Provinssirock 2005, 17.-19.06, Seinäjoki

25-06-2005 | kirjutas: Madu

Kaks tibi võtavad einet, üks tüüp magab, keegi teine tüüp urineerib ennastunustavalt - kogu see tegevus toimub ühe ja sellesama puu all. On Provinssirock. Soome. Seinäjoki. 17.-19. juuni 2005.

Rahvast oli murdu ja kõik telklaagrid puupüsti täis. Grilliti, magati, tarbiti ohjeldamatult alkoholi ja tehti muid trikke. Kohati tundus asi ikka päris uskumatu. Kindlasti leidus ka inimesi, kes kolme päeva jooksul üldse telklaagrist välja ei jõudnud. Korraldus aga oli väga hea - rikkalikult söögikohti, staffi müüdi iga nurga peal ning WCsid tühjendati pidevalt. Isegi du¨i all sai käia, kui viitsisid hommikul tunnikese sabas seista ning ennast sellest segada ei lasknud, et mõned väga väsinud ilmega tibid aegajalt järjekorrast kraanikausi juurde oksendama tormasid.

Festarile oligi kõige iseloomulikum ohjeldamatu joomine. Juba siis, kui laevast maha sõitsime, küsis soomepoolne piiripoiss, et kuhu minek. "Provinssirockile," vastas Jan, mispeale tüüp küsis, et kui palju meil alkoholi kaasas on. Jan vastas, et üldse ei ole. Piirikutt ajas silmad suureks ja küsis, et kas me oleme ikka kindlad, et me rokkfestivalile lähme. Hommikul kella kuue paiku festarilinna jõudes olid esimesed inimesed, kes silma jäid, juba väga purjus, aga neist annavad parema ülevaate pildid.

Kustumatu elamuse jätsid muidugi veel Seinäjoki saarmas ja nudistide roostes käula - jah, just need onklid seal autos olid suurema osa ajast, mis nad telklaagris viibisid, särkide ja püksata ja see ei seganud mitte kedagi. Nagu ei seganud kedagi ka tüübid, kes ennastunustavalt magada noristasid, küll võõra auto kapotil, küll otse keset festariplatsi. See kapotillesija lesis alguses tegelikult maas ja siis me juhtisime telklaagris tavapärast ringi tegevate politseinike tähelepanu temale. Et äkki peaks kontrollima, ega tüüp abi ei vaja või midagi. Aga politseinik heitis talle autoaknast ükskõikse ja üpris tülpinud pilgu ning tüüp jäi sinna, kus ta oli. Kuniks keegi ta autole upitas. Ja sinna omakorda niikauaks, kuni autoomanik ärkas ning tüübile selgeks tegi, et see ei ole just parim koht tudimiseks, kui vastu hambaid ei taha saada.

Aga nüüd kõige tähtsam - muusika.

Kitty: Esimese päeva õhtu meeldejäävamateks esinejateks olid Kotiteollisuus ja Nightwish. Soomekeelset muusikat viljelev Kotiteollisuus pani rahva karjuma ja hüppama, laulja Jouni Hynynen andis endast fännidele kõik ja oleks rohkemgi andnud, kuid paari lisaloo järel oli ta sunnitud siiski live'i lõpetama. Üllatuseks oli Nightwishi sündimängija Tuomas Holopainen, kes oli järjestikku laval lausa kahe bändiga - enne Nightwishi esinemist mängis ta vapralt ära kõik Kotiteollisuuse lood ja show'st juba puudu ei jäänud.

Rohkem kui tund aega enne Nightwishi etteastet ootasid suurimad fännid lava ees parimatel kohtadel. Lauljanna Tarja Turuneni ilmumine vallandas kõrvulukustava kisa ja tema võimas häälematerjal tagas kordumatu mulje ka kõige tagumistes ridades. Tarja - nagu tõeline diiva kunagi - vahetas kontserdi vältel kolm korda riideid ning tänas rahvast pidevalt. Tundus, et kodumaine publik on Nightwishi lemmik, neile pühendati ka soomekeelne vahepala. Lisaks fantastilisele valgus-show'le ja ligi kahetunnisele kontserdile tuli esitusele ka cover Pink Floydi loost "High Hopes". Publik jäi bändi lahkudes neile veel pikaks ajaks järele karjuma.

