Ziggy Wild

20-04-2013 | Lisas: The Risky
Ziggy Wild

Ziggy Wild on neljaliikmeline Eesti noorema generatsiooni rock ansambel, mis on tegutsenud 2012.aasta sügisest alates. Bändi muusikat iseloomustab vanakooli rock-i sound, kaasahaarav meloodia ning nakkav energilisus.

Ziggy Wild is an Estonian rock band formed by four young people in the autumn of 2012. The band has an old school rock sound and its music captivating melody, and the live performances are unforgettable because of the contagious energy the young musicians have.

Kontakt

  • Ziggy Wild
  • http://www.facebook.com/ziggywild
  • Email:
avera
20-04-2013
kell 19:59

Kõik on väga hea ja tore, kuid on tohutult palju klišeesid, mis kogu asja ebahuvitavaks teeb. Bändi enda nägu on puudu. Midagi, mis vajutaks pitserina ja paneks mind teid armastama.

ghola
20-04-2013
kell 21:34

N2gu kujuneb ajajooksul, settides omas mahlas. Muusika osas v6iks samas julgelt mingit kolmandat joont juudre panna, gnr'ist vist t2nap2eval natuke keeruline uusi hitte v2lja pigistada, mis nt raadios s2rada v6iks. Teisiti mine tea, vb 6ige aeg vana saund uuel esitusmoel elustada. iiigatahes lives t66tavad nad lihtsat v6rratult :)

Cyberbear
21-04-2013
kell 12:57

N2gu kujuneb ajajooksul, settides omas mahlas. Muusika osas v6iks samas julgelt mingit kolmandat joont juudre panna, gnr'ist vist t2nap2eval natuke keeruline uusi hitte v2lja pigistada, mis nt raadios s2rada v6iks. Teisiti mine tea, vb 6ige aeg vana saund uuel esitusmoel elustada. iiigatahes lives t66tavad nad lihtsat v6rratult :)

Ziggy Wildi kitarrist, kes sa tulid TMW ajal Kraalis uurima, et miks mulle ZW ei meki ja ma olin hoopis teisel lainel ega tahtud vestlusse laskuda (pealegi olin enne TMW-d Kraalis teie bassimehega just pikalt neil teemadel rääkinud), siis siin on Ghola veidi lahti seletanud mida ma pidasin sõna "üheplaaniline" all silmas. Kusjuures ma tõesti ei viitsi ka laivis väga vaadata sellist asja mis end kahe looga kätte annab. Kõrvutades teid teise sensatsioonina kerkinud bändi Deathcatsiga, siis nemad on muusikaliselt tõepoolest mitmeplaanilisemad, kud lives küündimatumad. Ja üldse - me elame YouTube'i ja Wikipedia ajastul ning ikka ei oska te kuradi noored, kel on kordi rohkem infokanaleid kui minu eakaaslastel omal ajal, teha muud kui võtta see kõige suurem ja äraleierdatum bänd ette ja hakata maha vehkima. Tore, et teete, kuid õhukese kultuurikihi peal kaua/kaugele ei libise. Populism. Onud õlalepatsutajad a la Ukareda unustage ära ja töötage oma žanri ajatelg koos paari hargnemise-ristumisega läbi. Kui vaistu on lisaks teadmistele, teete lõpuks päriselt ägedat bändi, millest võib asja saada. Kui pole, olete oma aja siin musamaastikul ära ja nägemist. Arhetüüpide ristamine on võtmesõna, mitte kodukootud kloonimine.

McWill
21-04-2013
kell 13:17

Väga loodan, et siin saab alguse uus staarteema täis tuliseid mõttevahetusi, sisukaid ja sisutühje vaidlusi, isiklikke solvanguid ja muud head.

ghola
21-04-2013
kell 13:18

Jah, oleks jälle lugemist radas :)

Cyberbear
21-04-2013
kell 13:30

Palun ei, ma ei viitsi kurat teab mitmendat korda peaga vastu sama seina jooksma hakata. Olge palun mõistlik bänd, tehke oma sisuga tööd ja vaatame järgmise õuntesaagi pealt uuesti. Toredad noored inimesed nagu te olete.

priidik
21-04-2013
kell 14:07

Ja üldse - me elame YouTube'i ja Wikipedia ajastul ning ikka ei oska te kuradi noored, kel on kordi rohkem infokanaleid kui minu eakaaslastel omal ajal, teha muud kui võtta see kõige suurem ja äraleierdatum bänd ette ja hakata maha vehkima.

hahaa, sekundeerin (laiemas kontekstis).

avera
21-04-2013
kell 15:56

Karvane tunne, et Cyberbear ei saa isegi unes Deathcatsist rahu. Ei tea ainult kui märjad need unenäod on.
Ziggy Wildi kuulates tuleb mul millegi pärast esimese asjana pähe No More Friday's. Samasugune jõuline vokaal ja samasugune kirglik esitus. Kõik on kuradi hea, kuid vahelduseks tahaks avastada siit pinnalt ka midagi, mis paneks südame kaks korda kiiremini lööma ja mis ajaks naabrid vihaseks, sest lihtsalt ei suuda volüümi maha keerata. Kui ma kuulan mõnda lugu, siis ma tahan, et mu silme ette kerkiks higi, veri, pisarad - mitte tolmune bändiruum. Tuletaks meelde, et Ziggy Stardusti albumil on eraldi välja toodud "To be played at maximum volume." Hetkel olin ma sunnitud seda pigem maha keerama.

avera
21-04-2013
kell 16:36

Teemajätkuks - Pat Benatar on lahe

Cyberbear
21-04-2013
kell 20:04

Karvane tunne, et Cyberbear ei saa isegi unes Deathcatsist rahu. Ei tea ainult kui märjad need unenäod on.

