RISIN

11-05-2011 | Lisas: Hexalite
RISIN

90-date teisel poolel, muusikategemiseks rasketel aegadel elas ja tegutses Tallinnas alternatiivset rocki ja punk-rocki viljelev bänd Broken Mind. BM ajas inimesi higiseks Tallinna koolide lavadel (kus sedasorti mussi tabuks ei peetud), tudengiüritustel, Von Krahi baaris, Baar 13-s (kes mäletab?), Tartu Muusikapäevadel mängides samadel lavalaudadel Psühhoterrori ja teiste tolleaegsete Nirvana Jam-i kandidaatidega. 2002 aastal avastasin, et mingi saksa punt on sama nime kasutama hakanud ...

Olen legendiks mitte-muutunud bändi põhiline lugude looja, solist ja kitarrist - numbriliselt vanemaks saanud, südames ikka teismeline - nimetagem end RISIN [häälda: Raisin].

Kitarri enda ja vahetevahel ka teiste lõbuks olen mänginud ja lugusid loonud üsna kaua juba. 2010 aasta hilissügisel otsustasin, et jagan oma muusikalisi mõtteid rohkemate kui lähituttavatega, siit ka esimene digitaalne singel Told You So.

Video on tulemas!

Kontakt

  • RISIN
  • http://www.youtube.com/user/newrisin/
  • Email:
FanAttic
11-05-2011
kell 20:40

Tsau!
Esiteks, oleks tore, kui saaks lingi loole. Mis asi see jutuubi asi on? Jube tyytu kui ma sealt alt veel pean kuhugi minema.
Teiseks, käi sõnad UK või US spelleriga üle ning näita veel korraks kellelegi, kes artiklitest nats rohkem jagab.

Muusika on täitsa mõnus muidu:).

Hexalite
11-05-2011
kell 21:18

Vigane on nii nagu kirjutasin ... las jääb :P ..

Hexalite
11-05-2011
kell 21:27

Ei leia "muusika" subkategooria alt linki kuidas siia mp3-esid uploadida saab? Muu tekst on olemas aga uploadimise kohta ei ole :(