Teise päeva etteasted algasid kell kaks, kuid rahvas hakkas kohale vajuma alles nelja paiku, kui pealaval mängis poistebänd The 69 Eyes, keda võis näha ka vaid nädal varem toimunud kodumaisel Rabarockil. Luukerekostüümidesse riietatud ning laval kuumuse küüsis higistavad bändiliikmed suhtlesid publikuga soome keeles ning neil õnnestus lava ette hüppama saada kahtlaselt palju noori neidusid. Levivad kuuldused, et mõned neist olla ekstaasis ka rinnad paljastanud ...

Ameerika tüdrukuteansambel The Donnas jättis publiku suhteliselt külmaks, inimesed kuulasid istudes ja paljud lahkusid peale paari esimest lugu.

Teine soomlaste maailmas laineid lööv poistebänd Negative tuli lavale kell seitse, seelikus laulja Jonne Aaron sai kohe naisfännide tugeva aplausi osaliseks. Pilkupüüdev oli ka roosa kitarr, kuid peale laulja selles bändis erilisi vaatamisväärsusi polnud, loodki olid kõik nagu ühest puust tehtud. (Madu vahemärkus: kuule, bassimees võimles ka täitsa vaatamisväärselt.)

Kitty: Esimene laupäevane peaesineja Slipknot esines pealaval kell pool üheksa, aga truud fännid ootasid neid juba mitu tundi varem. Lavalt esimeste helide kostudes valgus festivaliplats rahvast täis kõigest paari minutiga. Mitme trummikomplektiga (ma ei tea, mitu liiget selles bändis on) Slipknot hõlmas terve lava ...

Peaesineja Marilyn Manson andis vapustava kontserdi. Staari lavale ilmumise viis oli muljetavaldav, tema üheks nõudmiseks korraldajatelt oli spetsiaalne toru, mis viiks lavalt otse backstage'i. Seda mööda ta siis üles-alla roniski. Manson esitas palju vanemat loomingut ja pea kõiki hitte. Kahetunnise live'i vältel tegi laulja tüüpilisi talle omaseid asju, näiteks demos rahvale tagumikku jms. Publik elas rõõmuhõisetega kaasa. Manson aga lahkus lavalt sama äkki kui oli ilmunud, jättes inimesed üksteisele otsa vaatama, silmis küsimus: "Kas nüüd ongi läbi?" Oli jah.

Viimasel päeval hakkas inimestes ilmnema rahutus, kojuminekule ei tahetud mõelda. Südapäeval astus Saarilavale Teräsbetoni, keda võib võrrelda Eesti metali lipulaeva Tharaphitaga. Paljaste ülakehadega, mõõkade ja ogadega ehitud pikajuukselised mehed laulsid põhilistelt muinasajast, loodusest, armastusest ja elust. Hevimetal noh. Veidike hiljem võis rütmitelgis esinemas näha jazz'i, roki ja Norra folkmuusika vahepealset Gåte'i, mida oli meeldiv kuulata juba ainuüksi lauljanna Gunnhild Sundli hääle pärast, ka lavaline liikumine oli super.

