Must Hunt

12-06-2018 | Lisas: fengarm
Must Hunt

13. märtsil 2018 ellu kutsutud rockbänd.

Freddy Tomingas - laul
Brad Jurjens - kitarr
Simo Atso - kitarr
Ralph Ciavolino - bass
Marko Atso - trummid

FACEBOOK
YOUTUBE
POOD

Kontakt

  • Must Hunt
  • https://www.musthunt.org
  • Email:
fengarm
12-06-2018
kell 19:36

PRESSITEADE

06.06.2018

20. juunil ilmub rockbändi Must Hunt esikalbum "Ei Allu!"

Must Hunt on verivärske rockbänd, mille idee on tiksunud juba oma poolteist aastat, kuid reaalselt sai kokku pandud napilt kolm kuud tagasi. Ansambli koosseisu kuuluvad trummar Marko Atso, kitarristid Brad Jurjens ja Simo Atso, bassist Toomas Pihel ning lauljaks on Ziggy Wildi solistina tuntud Laura Prits.

Ligi kolm kuud kokkumängimist ja stuudiotööd on viinud niikaugele, et 20. juunil näeb ilmavalgust bändi debüütalbum "Ei Allu!", mille kõikide lugude – neid tuleb plaadile neliteist – muusika autor on Marko Atso. "Ma tean Musta Hundi puhul täpselt, mida ma teen. Nullist lõpuni välja. Me oleme üks ausa muusika, julge karisma ja sütitava energiaga õige rockbänd. Esimene kontsert on seljataga ja see bänd on valmis."

Lüürika tuleb aga teistest peadest. Plaadi peaaegu kõikide lugude sõnad on pärit legendaarse poeedi Aapo Ilvese sulest, laulu "Kas sa kuuled" teksti aga kirjutas bändi solist Laura Prits. Just seda lugu võib alates tänasest kuulda nii raadiost kui ka Youtube'ist – https://www.youtube.com/watch?v=jE-GG5n-qWs

20. juunil ilmub CD "Ei Allu!" hõbedases digipak-versioonis. Limiteeritud tiraažiga vinüülplaate on oodata suve teises pooles. Albumi annab välja Roundsound Records.

Alates tänasest saab albumit ette tellida bändi kodulehelt ning Apollo, Laseringi ja Nailboardi veebipoodidest.

Musta Hunti on algaval suvel võimalik näha-kuulda neis paigus:
20. juunil – Raadio Elmar Live
30. juunil – Suur Võidusõit – Audru
30. juunil – Hard Rock Laager – Vana-Vigala
21. juulil – Rock In Tartu
11. augustil – Rock@Ulila

Kindlasti lisandub kontserte veelgi. Vaata ka:
– bändi koduleht: https://musthunt.org
– Facebook: https://www.facebook.com/MustHuntOfficial/

"Ei Allu!":
1. "Ma tahan teada" – 3:08
2. "Joosta huntidega" – 3:16
3. "Ei allu!" – 3:30
4. "Parimail hoog on kiire" – 3:29
5. "Kas sa kuuled" – 3:54
6. "Peegel ja vari" – 3:52
7. "Endana püsida" – 4:04
8. "Tänane päev" – 4:20
9. "Sinu maailm" – 3:31
10. "Tuli" – 4:16
11. "Trump" – 4:15
12. "Läbi on lärm" – 2:57
13. "Vaid mina võin" – 3:41
14. "Tuhast" – 4:11

Muusika lõi ja albumi produtseeris Marko Atso.
Sõnad kirjutas Aapo Ilves (v.a “Kas sa kuuled” – Laura Prits).
Basskitarri mängis stuudios linti Mihkel Mälgand.
Plaadi kujundus: Marko Atso ja Fengarm.
Stilistika ja bändifoto: Grete Laus-Evestus.
“Ei allu!” võttis üles, miksis ja masterdas Keijo Koppel Roundsound stuudios Tallinnas 2018. aasta kevadel.

Rada7.ee
25-01-2019
kell 09:48

Must Hunt esitleb uut solisti


2018. aasta märtsis tegutsemist alustanud rock-bänd Must Hunt esitleb uut lauljat, kelleks on ansamblites Magnetic Band, Shanon ja Revals tuntust kogunud andekas laulja Freddy Tomingas.

Bändi endine solist Laura Prits kommenteerib lauljavahetust: “See otsus sündis loomulikult ja asjade käigust oli teadlik kogu bänd. Soovin kuttidele edu ja usun, et Musta Hundi nime kuuldakse tulevikus veel väga palju. Mind aga võib näha lavalaudadel rokkimas bändiga Ziggy Wild, ning lisaks muusika kirjutamisele ja esinemistele on mul plaanis ka paar muusikavälist projekti.”

