Bombillaz

25-05-2011 | Lisas: katrer
Bombillaz

Bombillaz sai laiemale avalikusele tuntuks, kui Raadio 2 auhinnagaalal “Aastahitt 2007” omistati nende loole “Raggamasta” Aasta Demo auhind. Aja jooksul on ansambel täienenud mitme suurepärase muusiku võrra, kes omaltpoolt lisavad värvi Bombillaze helipildile, mis on põnev segu erinevatest muusikastiilidest nagu näiteks reggae, afropop ja bhangra.

2009 aasta alguses alustas Bombillaz kontserttegevusega ja on tõestanud ennast ka atraktiivse livebändina. Bombillaze koosseisu kuuluvad: Silver Sepp (laul, mandoliin, klarnet, darbuka), Kill Kaare alias Kill Baba (laul, tasha, darbuka), Martin Matt (kitarr), Tanel Liiberg (basskitarr) ja Arno Kalbus alias Ornu Maharaj (trummid, tablad).

Bombillaze debüütalbum "Uus usk" ilmus 2010. aasta detsembris.

Plaadifirma: Superbandiit,www.superbandiit.ee

Kontakt

  • Bombillaz
  • http://www.myspace.com/bombillaz
  • Email:
ivo
25-05-2011
kell 21:27

Bombillaze uus lugu inspireeris tervet etendust

Lauluga "Raggamasta" Eesti muusikamaailma sisenenud ansamblil Bombillaz valmis uus lugu "Hea ja kurja tundmise puu". Laul on ühtlasi nimilugu neljapäeval ja reedel Maailmaküla festivali raames Von Krahli teatris etenduvale maailmamuusika- ja tantsuetendusele "Hea ja kurja tundmise puu", mille autor on Bombillazes kaasategev Silver Sepp.

Etenduses saavad kokku Punjabi-, Rajasthani-, klassikalisest India ning Jaapani muusikast mõjutatud instumentalistid ning tantsijad. Jamaikalt pärit raggea intonatsioonid põimuvad Päär Päärensoni (J.O.C) mikrofoni kaudu Bombillaze raggameistri Kill Baba riimidega. Chalice elektroonilise muusika saatel sõnumine lisab kõigele eelnevale lepitust, maailma folktantsu poolt esindab Müstika Maagiline Teater. Bombillaze päikseliste rütmidega on etenduse tarvis liitunud virtuoosne trummar Hele-Riin Uib.

“Hea ja kurja tundmise puud” saab Maailmaküla festivali raames vaadata Von Krahli teatris 26. mail kell 20 ja 27. mail kell 19. Mõlemal päeval on etendus osa festivali üldprogrammist, mis hõlmab lisaks ka häid kontserte ja filme. Piletid saadaval Piletilevis, lisainfo www.maailmakyla.ee

Bombillaze debüütalbum "Uus usk" ilmus 2010. aasta detsembris, väljaandjaks Superbandiit (www.superbandiit.ee). Liitu Bombillaze Facebooki lehega ja ole kursis värskete uudistega!


http://www.myspace.com/bombillaz/music/songs/Hea-ja-Kurja-Tundmise-Puu-81943763

http://www.facebook.com/pages/BOMBILLAZ/294553772210

katrer
25-08-2011
kell 12:12

Saa osa maailmalõpust ja löö kaasa Bombillaze video salvestusel

Eeloleval laupäeval, 27. augustil toimub filmitalgute käigus Jõgevamaal suure massistseeni filmimine, mille käigus püütakse filmilindile maailmalõpust hullunud eestlaste viimsepäeva rahvamatk. Stseenist oodatakse osa võtma kõiki huvilisi, teekonnal Luualt Palamusele loob muusikalist meeleolu ansambel Bombillaz, kes filmib selle käigus ka video oma peagi valmivale laulule “Nad rändavad ära”.

“Lööme kaasa, sest meie uus laul haakub hästi filmi süžeeliiniga, mille käigus võtavad massimeediausulised eestlased arvatava maailmalõpu eel ette meeleheitliku rahvarännaku,” sõnas Bombillaze muusik Silver Sepp. “Nende olukord on umbes sama ahastamapanev kui eestlaste praegune massiline välismaale tööleminek, millest inspireerituna “Nad rändavad ära” sündiski.”

Eesti filmiajaloo ühe suurima massistseeni ja selle käigus valmiva video võte algab sel laupäeval kell 14, koguneda tuleks kella 12ks Luua bussipeatusesse. Võtete järgselt toimuvad Palamuse laululaval animatsiooni töötoad, Bombillaze ja Lenna tasuta kontsert, filmiteemaline rahvaülikool ning näeb vabaõhukino, kus näidatakse verivärsket Jaak Kilmi filmi “Tallinna kilud” ja esitletakse ka päeva jooksul üles võetud rahvafilmi materjali.

Lähemalt leiab talgupäeva kohta infot ning saab oma osavõttu registreerida www.filmitalgud.ee või talgute Facebooki lehel.

Ansambel Bombillaz sai laiemale avalikkusele tuntuks loole “Raggamasta”, bändi muusika põimib omavahel eri muusikastiile nagu reggae, afropop ja bhangra. Bombillaze muusikat saab kuulata www.myspace.com/bombillaz ning nende tegemistega end kursis hoida bändi Facebooki lehe kaudu.

Tuultepoeg
25-08-2011
kell 12:23

No kui päeval võtetele ei saa, siis õhtul konsale kindlasti !!!
Viljandist jäid väga head live elamused ja autos mängib plaat juba kuid...

kakahones
10-03-2012
kell 21:03


PENTHAUSI REGGAE-DUB ! KIVI, PABER, KÄÄRID

MINISTRY OF ECHOLOGY (LEEDU) - http://www.youtube.com/watch?v=rR2-0MQcBkg&feature=related

BOMBILLAZ - http://www.youtube.com/watch?v=NEt9066Ftww&feature=related

UUS ENERGIA - http://soundcloud.com/uus-energia

DJ-d
Eche, Peedro Sandalos, Ganj wald, Ornu Maharaj


Penthausi reggae-dub: kivi, paber, käärid ühendab eriilmelised reggae kultuuri edendavad bändid ühte õhtusse. Bändide ette ja vahepeale mängivad reggae klassikat muusikud ise.
Samal õhtul on veel legendaarne reggae üritus bashment. Ehk siis 17.märts on Tallinnas reggae festival.

Uksed kell 21:00
esimene bänd kell 22:00

Pilet: 5/pärast südaööd 7