Madu: Sai Kittyga kokku lepitud, et mina tõmban loo otsad kokku ja kirjutan Nine Inch Nailsist. Aga nagu ma juba foorumites kilganud olen - elamuse kirjeldamiseks puuduvad sõnad. Ma siiski üritan mõned sõnad leida. Negatiivne: ma olin lavast liiga kaugel. Vahepeal tundsin peaaegu vastupandamatut tungi lähemale trügida, aga noh, kaamera kaelas jne. Ei riskinud. Ja sellest, kuidas me NINist salaja pilte tegime, olen ma ka juba foorumis jauranud (no et NIN ja Manson olid nii tähtsad, et ei lubanud igal kollasel hädise pooleteisemiljoniriigi sopalehel ennast pildistada ja siis ma vandusin, et ma ei kuula NINi karistuseks mingi kuu aega. Loomulikult ei kavatse ma nüüd sellest lubadusest kinni pidada - selleks on asi LIIGA HEA. Et siis siit edasi on kõik väga positiivne. "Pildista nüüd!"-"Ära nüüd pildista!"-"Nüüd võib!"-"Ei!"-"Jah!"-"Jah!"-"Stopp!"-"Tee nüüd!"-mäng mu selja taga turvasid ja nende pilgu suunda passiva Janiga viskas adrenaliini-level'i igatahes kenasti üles ja lisas kontserdile omal moel veelgi pauerit. Aga mingil hetkel muutus kõige lähem turvamees liiga tähelepanelikuks ja siis otsustasin, et kuna ma hüplemata niikuinii suurt midagi ei näe (mingid kolged seisid ees), siis ma ei vaatagi. Vaid ainult kuulan. Panin silmad kinni ja läksin täiesti ära. Ning nagu NINi puhul ikka aeg-ajalt juhtub, loksutasid võtmelood mu elus jälle ühtteist paika. Mis teisipidi tähendas jälle rea endale antud lubaduste murdmist. Sest lisaks NINile endale pildistamiskeelu eest andestamisele otsustasin näiteks sõbralikult suhtuda ka neisse, kellega ma olin vandunud mitte iial enam sõnagi rääkida. Kaalusin isegi varianti helistada Peinkale ning lasta tallegi jupike kontserti, aga see jäi ära telefoninumbri puudumise tõttu. :oY

janika
24-06-2005
kell 22:18

minu arust oleks võind Mars Voltast ka veitsa juttu teha. No see oli lihtsalt nii sigalahe kuidas need mehed esinesid n

farik
25-06-2005
kell 02:37

tahan veel

nin
25-06-2005
kell 11:57

The Donnas oli tegelikult täitsa hea ja inimesi ikka oli. Tugev hääl ning rokkisid rohkem kui 69 eyes ja The Tears
Veel esines Looptroop mingi hip-hop asi mis ka täiesti üllatas...võibolla olin liiga täis n

Aga mis kõige tähtsam THE MARS VOLTA n See oli ju täiesti üks parimatest asjadest peale NIN-i.


25-06-2005
kell 12:51

Ei, see oli megahea.

haakkristi
25-06-2005
kell 14:35

haha eino jah...Peinka peab ikka olema ära mainitud....kusakilgi....MIDAGIGI

bonne
25-06-2005
kell 17:08

päris hea ettekujutuse sai.......hahaha,my ass...tõesti hea ettekujutuse saab kui ühest põhibändist pole poolt sõnagi kirjutatud....midagiGIIII

zara
25-06-2005
kell 17:49

Looptroop oli lives jah hea.
kuulasin eile netist ka ja...no live on ikka parem.paljuuu parem.

Kitty
25-06-2005
kell 19:45

bonne kas sina olid sel üritusel?
kui ei, siis ära mölise ja kui olid, siis kirjuta ise mõnest põhibändist midagi.

bonne
25-06-2005
kell 19:58

kle ma kirjutan pikema artikli Dour Festivalist...ja mölisen palju tahan kui on põhjust mölisemiseks...

JRGN
25-06-2005
kell 21:51

Madu ja peinka on mingi omaette teema(niipalju kui radast infot on tilkunud) n n n


Nin´i oleks tahtnud näha n

nes
26-06-2005
kell 00:57

ee... aga manson ei teinud kahetunnist kontserti ju... mulle oli just pettumus seal, et ainult tund aega kestis. jõudsin just sisse elama hakata kui lõppes ära.
aga looptroop oli hea jah, ma lubasin enne minekut oma hiphopparist vennale, et vaatan neid seal tema eest ja ei pidanud pettuma :)
a see teine tore hip-hop asi oli monsp records.

ja üks mainimata jäänud põhibänd - turbonegro - jättis mind üpris külmaks.
aga samas seda tegid ka nightwish ja 69 eyes... n

haakkristi
26-06-2005
kell 01:12

hahahhahahah TRA kitty on ull mutt ju ma vaatan...krt tule laku vittu ,saad skenese
n

@nes igat vähegi inimeselaadsetolevust jätab ansambel öösoov külmaks!!!!!!!!

