Aigar Vals

06-09-2018 | Lisas: Jairgar
Rada7.ee
10-09-2018
kell 21:51

Aigar Vals avaldas kaks singlit peatselt ilmuvalt debüütalbumilt

Foto: Evert Palmets
Badass Yuki trummar ja eestivene bändis Junk Riot kaasa teinud Aigar Vals avaldas esiksinglid oma järgmisel nädalal ilmuvalt debüütalbumilt “End Game”. Albumi kaks esimest singlit kannavad pealkirja "Spirals Downwards" ja "Sooner".

“Plaani albumi jaoks polnud, kuid see tundus loogiline samm. Ideedest ja lugudest tekkis aja jooksul tervik. Lihtne,” rääkis Vals. “Albumil annavad tooni tumedad helimaastikud ja unenäolisus ning neis kogetud õudused ja helgemad hetked. ““End Game” ilmub 17. septembril ja saab olema kättesaadav voogedastuskeskkondades ning ka tasuta allalaetav. Lisaks ilmub ka limiteeritud kogus kassette.

“Kassetil on oma iseloom ja see on lihtsaim moodus jätta maha füüsiline jälg. Kes tahab, saab albumi tasuta alla laadida ja autoraadio jaoks CD-le kõrvetada. Striimimisteenused on nagunii kõigile kättesaadavad,” märkis Vals.

Tulemas on ka mini-plaadiesitlustuur koos Valgevene bändiga Super Besse. Esitluskontserdid toimuvad 4. oktoobril Viljandi Lennukitehases, 5. oktoobril Tartus Genialistide klubis ja 6. oktoobril Tallinnas baaris Kivi Paber Käärid.

Foto: Maris Tomba
Lugude nimekiri:
1. Opening Ceremony
2. Spirals Downwards
3. Uprising
4. Musi
5. Sooner
6. Movies in My Mind
7. Pentagram Ballade
8. Motown Rave

Kõik, välja arvatud trummid, on kodus salvestatud. Albumi miksis ja masterdas Martin Kikas (Ö stuudio).

Facebook: https://www.facebook.com/aigarvals
Soundcloud: https://soundcloud.com/aigarvals

Rada7.ee eelkuulamissessioonis saab albumile kõrva peale panna juba sel neljapäeval, 13. septembril.

evertp
10-09-2018
kell 22:56

Lahe, ma ei mäleta üldse oma fotot. Kus selle tegin, kas Tartus? Ei mäleta hästi triiksärgis trummeldamist, kuigi selliste asjade järgi on hea mälu. DOOM-i särgiga fotot aga mäletan vägagi hästi eyes

evertp
10-09-2018
kell 22:57

Nevermind! Uus muss, uued tuuled. Ootan väga, et saaksin sind jälle pildile, Aigar.

Sooner'i loo trummid meenutavad väga Dead Can Dance'i!!!!

painkiller
12-09-2018
kell 09:09

olen ka siin viimase nädala jooksul mitmeid kordi soundcloudist jooksutanud neid palju ja Sooner on vist viimase aja üks lemmikumaid asju mis kuulnud