Forest Kämp

01-06-2015 | Lisas: JussP
Forest Kämp

Lõkketule suitsuse hõngu ja metsa sügavustest kaikuvate häältega vürtsitatud muusikaline kollektiiv Forest Kämp mängib koos alates 2013. aastast. Ennast stiilselt indie/urban country skenesse liigitanud bändi suurimaks kordaminekuks on 30.mail 2015 ilmunud debüütalbum "Sip El Gaad"

Senimaani on bänd ilmutanud ka kolm singlit, millest esimene, "Kuuevarbaline", ilmus kuulajateni 2014. aasta juulis. Üsna pea jõudis järg singlini "Kaarsilla saladus", mis avaldati sama aasta augustis. Forest Kämpi viimaseks singliks on aga "Esimene lend", mida esitleti 2014. aasta detsembrikuu esimesel päeval. Nädal pärast ilmumist pärjati "Esimene lend" Raadio 2 "Nädala demo" tiitliga ning 2015. aasta veebruarikuus TV6 "Nädala Tegija" tiitliga.

Kontakt

  • Forest Kämp
  • https://www.facebook.com/ForestKamp
  • Email:
Rada7.ee
12-06-2015
kell 14:13

Ilmus debüütalbum Sip El Gaad Tartu bändilt Forest Kämp

Forest Kämp on Tartu ansambel, mis mängib koos alates 2013. aasta kevadest. Kokkusaamise mõjutusi võib otsida legendaarsest Tartu underground-skenest “Juss, Pane Biiti”, mis asjaosalisi tugevalt ühendab. Nüüd, ligi kaheaastase tegutsemisaja järel, jõudis ansambel 2015. aasta 30. mail tähiseni, mis igas bändis suurt ootusärevust tekitab - avaldati oma debüütalbum “Sip El Gaad”.


“Sip El Gaad” peidab endas käputäie väikeste inimeste suuri mõtteid ja arusaama ümbritsevas toimuvast. Iga rada räägib erineva loo, mis viite head sõpra kõik need kaks aastat kaasas on kandnud. Bänd püüab oma eestikeelse indie-loominguga ühendada endas inimesi ning pakkuda kuulajale üksjagu äratundmist, meelerõõmu ja ka armastust, mis väljendub meile omaselt mitmel eri moel. Ehe armastus mõne inimese, looma või paksude tuvide vastu – pole vahet, kõik on üks ja seesama hea tunne.

Uus lugu “Rändamine” äsja ilmunud debüütplaadilt:


“Sip El Gaad” on ajalugu väärtustavatel põhjustel saadaval esialgu ainult jae- ja käsimüügis. Õige pea jõuab järg ka kõikvõimsa internetini. Soovi korral anna plaadihuvist märku aadressil forestkontakt@gmail.com.

„Forest Kämp“ on:
Jaan Sepp – vokaal
Kaarel Tammur- basskitarr ja taustahelid
Mikk Valtna - elektrikitarr ja taustahelid
Peeter Tammur - akustiline kitarr ja taustahelid
Siim Valtna – löökriistad