Josmarine

06-07-2018 | Lisas: Jossi
Josmarine

Josmarine on laulja ja laulukirjutaja, kes avaldas oma esimese singli "Red Light" 2018-aasta maikuus ning album "Absence" ilmub juulis. Albumil olev muusika on tehtud koos Pärtel-Peeter Pere ning Jakob Juhkamiga.

Josmarine aktiivne live-koosseis on duo koos kitarrimängija Vahur Krautmaniga. Tere saad öelda youtubes https://www.youtube.com/watch?v=8gWSpHGghSo

Mis järgmiseks? Seda oskad võib-olla Sina öelda - koostööpakkumised on oodatud eriti just souli ja neo-soul stiilide esindajatelt.

Kontakt

  • Josmarine
  • https://www.josmarine.ee
  • Email:
Rada7.ee
12-07-2018
kell 09:51

Värsket muusikat souli ja jazzi piirimailt värskelt Eesti artistilt Josmarine


Uus tulija, laulja/laulukirjutaja artistinimega Josmarine andis värskelt välja kaks värsket lugu - “Absence” ja “Red Light”. Singlid annavad märku peatselt ilmuvast albumist, mis on tehtud koostöös Pärtel-Peeter Pere ning Jakob Juhkamiga. Stiililiselt seikleb Josmarine souli, indie ja jazzi piirimail.
Album tähistab taaskord ka teistmoodi töövõitu – just siin radaseitsmes Josmarine ja Pärtel tutvusid ning nüüd, aastad hiljem on jõutud ühise plaadini. Vahepeal lisandus Absence-meeskonda ka Jakob ning peatselt ongi võimalus seda albumit kõigiga jagada.