RLV Massive

21-09-2011 | Lisas: lejalgenes
RLV Massive

Rakvere hiphop-artistide ühendmeeskond, millelt on ilmunud kaks albumit: 2007. aastal "Mõistatuslikud Tegelased" ja 2011. aastal "Teine Vool". Seltskonda kuuluvad Stupid F & Hash, Vorr Poksjorr, Móre, Rassakas, J.O.C., Gee, Grässhopas (Maxtract & Judabels), Öökülm (Lord & Melkker), J.R.Rhymes (Verba Ab Intra) ja paljud teised.

Kontakt

  • RLV Massive
  • http://www.lejalgenes.ee
  • Email:
lejalgenes
24-09-2011
kell 13:43

Täna Viljandis LEJAL'NYTE vol. 59: RLV MASSIVE - TEINE VOOL esitlus: http://wp.me/sOY0U-ln59

lejalgenes
29-09-2011
kell 10:11

Singel RLV Massive plaadilt "Teine Vool". Nimiloole lisaks sisaldab "Tööta" esimest versiooni (2007. aastal ilmunud RLV Massive plaadilt "Mõistatuslikud Tegelased") ja mõlema versiooni instrumentaale.

http://muusika24.ee/Eesti/item/543888

lejalgenes
30-12-2011
kell 12:04

"RLV Massive - Teine Vool" viimaks ka digilevis.

http://muusika24.ee/Eesti/item/628655

lejalgenes
07-11-2012
kell 10:16

9.novembril Rakvere Teatrikohvikus toimuva WHA!? 2012 uue muusika ja kultuuri festivali eelsoojenduseks väljastas plaadimärk Lejal Genes hiphop-rühmituse Grässhopas debüütsingli “Rakvere Eri” koos selle erinevate versioonide ja remiksidega, mille autoriteks on Juke FX, Raadz, Van Small Step ja Melkker.

“Rakvere Eri” esmailmus 2011. aastal Rakvere hiphop-artistide ühendmeeskonna RLV Massive kogumikul “Teine Vool”, mis on järjeks 2007. aastal ilmunud kogumikule “Mõistatuslikud Tegelased”. Pala tekitas koheselt palju arutelu ja tähelepanu, seda kõike sisuliselt nullkampaaniaga. Tänaseks päevaks on loo erinevad “koduvideod” kogunud YouTube keskkonnas juba rohkem kui 50 000 kuulamist ning lugu kõlab sageli paljude inimeste helisüsteemides ja telefonides.

Küsisime loo sõnade autoritelt (Grässhopas = Maxtract & Judabels), et kuidas lugu sündis ning kuidas nad ise mõistavad loo edu? Saime järgmise vastuse:

“Laulu sõnad sündisid ühel korralikul Rakvere majapeol ammu aega tagasi ja põhinevad 100% tõsielulistel sündmustel. Kui saabus aeg stuudios “Rakvere Eri” linti teha, siis proovisime korraks neid sõnu suurepärasele Stupid F-i instrumentaalile laulda. Stuudiokaaslaste reaktsioon oli tormiline ja seetõttu loobusime algsest plaanist sõnad aeglaselt ühele teisele taustale sisse räppida. Nii et võib vist öelda, et see laul sündis katse-eksituse meetodil, stuudiolaboris katsetades. “Rakvere Eri” edu on mõjunud meile väga positiivselt, oleme tegutsemistahet täis ja uued saiad on juba ahjus. Täname kõiki toetajaid eelinfoga, et me alles hakkame seda Eesti muusikamaastikku kuumaks kütma!”

Singel on tasuta allalaetav aadressil:
http://www.lejalgenes.com/releases/?id=59

Grässhopas ootab kõiki kaasa laulma oma esinemistele. Järgmine kontsert toimub reedel, 9.novembril Rakveres uue muusika ja kultuuri festivalil WHA!?, kus lava jagatakse selliste artistidega nagu Okym Riim, Def Räädu, Öökülm, Vesikas & fofkin, Culpas, Out-Or, Hash, Gee ja paljud teised.

lejalgenes
14-08-2014
kell 14:01

https://soundcloud.com/lejalgenes/maxtract-lord-stupid-f-ain

Rakvere räppmuusika tipptegijad Maxtract, Lord ja Stupid F on 15.-16. augustil Elvas toimuva Eesti Hip-Hop Festival 2014 eel taaskord pannud seljad kokku ning valmis treinud kauaoodatud singelpala "Ain". Lugu räägib lõbusatest ja kõikvõimalikke loogikaid ning käitumisnorme eiravatest tegelastest, kes süüdimatult suudavad tekitatada su igapäeva ellu kummalisi haake ja ebavajalikke küsimärke. Koondnimetusena kutsutakse selliseid tegelasi lihtsalt ainideks (vaata ka "Lihtsalt Maria").

Stupid F, Lord ja Maxtract esinevad koos paljude teistega RLV Massive kooseisus reedel, 15.augustil kell 23.35 Elvas, Eesti Hip-Hop Festival 2014 pealaval.