Moron
26-06-2005
kell 09:18

päris hea ettekujutuse sai.......hahaha,my ass...tõesti hea ettekujutuse saab kui ühest põhibändist pole poolt sõnagi kirjutatud....midagiGIIII
no fuck ma avaldasin oma arvamust... n

sick
26-06-2005
kell 09:30

veic kuiv neh.

Kitty
26-06-2005
kell 13:20

oi haakkristi sa oledki nii rõve nagu kõik räägivad.

anyway, ma järgmise artikli kirjutangi ainult öösoovist, siis teil bonnega on, millest rääkida vähemalt. n

bonne
26-06-2005
kell 14:38

ot mis ma teie kuradi öösorridesse puutun?????

Kittie
26-06-2005
kell 15:02

ma järgmise artikli kirjutangi ainult öösoovist, siis teil bonnega on, millest rääkida vähemalt

kle kirjuta sahtlisse oma nightwishist, see siin ei ole hrc, siin keegi ei hooli.

haakkristi
26-06-2005
kell 15:07

ee kas keegi ütles midagi...oot korra..ei öelnud ju...mannekeenid ei räägi juuuu n

carzok
26-06-2005
kell 16:17

hmmm see artikkel on veits igav, ma ei suutnud seda enam peale paari lõiku lugeda.... aga võibolla on seee tingitud minu üleväsimusest, aga see on vähemtõenäolisem

kle kirjuta sahtlisse oma nightwishist, see siin ei ole hrc, siin keegi ei hooli.
aga põhimõtteliselt vist jah

n

draam
26-06-2005
kell 16:53

oeh. õelus... kurb ...

haakkristi
26-06-2005
kell 17:00

kusjuures kõige lihtsam ongi olla õel...nagu lihtne on sitasti öelda jne jne

ntx ma arvan et se sama provintsirokk oli tegelt sitaks lahe üritus a lihtsalt vingeid emotsioone on kudagi keeruline sõnadesse panna

ivo
26-06-2005
kell 17:13

okou, kas kristi oli SÜDAMLIK just????? n

haakkristi
26-06-2005
kell 17:15

haha ..jah...korraks natuke :P täna on pühapäev,pühapäeval võib ollla natuke südamlik n

Madu
26-06-2005
kell 17:24

sai teile ju küll selgesti öeldud:
elamuse kirjeldamiseks puuduvad sõnad.
n

mannekeenidel, kusjuures, ei ole oraalne piirkond pidevalt ja vahetpidamata vitulakkumisega hõivatud, nii et NEMAD leiavad aega ikka asjadest RÄÄKIMISEKS ka, erinevalt mõnest teisest, kes pea vitu kohalt ainult selleks tõstavad, et õelusi pritsida. sest see on ju nii lihtne ja puha... n

ja nüüd jääme huviga bonne kirjatükki ootama.
kas ma võtan kohe dourfestari teemast esinejate nimekirja ja panen rasvasesse kirja need nimed, kellest ma ILMTINGIMATA lugeda tahan? no et bonne teaks oma ajakava väga täpselt arvestada, et ta ikka igale poole jõuaks ja asjad... n

bonne
26-06-2005
kell 17:50

hahahaha, Madu-uss..pane aga pane... n n n

bonne
26-06-2005
kell 17:53

..ja by the way, kui te ei pidand vajalikuks Mars Voltast ja Turbonegrost mitte prääksugi kirjutama, siis vaevalt et midagi erutavat Douri line-upist leiad.....aga vähemalt püüa...midagigi.

haakkristi
26-06-2005
kell 18:10

WOW WOW whoop whoop

Madu võiks selle õelusepunkti endaarvele ka kirjutada,lõdvarandmega!

