi veelgi vähem.

ivo
08-07-2013
kell 21:05

Tiger Milk - "Air" (Seamus Haji remix)

Aasta alguses Eesti Muusika Auhindade gaalal "parima elektroonikaalbumi" kategoorias võidutsenud Tiger Milk avaldas täna suvise remixi oma uuest singlist "Air", mille autoriks on tuntud DJ ja produtsent Seamus Haji. Haji on töötanud muuhulgas artistidega nagu näiteks Rihanna, Mariah Carey, Moby ja Mika.Ühtlasi kutsub bänd inimesi üles osalema sama loo remixi-konkursil. "Augustis ilmub meil "Air" EP, millelt võib leida lisaks originaalversioonile ka mitu Seamus Haji ja The Str8jacketsi remixi. Samas sooviksime, et meile saadetaks veel põnevaid töötlusi, millest ühe valime ka EP-le," selgitas Meelis Meri. Konkurss on avatud kuni 21. juulini. Rohkem infot leiab Tiger Milki Facebooki lehelt aadressil facebook.com/tigermilkmusic.

Juba sel nädalavahetusel näeb Tiger Milki laval Surfilaagris. Lisaks esinevad nad suvel veel Monster Music festivalil Pärnu rannas.

Rada7.ee
14-05-2014
kell 13:31

Tiger Milk avaldas uue singli ning annab 24. mail kontserdi klubis Tapper

Eesti elektroonilise muusika kvartett Tiger Milk, koosseisus Eva K, Allar Tiigi, Meelis Meri ja Ville Veering, avaldasid eelmisel nädalal Soundcloudis uue loo nimega "Don`t Tell Me". Tegemist on nende tänavu ilmuva teise kauamängiva esimese singliga.

Singli esikaas
Bändi esikalbum "Supernatural" võitis 2013. aastal Eesti muusikaauhinna "Aasta elektroonikaalbumi" kategoorias ning pälvis kriitikutelt rohkelt kiidusõnu: "Tiigrite debüütalbum hiilgab, ütleks kohe ära. See ei sädele ega paku üle, see on lihtsalt hiilgav," kirjutati ajalehes Postimees. Tõnis Erilaid sekundeeris Õhtulehes: "Tunnistan, et ma ei ole fanaatiline sedalaadi muusika kuulaja. Aga – see on KURADI HEA PLAAT! Väga sensuaalne, väga tunderikas ja mõnus."

Ka "Don`t Tell Me" on juba poolehoidjaid leidnud. Saksa muusikablogi Nothing But Hope & Passion kirjutas reedel: "See on väga cool ja hea gruuviga lugu, mida ilmestavad analoog-bassigruuvid ja Eva K hüpnootiline vokaal. See on bänd, kellel tuleks silma peal hoida."

Laulja Eva K sõnul räägib "Don't Tell Me" armastusest, usaldusest ja oskusest lahti lasta: "Muusika sündis väga orgaaniliselt bändilaagris. Väga oluline on aeg-ajalt paariks päevaks kuhugi kogu bändiga ära minna, nii füüsiliselt, kui mentaalselt. Jätame maha igapäevased mured ja rõõmud ning leiame seal endast kõige olulisema. Minu jaoks on bändilaagrid ja üldse muusika kirjutamine väga suur puhastumine minus endas, kõik ebaoluline "pseudo" tuleb lahti lasta ja riimida ainult oluline, aega on ju kõigest paar minutit!"24. mail on Tiger Milk taaskord laval ning seekord klubis Tapper. Soolokontserti pole bänd andnud alates detsembrist 2012, mil müüdi välja kontsertklubi Sinilind, seetõttu oodatakse etteastet pikisilmi. "Eelmisel aastal andsime paar live festivalidel, kuid peamiselt keskendusime uute lugude kirjutamisele, mis tulevad kindlasti ettekandele ka Tapperis. Loodetavasti on fännid sama elevuses kui me ise," selgitab Meelis Meri.

Kontserdipiletid on müügil Piletilevis.

Rada7.ee
21-10-2014
kell 15:54

Tiger Milk andis välja uue EP „Free“

Tiger Milk andis äsja välja uue EP pealkirjaga „Free“. Uut muusikat esitleb bänd 24. oktoobril Rock Cafes, kus lisaks astuvad lavale Leslie Da Bass ja Würffel.

Foto: Raimond Kaljulaid
Üks viimaste aastate tugevamaid nimesid Eesti elektroonilise muusika maastikul – Tiger Milk – on valmis saanud uhiuue EP, mis kannab pealkirja „Free“. Plaadile on pandud kuus lugu, sealhulgas kuulajatele juba tuttavad „Don’t Tell Me“ ning „Free“. Uut ning ka vanemat loomingut esitab bänd 24. oktoobril Rock Cafes.

“Uus EP on loomulikuks jätkuks kaks aastat tagasi ilmunud "Supenatural”-ile, sisaldades Tiger-ile iseloomulikult laia spektrit. Siit leiab nii “salm-refrään” tüüpi popmuusikat kui ka tumedama ja aeglasema minekuga radasid. Tundsime, et üks periood on ümber saamas ja tahtsime materjali nö. süsteemist välja saada. Oleme ise lõpptulemusega väga rahul ja see on, arvestades meie seltskonna erinevaid muusikalisi taustu, igati äge saavutus ,” räägib EP-st bändi trummar Ville Veering.

Kuula uut EP-d:
Deezer: http://www.deezer.com/album/8850903