Angus

25-03-2014 | Lisas: Rell92
Angus

Angus on 2010. aasta kevadel ühinenud elamisrõõmu muusikaline kehastus inspiratsioonirohkest Viljandist. Kui Te kujutate ette bändi, kes oma energia, pühendumise ja vabameelsusega süstib naeru igasse kuulajasse ja nakatab isegi baarileti ääres tukkuma jäänud pidulise, siis see on Angus! Kui Te arvate, et lapsepõlvest välja kasvanult ei saa vabaduse tunnet ja muretuse puhast rõõmu enam kunagi tagasi, siis selle lükkab ümber Angus!

Kontakt

  • Angus
  • http://www.angusband.com/
  • Email:
Rada7.ee
21-07-2015
kell 10:50

Eesti reggae ja ska bänd Angus avaldas uue suvise singli Südamesalat

Loo muusika ja sõnade autoriks on ansambli solist Anton Ventsel. “Armastus on justkui salat - seda liiga kiiresti sööma sukeldudes võib avastada sealt nii mõnegi ussikese, võtab autor tabavalt kokku laulu sõnumi.Angus annab kontserdi ja tähistab uue singli väljalaskmist XXIII Viljandi Pärimusmuusika Festivalil reedel, 24. juulil, kell 20:00 Kultrahoovis. Kuku Raadio teeb Viljandi kontserdist ka otseülekande. Lisaks sellele on võimalik bändi lähiajal oma silmaga näha ja kõrvaga kuulda 15. augustil toimuval Augustiunetuse festivalil Pärnus.Angus loodi 2010. aastal Viljandis ning viljeleb heatujulist reggae ja ska muusikat. Bänd on jaganud lava paljude tuntud muusikutega ja koosseisudega, näiteks Külalised, Bombillaz, Uus Energia, Tommyboy, Hjalmar, Orelipoiss, Def Räädu jt. 2014. aastal ilmus esimene plaat “Angus”.

Rada7.ee
21-06-2019
kell 15:35

Ansambel Angus avaldas uue loo Maailmaparandajad

Foto: Martin Kosseson
Angus on hea mees. Ta vaatab, kuidas maailm pöörleb ja kuidas puud on vitamiinidest pungil. Mõtleb, kuidas käiseid üles rullides peaksime tööle asuma, sest ühes päikesega tõuseb ka tahe. Vajadus on ennast muuta.

Vaata, kuidas maailm püüab. Vaata, kuidas särab päikene isegi kõige pilvesemas taevas. Angus hüüab massi endaga kaasa! Teeme tööd ja näeme vaeva. Armastus on meie valuuta!