üldse nagu mida vittu,mai saa aru...järsku tõuseb kellegi pea...ja liuglevate ussiliigutustega akkatakse teisteinimeste eest klaviatuurinuppe klõbistama.... n

Madu
26-06-2005
kell 18:24

ma rääkisin eeskätt ikka enda eest. sest lõppkokkuvõttes tegime me seal Kittyga (keda siin ilmselt mannekeenina silmas peeti, aga kes sedapuhku siiski hoopis teisi funktsioone täitis) koostööd, eks ole. ja selle koostöö käigus me muuhulgas ka vestlesime. järelikult olen ma Kitty oraalsete võimetega mõneti kursis ning võin nende olemasolule viidata küll. ja üleüldse on ka minuga nii, et kui ma juba leian, et on põhjust mölisemiseks, siis ma teatavasti mölisen palju aga tahan. n

carzok
26-06-2005
kell 19:30

issand mannekeen on hoopis keegi teine, madu sa pole enam skene värgiga üldse kursis n

Madu
26-06-2005
kell 20:46

aa. no selge. ma siis võtan oma sõnad sedapuhku tagasi. ma tõepoolest ei ole teie vitulakkujateskene siseasjadega eriti kursis ja järeldasin puhtautomaatselt, et jutt käib ikka artiklist veel. vabandust.

painkiller
26-06-2005
kell 20:47

lihtsalt masendav

carzok
26-06-2005
kell 21:14

mina ei tea vitulakkujateskenest midagi.....
ja tegelt panin mina pusse, vist ikkagi mõisteti kittyt selle alll... mu oma viga et ma arvasin midagi teisiti n

haakkristi
26-06-2005
kell 21:18

ok...sry et teema kõrvale kaldus kommenteerige artiklit nüüd

bonne
26-06-2005
kell 21:50

artikkel pole selle vaffa urina saatel siiski kahjuks mitte grammigi paremaks läind... n

Toit
27-06-2005
kell 14:25

No nagu näha pole munnIGIGI muutunud. Tubli - nii peab!

jones
27-06-2005
kell 14:46

Madu, kas Sa nagu põhimõtteliselt nõustud sellise seisukohaga, et mailidele on kena vastata? Mõnikord? Kui Sa seda kätte saanud ei ole, siis vabandan ja häbenen maa alla ja pudel veini minu poolt.

voss
27-06-2005
kell 15:29

ei tea, kas lendas nüüd natuke tatti või mitte n

Madu
27-06-2005
kell 16:02

@jones
ma kahtlustan, et see on nüüd see veinivariant. n
sest ma pole seda meili tõepoolest saand...
oot, ma toksin sulle kohe radasõnumi või midagi. n

voss
27-06-2005
kell 16:23

vähemalt midagigi

jones
27-06-2005
kell 19:31

Nii, avalikud vabandused Madule minu poolt. Olen nõme mees ja usaldan avalikku internetiteenust.

poison
28-06-2005
kell 01:05

kas nini ajal ei tohtind pildistada - huvitav ;-)
minul ei seisnud turvamehed seljataga mul polnd aega neid otsida

zara
28-06-2005
kell 01:40

kuule ei tohtinud jah pildistada...sõõõõõõu..?

zara
28-06-2005
kell 01:40

vaevalt et see kedagi takistas.mind küll mitte.

poison
28-06-2005
kell 02:02

nojah, ega see mindki takistand ,)

HÕHÕHÕHHÕÕÕÕÕÕÕ

STARFUCKERS

poison
28-06-2005
kell 02:04

muideks, mänsoni aeg sadas lund :)

Madu
28-06-2005
kell 02:11

n @jones n

@poison
digiseepe ei viitsind keegi jahtida. aga nendel, mis vähegi võimsamad tundusid, hoiti hoolega silma peal. pärast nini ma ei tea, mina pääsesin välja probladeta, aga pärast mansonit oli küll keegi kinni püütud ja lastud pildid ära kustutada kaamerast muuseas. ja mind ennast püüti kinni isegi tearsi ajal, kui ma turvade meelest lavale liiga lähedal olin ja soovitati kaamera siva kokku pakkida...

