Lauri Leis
Lauri Leis on punkbändi Psyhhoterror bassimängija.

Autori Lauri Leis artiklid

Radiopuhelimet - maailma parim Soome bänd

04-12-2018 | Kategooria: artistid ja reliisid | kirjutas: Lauri Leis

Psychoterrori bassimees kohtas hiljuti Tallinna vanalinnas üllatuslikult oma lemmikbändi Radiopuhelimet trummarit. Sellest hakkas idanema mõte korraldada Radiopuhelimet kontsert ka Tallinnas. Õnneliku juhuse läbi alguse saanud idee saab teoks sel reedel, 7. detsembril. Lisaks külalistele Soomest astuvad klubis Rockstar’s üles kohalikud pundid Hot Kommunist ja Diversicolor. Seoses eelseisva kontserdiga edastas Uims meilitsi Raatikaisele mõned küsimused.

Kurjam sai täisealiseks!

12-01-2017 | Kategooria: artistid ja reliisid | kirjutas: Lauri Leis

Juba sel reedel, 13. jaanuaril, esineb Snakehouse'is ansambel Kurjam kaheosalise mammutkavaga, koos Hello Killu, Huiabella Fantastica ja DJ Uimsiga. Poiss on suureks kasvanud ja sel puhul sai bändi ninameestel sabast kinni võetud.

Ismo Alanko. Tantsud Eliotiga, Punamütsikesest rääkimata.

28-09-2012 | Kategooria: artistid ja reliisid | kirjutas: Indrek Mesikepp, Lauri Leis

29. septembril esietendub Salme Kultuurikeskuses Von Krahli Teatri lavastus "Nibud ehk Hetked me elude katkematus reas". Peeter Jalaka lavastuse tantsud on jaapanlaselt Ken Mailt, muusika soomlastelt Ismo Alankolt ja Teho Majamäkilt. Rada7 melomaanid fs ja uims saadeti sel puhul intervjueerima legendaarset Ismo Alankot, meest, kes on teinud kaasa bändides Hassisen Kone, Sielun Veljet, Ismo Alanko Säätiö ja koos Tehoga Ismo Alanko Tehollas ja keda on Eestiski korduvalt kontserdilaval nähtud-kuuldud.