Marko Atso lisab: “Must Hunt on tegutsenud alles kümme kuud, ja mul on hea meel, et enne suuremat rallit meil bändis kõik asjad paika loksusid, kuna kõige olulisem on, et igaüks tunneb ennast sada protsenti hästi ja õiges kohas, ükskõik, mida ta parasjagu teeb. Laura on suurepärane laulja ja saab oma energia panustada enda projektidesse, mis on tema puhul õigeim valik. Must Hunt jätkab uue plaadi materjali kirjutamisega ja kuna Freddy on proff, siis oleme juba hetkel uuteks kontsertideks rohkem kui valmis.”

triin tuhk
25-01-2019
kell 17:45

Kuulan bändi ja mõtlen "hevi metal, käisin sital!" super

fengarm
15-04-2019
kell 08:21

PRESSITEADE
15.04.2019

“Musta Hundi uus bassimees on Ralph Ciavolino”

Must Hunt esitleb uut bändiliiget, kelleks on ameeriklane Ralph Ciavolino. Ralph on tuntud eelkõige Rootsi päritolu kitarrivirtuoosi Yngwie Malmsteeni bändi bassimehe ja lauljana.

Ciavolino: “Oleme [Musta Hundi kitarristi] Brad Jurjens’iga pikka aega head sõbrad olnud juba tema USA päevilt. Tulin Eestisse, et temaga üht uut projekti arendama hakata, aga kui pühapäeval tuli välja, et Mustas Hundis vabanes bassimehe koht, ei mõelnud ma pikalt ja võtsin töö vastu.”

Malmsteeni bändis mängis mees aastatel 2012-2018.

Ralph jätkab: “Yngwie bändist lahkumine ja Eestisse tulemine oli minu jaoks täiesti loogiline asjade käik. Olen viimased paar kuud ka kõvasti Eesti keelt õppinud.”

Trummar Marko Atso lisab: “Kui asjaolude kokkulangemine annab võimaluse bändi teha sellise muusikuga nagu Ralph, siis oleks rumalus seda vōimalust käest lasta. Kuna meie tulevikuplaanid eelmise bassimehega polnud ühtsed ja tema prioriteedid on teised, siis lahenes olukord ruttu ja valutult.”

Must Hunt astub uue koosseisuga üles juba neljapäeval, 18. aprillil Tallinnas ööklubis Café Amigo. Esimest korda tuuakse elavale ettekandele nii uus singel “Oota mind ära” kui ka mitmed teised uued laulud.

Rada7.ee
25-04-2019
kell 10:58

Must Hunt avaldas muusikavideo värskele singlile “Suudluskindlad huuled”

Pilt: Allen Clark Photography
Rokkbänd Must Hunt avaldas täna uue loo “Suudluskindlad huuled”, millele on valminud ka helistuudios RoundSound filmitud muusikavideo.

Trummar Marko Atso kommenteerib vastvalminud teost nõnda: “bändil on praegu hoog sees ning maikuus on palju uut muusikat, mida kontsertidel esitleda.” Ta lisab, et alles märtsis eelmise singli avaldanud bänd kavatseb edaspidigi publiku ette paisata iga kuu vähemalt ühe uue loo.

“Suudluskindlad huuled” on leitav YouTube’is ja kõigil populaarsematel striiminguplatvormidel.

jaankaer
26-04-2019
kell 23:59

Ilgelt kõva asi ka minu meelest. Pisut tunda Terminaatori ja Hnd mõjutusi, but keep going! ????????

Rada7.ee
06-06-2019
kell 09:47

Rockbänd Must Hunt avaldas suvise singli “Tuletooja”

Rockbänd Must Hunt avaldas täna oma uusima singli “Tuletooja”. Liis Lassi sõnadele kirjutatud suviselt kõlavale laulule valmis ka Ülgase fosforiidikaevanduse tunnelites filmitud muusikavideo.

“Kui meie ümber on inimesi, kes toovad värvid meie ellu, siis tuleb seda neile inimestele öelda,” selgitab Marko Atso värske loo peamist mõtet.

Uut singlit saab kontsertettekannetel kuulda esimest korda juba homme Pärnus klubis Püramiid ja 21. juunil Viljandis klubis Cheers.

Koosseis:
Freddy Tomingas - laul
Brad Jurjens - kitarr
Simo Atso - kitarr
Ralph Ciavolino - bass
Marko Atso - trummid