Argo Vals "Tsihcier" eelkuulamine!

Kirjutas Rada7.ee
Sildid
05-12-2012

Argo Valsi nimi on muusikuna nii pikalt juba kõlanud, et uudis ilmuvast debüütplaadist tundub esmalt isegi üllatusena. Samas ilmselt võib kindel olla, et see on seda oodatum ning jätkuna loomulikum. Argo on mänginud mitmetes bändides ning kirjutanud nii jazz-, indie-, kuid ka metal-muusika sugemetega lugusid. Hetkel on ta tegev ansamblites Talamak, Animal Drama, Viljandi Guitar Trio, Rob Findel ning muidugi Argo Vals Band. Lisaks on ta kirjutanud muusikat filmidele, telesaadetele ja tantsulavastustele, kuid teinud ka näiteks helikujunduse 2012 aasta Vabariigi Aastapäeva presidendi kätlemistseremooniale.

„Muusikat meeldib mulle kõige enam salvestada kodustes tingimustes. Esimesed sellelaadsed katsetused tegin aastal 2006. Esimese live-elektroonika kontserdi andsin aastal 2008,“ kirjutab ta oma artistiprofiilis. Suurteks inspiratsiooniallikateks on Argo nimetanud alternatiivse roki esindajaid Mew ja Radiohead, eksperimentaalset jazz-rühmitust Jaga Jazzist ja minimalistliku muusika esindajat Steve Reichi.

Ainult ja ainult täna on meil hea meel pakkuda enne ametlikku ilmumist kuulamiseks siinsamas Argo Valsi oodatud debüütplaati "Tsihcier". Head kuulamist!

EELKUULAMINE ON SELLEKS KORRAKS LÄBI! AITÄH KÕIGILE HUVILISTELE! KOHTUMISENI ESITLUSKONTSERTIDEL!

Debüütalbumi "Tsihcier" annab välja plaadifirma Eesti Pops ning see on saadaval alates 8. detsembri Tallinnas Von Krahlis toimuvast plaadiesitlusest. Viljandis toimub esitluskontsert 11. detsembril Pärimusmuusika Aidas ja Tartus 12. detsembril Genialistide Klubis. Kellel eelkuulamine tekitas kontserdiisu, sel soovitame kiirustada, sest räägitakse, et piletid on lõppemas.

Veel artikleid