Flophouse Phonics

30-05-2014 | Lisas: pepevara
Flophouse Phonics

Flophouse Phonics on vallatu segu Black Flagi lustakat gruuvi ning Earth, Wind & Fire'i nukrat tõsidust. Legendaarse kolmeliikmelise trio Folke Westside jäänustest toituv supergrupp andis välja hilissügisel oma esimese täispika albumi "Everlasting Weekend" (Lapila Records, 2014), mille enamik kriitikutest tembeldasid ska-hõnguliseks funk rock'n'rolliks.

Kontakt

  • Flophouse Phonics
  • http://flophousephonics.com/
  • Email:
pepevara
05-01-2015
kell 21:57

Our new album Everlasting Weekend is available on Spotify

Get your daily dose of sunshine rock & roll with Flophouse Phonics!

http://open.spotify.com/artist/4IXe92WrDNiJfZJ5VZFJkD

pepevara
23-04-2015
kell 22:37

Flophouse Phonics ja The Skoogie Boys Baltikumi tuurile

Soome bändid Flophouse Phonics ja The Skoogie Boys saabuvad neljapäeval, 30. aprillil Tartusse oma üheteistkümnepäevase tuuri "Double Penetration Tour 2015" raames.

Soomlaste viieteistkümnest artistist koosnev tsirkus on võtnud ette grandioosse plaani penetreerida terve Baltikum, kus eesmärgiks on pakkuda erakorraline elamus legendaarse Warped Touri vaimus. Seega on oodata, et kõik tuuri peod kestavad kuni varajaste hommikutundideni koos kõige tugevamate publiku liikmetega.

"Aastatega kogunenud kontaktid Baltimaades aitasid koostada tuuri, mis koosneb esinemistest nii intiimsetes klubides kui ka festivalidel," ütles Flophouse Phonicsi saksofonivirtuoos Makkonen. "Koostöö välismaa muusikutega on olnud meile alati südamelähedane ning sel tuuril esineme koos Baltikumi, Soome ja Itaalia bändidega," Makkonen jätkas. "Ka meie ootame pikisilmi, et saaksime promoda mõlema bändi värskeid reliise Baltimaade kuulajaskonnale," kommenteeris The Skoogie Boysi bassimängija Luis.

Tuuri tähtsaim esinemine toimub 8. mail, kui Flophouse Phonics ja The Skoogie Boys astuvad üles Baltikumi suurimal rahvusvahelisel tudengite muusikafestivalil RAFES.

”Oleme esinenud aktiivselt Balti riikides oma turneede raames. Kui Leedust võeti ühendust, et kas mängiksime RAFESil, nägime seda kui võimalust suurendada meie kuulajaskonda teisel pool Läänemerd,” ütles The Skoogie Boysi kitarrist TT. ”Inimesed on tundnud siin sügavat huvi meie muusika vastu, ehk ootused Leedu festivali suhtes on väga kõrgel,” meenutab TT bändi senist menu.

Mõlemad bändid lubavad ka seekord Balti publikule võimsat rahvusvahelisel tasemel vaatemängu. ”Sama vana plaan: lähme kohale, paneme tina ja teeme laval kuradima kõva möllu,” rääkis saksofonist Makkonen bändide plaanide kohta.

Plakat: http://i.imgur.com/pVMcoIk.jpg

pepevara
24-04-2015
kell 17:36

Flophouse Phonics - Mother Mary (Official Music Video)

https://www.youtube.com/watch?v=khflfzU-WXQ