zara
28-06-2005
kell 02:15

siis võiks ju juba teha nii, et nagu territoorimile sisenedes kontrollitaks. heh. naljatigad noh n

poison
28-06-2005
kell 02:17

aga ma oleks pand stringi'värvli'vahele :) siis nad oleks katsund mind, juhuuuu
kohustuslik seep peab alati kaasas olema

Madu
28-06-2005
kell 16:36

siis võiks ju juba teha nii, et nagu territoorimile sisenedes kontrollitaks. heh. naljatigad noh n

aga kontrollitigi. probleem on lihtsalt selles, et on kohad ja ajad, kus võib pildistada ja kus ei tohi. ja territoorium on suht avatud. nii et ka aktsioon "korjame fotokad vahepeal kokku" ei tööta, sest ma võin mansoni kontserdi ajal ka lihtsalt üle platsi käimas olla, et minna näiteks midagi muud pildistama või pildistada publikut, mida ei saa mulle keegi keelata. n

Madu
28-06-2005
kell 16:38

et kontrolliti ses mõttes, et kui sul nimelist fotokaarti kaelas ei ripu ja roosat paela ümber käe ei ole, siis pole sul ka mingit õigust poolprofi- või profikaameraga festarile sisse jalutada, põhjenda seda kuidas tahad. vot siis korjatakse küll ära.

Jux
28-06-2005
kell 21:28

Teräsbetoni, keda võib võrrelda Eesti metali lipulaeva Tharaphitaga

n oi spetsialistid

nin
29-06-2005
kell 10:50

mingid täispeaga tehtud pildid ka. fotod

nin
29-06-2005
kell 10:53

viimane päev läks laamendamiseks n

Madu
29-06-2005
kell 17:01

Teräsbetoni, keda võib võrrelda Eesti metali lipulaeva Tharaphitaga

n oi spetsialistid


vabalt võib kusjuures võrrelda. n
kuigi tegelt tuli võrdlus muidugi sellest, et tekkis teooria, et bänd Teräsbetoni on tehtud puhtalt meie Bentoni auks ja kummardamiseks ja tegelt pidi bändi nimi olema TeräsBentoni, aga keegi kaotas ühe n-i ära ja nii ta paraku jäi... n

Charlie
29-06-2005
kell 18:51

http://aare.baranka.net/gallery/album49/0_22

geniaalne pilt. ma ei tea, kas ma olen ainuke kes nii arvab, aga ma lihtsalt arvan nii. täiesti ülim!

nin, viis kommi ja üks limps sulle!


ja üldse... miks ma alati tööd pean tegema, kui elulahedad üritused kuskil lähedal toimuvad? ilmselt selle pärast, et minna neile siis, kui olen ennast oimetuks töötanud ja vanaks elanud n

zara
29-06-2005
kell 23:11

a ma vaatsin ka seda pilti, et n n on!

Bastard
01-07-2005
kell 08:11

üldiselt Madu pole sul mõtet halada et pildistada ei saanud
kes vähegi tahtis see sai
roninud rahva sekka mitte passinud kuskil taga
indiid

Madu
01-07-2005
kell 15:39

mine palun perse, Bastard. seebikaga sai jah teha mida iganes. mul ei ole seebikas juhtumisi. ja ma ei olnd ka sugugi huvitatud sellest, et mul lastakse kaart tühjaks kustutada, idioot. ja ma halan üleüldse sellepärast, et mind LAVA ETTE pildistama ei lastud kolme esimese loo ajal, jobu. see on hoopis teine keiss. n
kurat kuidas ma ei salli idiootlikke kõiketeadjaid. n

Madu
01-07-2005
kell 15:40

a

Madu
01-07-2005
kell 16:09

vabandust, aga erisitt tuju on.

