Pildid: Hocico Tallinnas

21-08-2018 | kirjutas: Evert Palmets

Mehhiko legendaarne kuri-electro industriaalduo Hocico esines taaskord Tallinnas - 18. augustil Sveta Baaris, kus astus üles ka meie kohalik kütte-nelik Evestus. Peo ette, keskele bändide-vahetuse tühimikku ja lõppu valisid tumedat tantsumuusikat Beats From The Vaulti DJ-d Demoniddio ja Padre.
Kui selline komplekt koju kätte tuleb, siis tuleb minna. Ma polnud ainuke, kes nii mõtles, rahvarohkes Sveta Baaris oli minu arust palavam kui eales varem - isegi mehhiklased võitlesid selle kuumusega.

DJ Padre, Beats From The VaultDJ Padre, Beats From The VaultMustad pilved kogunevad Sveta Baari kohale, Evestus on alustamas.Mustad pilved kogunevad Sveta Baari kohale, Evestus on alustamas.

Sten "Mis mõttes aastal 2018 su naisel ei ole peenist?" Valgus ja RomanSten "Mis mõttes aastal 2018 su naisel ei ole peenist?" Valgus ja RomanDJ Demoniddio, Beats From The VaultDJ Demoniddio, Beats From The Vault"soss-soss""soss-soss"Nüüd vajub saal Hocico fänne täis ja ongi õige aeg, sest mehhiklased on kohe alustamas.Nüüd vajub saal Hocico fänne täis ja ongi õige aeg, sest mehhiklased on kohe alustamas.Beats From The Vaulti DJ-d jätkavad meeleolumuusikaga.Beats From The Vaulti DJ-d jätkavad meeleolumuusikaga.

Hocico Facebookis.
Damn.Loud booking Facebookis.
Sveta Baar Facebookis.

Evert Palmets
Rada7.ee distantspäästik, muusikasõber ja jalgrattasõltlane. Mõnikord kõik kolm asja korraga: paneb ratta lukku, võtab seljakotist fotoka välja ja läheb parasjagu mõnda kontserti pildistama. ISO suhtes tundlik, suure avaga. Lemmikobjektiiviks 50mm f1,4.

Vaata selle autori kõiki artikleid »

saintgerty
22-08-2018
kell 12:11

the guy with the skeleton suit.... nice picture half way thru..... looked like an awesome show.

evertp
23-08-2018
kell 08:36

Some larger pictures from the skeleton-guy and the event:PÕMM