Pildid: SÜNK IX

18-09-2018 | kirjutas: Evert Palmets

Üle-eelmisel reedel toimus järjekorras üheksas kogemuslik tantsumuusika- ning kunstifestival SÜNK, mis reklaamiti välja kui Tartu ilusaim pidu. SÜNK pakub külastajatele eskapistlikku reivi, ajutisi keskkondi ja esteetilisi eksperimente: kesklinna aasiapärane restoran Hot Pot kattis oma köögi nädalavahetuseks kilega, et neljakorruseline majapidu saaks toimuda sõna otseses mõttes keldrist kuni ülemise korruse rõduni välja. Pakun fotosüüdistusi ettevalmistustest, Bedless Bonesi ja HAPE kontserdist, DJ-dest erinevatel korrustel, kelle nimetamisel läheks järg sassi, ja rõduterrassil toimunud Silent Discost.

Paul Lepasson - SÜNK'i boss. Maika on parim töö-ülikond, sest sel pole võimalik varrukaid ära määrida.Paul Lepasson - SÜNK'i boss. Maika on parim töö-ülikond, sest sel pole võimalik varrukaid ära määrida.Hot Pot'i koridor ja mannekeenid.Hot Pot'i koridor ja mannekeenid.Kelder: kõige tummisema line-upiga ruum.Kelder: kõige tummisema line-upiga ruum.Mõned tunnid on peo alguseni jäänud ja nende kastide sisu (kaste toodi muudkui juurde) vajab veel ülesriputamist. Kastid kolisesid led-lampide, päevavalgus- ja UV-lampide, sätendava kile ja kõige muu kulla-karra järele, mida vähegi üles riputada kannatas.Mõned tunnid on peo alguseni jäänud ja nende kastide sisu (kaste toodi muudkui juurde) vajab veel ülesriputamist. Kastid kolisesid led-lampide, päevavalgus- ja UV-lampide, sätendava kile ja kõige muu kulla-karra järele, mida vähegi üles riputada kannatas.Kadri "Bedless Bones" Sammel valmistub oma teiseks kontserdi-eelseks heliprooviks.Kadri "Bedless Bones" Sammel valmistub oma teiseks kontserdi-eelseks heliprooviks.Esimesel korrusel algas pidu, esimesed peonäljased on juba kohal.Esimesel korrusel algas pidu, esimesed peonäljased on juba kohal.Silent Disco toimub pealtnäha vaikuses - juhtmevabade klappide kaudu jõuab tantsijateni muusika kahelt erinevalt DJ-kanalilt, mille vahel nad ise laveerida tohivad.Silent Disco toimub pealtnäha vaikuses - juhtmevabade klappide kaudu jõuab tantsijateni muusika kahelt erinevalt DJ-kanalilt, mille vahel nad ise laveerida tohivad.
Ja muidugi visuaalid.Ja muidugi visuaalid.
Bedless BonesBedless Bones
Bedless BonesBedless BonesBedless BonesBedless BonesBedless BonesBedless BonesBedless BonesBedless BonesPaul "Söör Paul" Lepasson ja Anders "4-got-10" Melts omavoliliselt tekkinud backstage's peamiselt peo- ja muusikateemadel muljetamas.Paul "Söör Paul" Lepasson ja Anders "4-got-10" Melts omavoliliselt tekkinud backstage's peamiselt peo- ja muusikateemadel muljetamas.Taavi Tulevi "HAPE" - saali keskele paigutatud suure laua taga ja seljaga inimeste poole, haiglakostüüm seljas.Taavi Tulevi "HAPE" - saali keskele paigutatud suure laua taga ja seljaga inimeste poole, haiglakostüüm seljas.HAPEHAPEHAPEHAPE

Mul on väga hea meel, et Tartusse sõidu ette võtsin, kahju oli sealt öösel ära tulla, veel enne koitu Tallinnasse jõuda ja enda voodisse kukkuda. Soovitus: kui lähete SÜNK'i peole, siis võtke kohe heaga aeg maha. Kui muud moodi ei õnnestu, siis lülitage lihtsalt oma telefon välja. Ups! Tehke omale väike mini-puhkus Tartus, tartlased on pealegi jube mõnusad... ja isegi kui teile linn ei meeldi, siis SÜNK'il olles ei meenuta teile miski, et viibite reaalsuses.
Jälgi SÜNK-i pidusi facebookis.

Evert Palmets
Rada7.ee distantspäästik, muusikasõber ja jalgrattasõltlane. Mõnikord kõik kolm asja korraga: paneb ratta lukku, võtab seljakotist fotoka välja ja läheb parasjagu mõnda kontserti pildistama. ISO suhtes tundlik, suure avaga. Lemmikobjektiiviks 50mm f1,4.

Vaata selle autori kõiki artikleid »

fumie
19-09-2018
kell 03:44

aitäh evert! (:

mega tore on näha esiteks sinu veidi teistmoodi pilku olukorrale, kui me siin selle pisikese skene keskel vbla harjunud oleme, ja teiseks äge, et mulle väga kalliks saanud nähtuse tegemised ka siin kajastust leiavad (:

fumie
19-09-2018
kell 04:23

ja mu parem käsi on musklis ainult lutsuviskamise, mitte millegi muu tõttu

ivo
19-09-2018
kell 11:50

Paistab väga mõnus, teeb kadedaks küll, et ei käinud.

evertp
22-09-2018
kell 14:58

Tõesti äge majapeoga sünnipäev, kohe varsti (vähem kui aasta pärast) siis suur juubel käes eyes latt on päris kõrgel, täitsa ootan mis juhtuma hakkab.

fumie
25-09-2018
kell 23:00

tegelt polnud sünnipäev, järgmine (sünk x) satub veebruari alguses kogemata tõesti ka ürituse neljanda sünnipäeva peale (: esialgsed plaanid võivad liiga utoopiliseks osutada, aga kõva töö juba käib igatahes!