Bastard
01-07-2005
kell 21:21

vittu võid ise minna
kui ei saa siis ei saa
pole vaja halada ja nutta
mine tööle sinna kus saad sellise kutse lava ette

FK
01-07-2005
kell 22:45

vittu võid ise minna

kui nüüd päris täpne olla, siis saadeti sind hoopis perse... n

mine tööle sinna kus saad sellise kutse lava ette

vaat see on huvitav; äkki oskad soovitada, millised töökohad need oleksid ja millised neist siis parasjagu saadaval on? (hästi informeeritud, nagu sa oled n )

Madu
01-07-2005
kell 23:09

ma mitte ei hala ja nuta, vaid vihastan. seda esiteks.
teiseks tegi FK väga terase tähelepaneku. ja ma ütlesin muuseas "palun" ka viisakalt.
vaata, Bastard, TEGELIKULT tahtsin ma Provinssirockile minna just nimelt selle pärast, et ma ARVASIN, ET SAAN NINI KOLME ESIMESE LOO AJAL OLLA PÄRIS LAVA EES. ja keegi kurat ei vaevunud mulle sealtpoolt teatama, et fotopassidel on piirangud. nii et ma sain sellest teada alles kohapeal. ja see ajas mul harja eriti punaseks. ja hetkel on mul tuju veel sitem, sest mu tööpäev venis nii pikaks, et ma ei pääse täna laagrisse kah. sest viimase bändi viimaseks looks pole mõtet sinna enam minna, et kohe tagasi sõitma hakata. ja ma olen eritige. nii et parem oleks, Bastard, kui sa nüüd oma lõuad peaks. kena inimene tunneks kaasa, kui teisel unistused täitumata jäävad (ma räägin ikka NINist, eks ole), aga sina tuled veel parastama. n
n

Madu
01-07-2005
kell 23:15

ja tegelt on mul ikka kohe eriti kahju, et ma NBSi pildistama ei jõua täna, sest kui ma NINi pärast Provinssirockil kurb olin, ütles Kotkas nii ilusasti, et kui tema ükskord maailmakuulsaks saab, siis tema lubab ainult minul ennast pildistada ja teda ei huvita, ükski teine mats lava ette ei pääse, toodagu aga Madu teisest maailma otsast kohale. n

Bastard
02-07-2005
kell 09:45

mis sul FK mögiseda on?
pealegi piirid on lahti
tööd saab igalt poolt kui vähegi ajusid on
see et sul sitt tuju on pole minu probleem indiid
ma ei ela oma päevi teiste peal välja
selleks peab ka ajusid olema
ja pealegi, NIN-ist on sadu tuhandeid fotosid tehtud, mille poolest sinu omad paremad oleksid olnud
arvan et mitte millegi poolest ...

FK
02-07-2005
kell 20:46

mis sul FK mögiseda on?
pealegi piirid on lahti
tööd saab igalt poolt kui vähegi ajusid on


IRW... Näe, aetigi poiss närvi n

"Mögisemise" all pead ilmselt silmas seda, et ma tundsin huvi, milliste töökohtadega konkreetselt kaasnevad kutsed festivalidele lava ette pildistama? Ma ei mõelnud ju ükskõik millist tööd välismaal. Kui vähegi ajusid on, my dear little bastard, siis on selge, et näiteks igale Soome ehitus- või metsatööle läinud tüübile selliseid kutseid ei jagata... Ma millegipärast ei usu, et töökohti tuntumate välismaiste muusika- jt. ajakirjade juures saab igalt poolt, kui vähegi ajusid on, isegi siis, kui piirid on lahti. Sellepärast palusingi viisakalt, et sa nimetaksid mulle ja Madule mõne väljaande, kus sellised kohad hetkel vabad on n

nes
03-07-2005
kell 15:16

hihi.. ma olen geniaalse pildi peal

haakkristi
03-07-2005
kell 16:18

ma arvan et Bastardil on seksuaalne frustratsioon ja siis ta just elabki seda siin rada7 välja n

Bastard ütles :"ja pealegi, NIN-ist on sadu tuhandeid fotosid tehtud, mille poolest sinu omad paremad oleksid olnud
arvan et mitte millegi poolest ..."

