Kuula: Black Bread Gone Mad - "Ayibobo"

4 AM

26-02-2017 | Lisas: cutbluered
4 AM

4 AM - Fee ja Maarja - on enneolematu duo, kes on läbi raiunud erinevatest bändidest, kuid on ikkagi kokku jäänud. Kuigi pop, indie ja alternatiivmuusika on neile südamelähedane, annavad tüdrukutele tõelist inspiratsiooni trippyd meloodiad, diskobiidid, vinüülimängija krabin, edgyness, melanhoolsus ja popmuusika. “Raske, kuid veetlev,” ütlevad nad enda muusika kohta. Tüdrukutest koosneva bändina hoiavad nad kõrgel naissoo au ning levitavad teadlikkust psühholoogilistest probleemidest. 4 AM soovib oma muusikaga jagada armastust ja toetust kõigile, kes seda vajavad. “Tahame olla eeskujuks ja abiks omavanustele, et me kõik ilusasti vanaks elaksime ja kunagi koos pitsat ja präänikuid süüa saaksime.”

Noortebänd 2017, 4 AM

Kontakt

  • 4 AM
  • https://www.facebook.com/4amduo/
  • Email:
cutbluered
26-02-2017
kell 11:52

Creep Party's first single Rainwater available now on
Youtube: https://youtu.be/TXgdw8WalIE
Soundcloud: https://soundcloud.com/creepparty/rainwater
Bandcamp: https://creepparty.bandcamp.com/

Lyrics and music by Eke and Fee.
Special thanks to Sander Koit, Kermo Aruoja and Bruno.

cutbluered
19-09-2017
kell 16:51

The first demo by 4 AM available n o w on:
Soundcloud soundcloud.com/4amduo/id-love-to-fall-asleep
Youtube youtu.be/45yVW3YADGU

Find us on: www.facebook.com/4AMduo/ www.instagram.com/4amduo/

Special thanks to:
Kostja Tsõbulevski, Raul Ojamaa, Kristjan Kaasik (Bändilabor)
Erko Laurimaa (Susi Stuudio)
Filareta Velliste (photos)

cutbluered
15-01-2018
kell 15:48

Our 2017 was great, this is a collection video about what we did in this year!
https://youtu.be/sD1PfjyJYW0

cutbluered
17-05-2018
kell 22:30

4 AM - Gray Days in May

https://youtu.be/_tMJOYNC0Ao

Rada7.ee
30-11-2018
kell 11:31

Dreampop-duo 4AM avadas uue singli Blank


Eile koidu hakul sündis unetute noorte rõõmuks harukordne live nii Facebooki kui Instagrami vahendusel - nimelt sai kell 4 hommikul kuulda duo 4AM uue singli esmaesitust. Neidudeduo uus singel “Blank” on salapärast melanhooliat kandev elektrooniline unelus, mis on mõnusalt laiskleva meeleoluga. Lugu annab ka õrnalt sensuaalse noodi, mis sobib suurepäraselt bändi nimega: aeg, mil ööst saab salapäraselt mahe hommik.

Bänd koosneb kahest noorest neiust - süntesaatori taga on laulja Fee ning basskitarril Maarja. Duo vokalist Fee selgitab singli olemust nii: “See laul on väga isiklik ja räägib minu pidevatest katsetest end motiveerida, püüda leida oma eesmärki ning hirmust jääda "tühjaks kohaks". “Blank” on nagu väheke rõõmu melanhoolias või väike tükk sinist taevast hallide pilvede vahel.”Duo 4AM kogus tuntust Noortebändi poolfinalistina, kui sealsele püünele astuti aastal 2017. Koosseisus musitseerivad Maarja Västra (basskitarr) ja Filikitata Velliste (vokaal, kitarr, süntesaator). Pärast Noortebändi on duo sulest ilmunud mitmeid dreampopi valdkonda kuuluvaid palasid, nende hulgas näiteks “Gray Days in May” ning “I’d Love To Fall Asleep”.