Täiesti kuivad. Ma lihtsalt toon nad praegu esile nähtusepõhise jõulise esilekerkimise näitena puudujääkide kiuste. Sesuhtes, et kui maailma muinasjutud taanduvad seitsmele arhetüübile, siis ega me muudeski asjdes vist lõpuni väga originaalsed olla ei saa wtf

krissirge
22-04-2013
kell 13:38

Ei noh, selliseid bände on ennemgi siin olnud ja tuleb ka veel peale seda. Täitsa okei tundub ju paari loo põhjal.
Las tuurivad,lihvivad,kirjutavad. Selline rokk on nagu lihajakartulid, siin paari kuuga kohe mingit suurt revolutsiooni ei saagi teha. Lihtsalt lootust, et ajaga lihtsalt paigal tammuma ei jää.

avera
07-07-2013
kell 11:47

Ma pean kõik enda sõnad Ziggy Wildi teemal tagasi võtma. Amme Rockil olnud esitus oli lihtsalt suurepärane. Pole tükk aega sellist feelingut lavalt kätte saanud

ghola
27-10-2013
kell 20:47

Eile Krahlis Noortekal... Ziggy Wild läks peale ja temperatuur ruumis tõusis lakke. Fenomenaalne värk ikka :)
Lives täiesti võitmatu ettevõtmine, mul olid kananahad ihul.

ghola
27-10-2013
kell 20:48

Sõnadejärjekord sai nüüd nagu sai, aga kavatsetud mõtteväljendus on ilmselt selge.

overture
27-10-2013
kell 21:05

Nägin mõni aeg tagasi Terevisioonis. Päris hea show oli.

ghola
27-10-2013
kell 21:10

See asi on muidugi jätkuv, et ükski kolmest laulust lauluna meelde ei jäänud ja praegu ma neid meenutada ei suuda isegi natuke mitte. Aga laiv!!! Selline laav, metsik. :)

ghola
27-10-2013
kell 21:11

(Kui neid laule just neli ei olnud - show oli nii kõva, et ma ei hakanud ziggy puhul isegi lugema, kui palju-mida tehti :P)

Rada7.ee
11-05-2015
kell 22:15

Ziggy Wild võistleb ainsa Eesti bändina Poola rokkfestivalil: "Võidu korral soojendame Robert Planti ja ZZ Top'i"

Konkursi Noortebänd 2013 võitja ja Eesti rokimaastikul ilma tegev üliseksikat muusikat mängiv Ziggy Wild valiti 47 osaleja seast ainsa Eesti bändina võistlema Poolasse Läänemereäärsete Linnade Liidu (UBC) Charlotta Rock Festivali finaali. Võitjabänd teenib välja privileegi soojendada IX Rokilegendide Festivalil rokkmuusika suurkujusid Robert Planti ja bändi ZZ Top.


Konkursil kandideerisid Ziggy Wildi kõrval ka kaks teist Eesti ansamblit, ent kes, seda laulja Laura Prits praegu veel öelda ei oska. Festival müristab noort rokkmuusikat Poolas, Charlotta amfiteatris 11.-13. juunil.

Ziggy Wild võtab mõõtu järgnevate ansamblitega: Ortalion (Poola), Garbanotas (Leedu), Jamie Lee Band (Saksamaa), Kelvin (Norra), Silhouette (Taani), Kitava(Leedu), Coal & Crayon (Saksamaa), Brontupisto (Norra), Rock&Roll; Train (Taani), Dawn (Soome), Floop (Soome), Crow Mother (Läti), Laime Pilniga (Läti).

Ziggy Wildi viimane singel "Wanted Man"

Äst6mmas
12-05-2015
kell 12:43

y

krissirge
16-06-2015
kell 14:17

Oleme uhked
http://publik.delfi.ee/news/muusika/foto-voit-tuli-koju-ziggy-wild-voitis-rahvusvahelisel-bandikonkursil-unelmate-preemia?id=71702487

Hellraiser
16-06-2015
kell 14:34

Awesome! ZZ Topile on ZW väga väärt soojendus, ma usun. :)

Rada7.ee
26-04-2019
kell 19:39

Ziggy Wild lajatab uue singli ja metsiku kontsertiga

Foto: Maris Savik
Täna, 26. aprillil ilmus rock bändil Ziggy Wild uus ning energiast pakatav singel ‘’Saint’’, mille esmaesitlust saab kuulda õhtul U3 kontsertklubis.

‘'Meie uus singel ‘’Saint’’ räägib oma sisetunde kuulamisest ja enesele kindlaks jäämisest. See on soundtrack inimesele, kes võitleb oma unistuste nimel ja ei anna alla ka siis, kui kõik tundub võimatu’’ sõnab Ziggy Wild-i solist Laura Prits.Loo vokaalid salvestas Taavi Paomets. Intsrumentaalide salvestuse ja loo miximise tegi Joonas Murand ning loo master valmis Siim Mäesalu käe all.

Lugu esitletakse esmakordselt lavalaudadel täna U3 kontsertklubis, kus astub üles ka 70ndate mõjutustega Soome rock bänd The Black Bubbles, kelle solist Niina on tuntud ka eduka Soome bändi Barbe-Q-Barbies trummarina.

Aasta alguses andsid Ziggy Wild ja The Black Bubbles eduka ühiskontserdi Helsingis Lepakkomies Baar-is, kus The Black Bubbles esitles oma uut kauamängivat. Nüüd on kaks naisvokalistiga rock bändi taas jõud ühendanud ning valmis kütma kuumaks ka kõige heldemad kodumaa pojad ning tütred.

Lisaks Ziggy Wild-ile ning The Black Bubbles kontserdile keerutavad laval plaate DJ Andres Uibo, DJ TSR ning alati särav DJ Girti Suun.