Deceitome

14-04-2017 | Lisas: Kuratino
Deceitome

Formed in 2015, Deceitome is a 5-piece from Tallinn, Estonia consisting of members from Baalsebub, Nihilistikrypt, Forgotten Sunrise and Hymenotomy. The bands music can be best described as a new take on old-school death metal, since much of the sound musically is inspired by Stockholm Swedish death metal of the 90's that the band has made their own version of. Thematically inspired by metaphysical concepts of death and reaching into the barrenness of life that is just as thin as the present between the past and the future.

Debut album in Bandcamp: https://deceitome.bandcamp.com

Kontakt

  • Deceitome
  • https://www.facebook.com/deceitome
  • Email:
Kuratino
14-04-2017
kell 20:35

Tähtis teadaanne Deceitome'lt! Ligi kuu aega tagasi lahkus isiklikel põhjustel bändist meie vokalist Kevin. Soovime talle jaksu ja jõudu edaspidiseks.

Seega on aeg kuulutada välja meie uus vokalist, kelleks on mitte keegi muu kui Forgotten Sunrise Anders! Bänd ei saaks rohkem rahul olla ning siinkohal anname sõna ka Andersile endale:

"Liitumine Deceitome'iga on mu enda jaoks mu elus üks imekspandavamaid samme. Paljugi, et mul kusagil kuklas oli juba aastaid soov olnud vanakooli surma teha, olin kindel, et mul pole selleks muude tegemise kõrvalt aega.
Aasta alguses nägin Deceitome'it laivis ja karp kukkus lahti. Nii veenvat Rootsi death metalist läbiimbunud bändi polnud ma ikka kaua kuulnud. Deceitome kõlas nagu mu 25 aasta tagune lemmikbänd. Algusest lõpuni puhas kuld.
Läks paar kuud ja nad kutsusid mind oma uueks lauljaks. Lõi pahviks aga võimatu oli ei öelda. Kes rohkem teeb, see rohkem jõuab. Huvitav mõelda, et täpselt veerand sajandit tagasi alustasime Forgotten Sunrise'iga. Kevin tegi super tööd. Kindlasti jään endaks ja üritan selle koha bändis väärikalt täita."

Kuratino
06-03-2019
kell 22:13

Tulevaselt EP'lt "Flux Of Ruin"
The Rhythm Of Eternity

labidamees
12-03-2019
kell 18:38

Mõnus vanakooli laks! Edu bändile!