vaata śellega on u sama et näed mingit naist ja tahad kohe ja kindlasti teda keppida...aga enne sind on ka teda juba paljud keppinud....et millepoolest se sinu kepp siis parem on? n

võrdlus on totter...a täpselt just siuke mida on ea Sinule serveerida.... n

Madu
03-07-2005
kell 16:35

@Bastard
ma ei peagi end mingiks fotogeeniuseks muuseas. ma annan endale täiega aru, et ma olen amatöör. asi on rohkem ikka selles, et MINA ISE olen NINist meetri kaugusel ja MINA ISE pildistan EELKÕIGE MINU ENDA jaoks selle hetke üles. ma olen egoist nimelt. muuseas - mul pole mingit KOHUSTUST maailma parimaid fotosid teha. aga mul on VÕIMALUS taotleda fotopassi igast toredatele festaritele ning mul on ÕIGUS oma muljeid teiste inimestega jagada. ja mind ei sega absoluutselt, et kuskil on keegi teinud sadu tuhandeid fotosid, mis on minu omadest paremad. väga hea, et on teinud. ma ei kavatsegi nende tegijatega võistlema hakata. kuid mul on täiesti piisavalt positiivset tagasisidet, et endaga sitaks rahul olla. sinu kraaksumine minu ego ei kõiguta.
n

teiseks - jutt piiride lahtiolemisest ja igal pool töösaamisest on lihtsalt puhas möga, millega esinetakse siis, kui suu tegelt vett täis on ja sittagi asjalikku öelda ei osata. samuti on puhas möga vihje, et mul pole "vähetki ajusid". sa pole mu kolpa lahti saagind ja järele vaadand. järelikult sa ei tea. tuli mul ajuekspert välja!
n

kolmandaks - sina võtsid enne FK-d sõna, eks ole. on loogiline, et inimesed ütlevad sõna sekka, kui kellegi sõnavõtt neis mingisuguseid mõtteid äratab. edaspidi katsu sellega arvestada.
n

neljandaks - kas sulle ei ole ema lapsepõlves õpetanud, et kui madusaba põõsa taga vedelemas näed, siis pole kaval seda näppida? sabal võib pea ka küljes olla. mürgihammastega. või siis (paraku-paraku) ajudega, mis võimaldavad ohjeldamatus koguses mürgist teksti produtseerida. läheb veel piisake?
n

Madu
03-07-2005
kell 16:36

ja tugrik haakkristile. n

Bastard
03-07-2005
kell 19:56

issand kui tabav sa oled
kuidas sellised geeniused õhtulehes töötavad
sul peaks ammu juba oma ajaleht olema

kömmari
03-07-2005
kell 21:28

Anna tuld Madu!

Madu
03-07-2005
kell 23:33

n @ kömmari

@Bastard
vaata, mul kindlasti olekski. aga siin on üks oluline aga - mulle meeldib kirjutada ja pildistada neid asju, mida mulle kirjutada ja pildistada meeldib. aga ajaleht kui niisugune on laias laastus siiski äriline ettevõtmine. ja mis ärisse puutub, siis selles osas olen ma paraku täielik tropp. miski ei ole täiuslik, isegi mina mitte ja mis ühelt poolt antakse, see teiselt poolt võetakse ja eriti kehtib see geeniuste kohta. nii et tänan tunnustuse eest, aga ma seekord siiski passin ja ei torma oma väljaannet asutama lihtsalt puhtalt sellepärast, et sina siin ironiseerid. n

Bastard
03-07-2005
kell 23:56

egoga su juures kokku pole just hoitud ...

Madu
04-07-2005
kell 01:46

ei. n

Taat
12-07-2005
kell 16:08

siin rada7-s on veel sõbralikum seltskond koos kui HRC-s n

amaterasu
12-07-2005
kell 16:31

Jaa, Provinssirovk oli vinge n
Aga.. Turbonegrost pole sõnagi.
Ja Looptroop oli ka vinge. Vaheldus

Hmm, The Donnas läks ju päris hästi rahvale peale.. n