Kuula: Sten-Olle - "Kaustik"

Kuula: Sten-Olle - "Kaustik"

28-03-2017 | kirjutas: Rada7.ee

Raplast pärit muusik Sten-Olle on saanud valmis oma teise plaaditäie lugusid. Albumi nimi on “Kaustik”, füüsilisel kujul näeb see ilmavalgust aprilli alguses ning seda on võimalik eelkuulata ainult täna, 28. märtsil, Rada7-s!

Luurel Varas - Eesti värskeim sämplinäppaja

27-03-2017 | kirjutas: Evert Palmets

Milline pilt tuleb ette esimesena kui kuuled sõnapaari "luurel varas"? Luurel Varas kõlab aga hoopis teisiti, uskuge mind. Ta on eksperimenteeriv sämplite näppaja, kes võtab natuke ja annab palju rohkem. Te kuulete teda 31. märtsil Tallinn Music Weeki parimal peol kell 21.30, klubis Sinilind toimuval Rada7.ee spektaaklil.

EMEA: Aasta manageri nominendid Danel Pandre, Sandra Vabarna ja Maarja Nuut

27-03-2017 | kirjutas: Ivo Kiviorg

Eesti Fonogrammitootjate Ühing korraldab taas 28. märtsil Eesti Muusikaettevõtluse Auhinnad gala. Kolmandat aastat toimuva sündmuse eesmärgiks on esile tuua ja tunnustada parimaid Eesti muusikavaldkonnas tegutsevaid ja selle arengule kaasaaitavaid isikuid.

The Stanfields: "Kõik, mis loome ja esitame, põhineb tugevalt rock/roots traditsioonidel"

26-03-2017 | kirjutas: Ade Piht

Tallinn Music Week’i raames külastab Eestist esmakordselt AC/DC ja Stan Rogersi sohilapseks nimetatud folk-rocki viljelev The Stanfields. Pea kümme aastat tegutsenud bänd, mis on saanud inspiratsiooni Nirvanast, astub üles juba 30. märtsil Von Krahlis Made in Kanada kontsertõhtul. Küsimustele vastab bändi laulev kitarrist Jon Landry.

EMEA: Aasta muusikamüüja nominendid Lasering, Apollo ja 311.ee

24-03-2017 | kirjutas: Ivo Kiviorg

Eesti Fonogrammitootjate Ühing korraldab taas 28. märtsil Eesti Muusikaettevõtluse Auhinnad gala. Kolmandat aastat toimuva sündmuse eesmärgiks on esile tuua ja tunnustada parimaid Eesti muusikavaldkonnas tegutsevaid ja selle arengule kaasaaitavaid isikuid. Üheks kategooriaks on „Aasta muusikamüüja”, mille auväärseteks nominentideks on sellel aastal Lasering, Apollo ja 311.ee.

Vanemad artiklid »