Kuula: Meisterjaan - "Tüdrukud, elekter ja tuul"

Rainer "PeZ" Peterson
PeZ on radaseitsme usinale lugejale tuttav muidugi mitmetest bändidest nagu Leech või Highmachine. Bänditegemise halvale kombele kipub PeZ veel kõvasti arvutimänge mängima, viimasest ilmuvad ka regulaarsed avalikud ülestunnistused saates "Puhata ja mängida".

Autori Rainer "PeZ" Peterson artiklid

Orange Goblin: "Maailma kaos on päris muusika kasvulava"

13-03-2019 | Kategooria: artistid ja reliisid | kirjutas: Rainer "PeZ" Peterson

Orange Goblin on koos Electric Wizardiga minu arvates UK underground skene üks alustalasid. Üsna halastamatu andam, mis, sõltumata sellest, et nad on aktiivsed olnud üle 20 aasta, ei näita leebumise märke. Kuigi Electric Wizard jõudis siinmail isegi veel Rabarockil ära esineda, jõuab Orange Goblin Tallinnasse alles nüüd. Pärast mõningaid viperusi, õnnestus toru otsa saada bändi laulja ja ninamees Ben Ward.

Emo sõtta ei sobi

20-03-2005 | Kategooria: üritused | kirjutas: PeZ

Juba nädalaid tagasi mõtlesime sõber Magnusega, et oh jumalaid kui lahe oleks sattuda mingitel ebaselgetel põhjustel Monohordi ja teiste noorbändide kontserdile. Kuigi mõeldud-tehtud on teoorias väga lihtne, osutus praktika märksa keerulisemaks - Kuuse-Abalasse Noortebändide Festivalile XXV II ei jaksa ju ronida.

Tuli oodata.

Ja oodata.Kuni lõpuks avanes võimalus Untitled Show näol. Sõprade Raineri ja Magnuse jaoks oli see ideaalne ... kuid kas ka teiste?