Aimar Ventsel
Aimar Ventsel on etnoloog ja sotsiaalantropoloog. Ise on ta öelnud ka naljaga pooleks, et on lisaks Eesti ainukene täiskohaga pungi-uurija, sest just seda sai ta teha Suurbritannia TOP10 ülikooli, Warwicki Ülikooli juures.

Autori Aimar Ventsel artiklid

Arvustus: Psychoterror - "Käärid"

28-01-2019 | Kategooria: artistid ja reliisid | kirjutas: Aimar Ventsel

See oleks nüüd väga klišee kirjutada, et Psychoterror sai maha oma parima albumiga. Tõsiasi on aga see, et viimased neli või nii Terrori albumit on sellised, et paned peale ja siis ootad huviga, mis sealt nüüd tuleb.

Arvustus: Sawmill Roots Orchestra - "Sawmill Roots Orchestra"/Andres Roots "Breakfast in September"

21-01-2019 | Kategooria: artistid ja reliisid | kirjutas: Aimar Ventsel

Andres Roots on Eesti muusika raske juhtum. Peale selle, et teda on nüüd hinnatud ka raamatus, mis räägib Eesti muusika 100-aastasest ajaloost, suudab Andres välja lasta mitu albumit ja EP-d aastas.

Arvustus: Suicide Messiahs - "From Here To Eternity"

01-11-2018 | Kategooria: artistid ja reliisid | kirjutas: Aimar Ventsel

"Kui kokku tulevad mehed, kes on aastaid teinud bände, mis on muusikalist inspiratsiooni ammutanud sellistest kollektiividest nagu Hanoi Rocks, The Dead Boys ja New York Dolls, siis pole ka ime, et nende uue bändi muusikalised juured on kollektiivides nagu Hanoi Rocks, The Dead Boys ja New York Dolls," kirjutab Aimar Ventsel Suicide Messiahs'i "From Here To Eternity" arvustuses. "Albumi esimestest akordidest on selge, et Suicide Messiahs on kuratlikut hea live-bänd" ning lisab, et kui Suicide Messiahs teie lähikonnas mängib, siis tuleb ära käia ja ära kaeda.

Pungi-uurimine ja pungipanemine

29-04-2013 | Kategooria: vabateema | kirjutas: Aimar Ventsel

Naljaga pooleks olen ma Eesti ainukene täiskohaga pungi-uurija. Mis tähendab seda, et ma saan pungi eest palka. Punki uurin ma Suurbritannia TOP10 ülikooli, Warwicki Ülikooli juures. Asjadel aga on oma sinka-vonka ajalugu, millest vast paar sõna.