Abraham’s Café "Journey to Haran" eelkuulamine

Kirjutas Rada7.ee
10-02-2013


Abraham’s Café on noor ja ambitsioonikas maailmamuusika kollektiiv, kelle loomingus peegeldub nii juudi klezmermuusika, araabia meloodiad ja rütmid, mis on osavalt kokku segatud folk- ja jazz-helikeelega.

Viimase paari aktiivse tegutsemisaasta jooksul on antud üle viiekümne kontserti nii Eestis kui ka välismaal (Soomes, Lätis ja Küprosel). Esinetud on erinevatel festivalidel, tuntumatest neist "Jazzkaar", "Tallinn Music Week", "Viljandi Pärimusmuusikafestival", "Popkatu" Soomes, "Positivus 2012" Lätis ja "Euro-Arab Youth Music Expo" Küprosel. On saavutatud ka esimene preemia 28. ja kolmas preemia 27. Uno Naissoo loomingukonkursil Kaspar Uljase paladega "Los Pescadores" ja "Dim Dim".

Abraham’s Café debüütplaat "Journey to Haran" sümboliseerib ansambli esimest peatuspunkti nende muusikalisel ja spirituaalsel rännakul, mis võtab ühtlasi kokku ka nende senise tegevuse viimase paari aasta jooksul, mille käigus on juhtunud väga palju imelisi asju. Plaadil kõlavate lugude autoriks (v.a pala "Taraf" Richard Galliano sulest) on ansambli eestvedaja ja akordionist Kaspar Uljas. Album on eelkuulamiseks ainult täna – head kuulamist!

EELKUULAMINE ON SELLEKS KORRAKS LÄBI! AITÄH KÕIGILE HUVILISTELE! KOHTUMISENI KONTSERTIDEL!

Koosseis:
Marten Altrov – klarnet
Kaspar Uljas – akordion
Madis Meister – kitarrid
Sergei Šegurov – bassid
Tõnis Kuusk – trummid

Esitluskontserdid:
12. veebruar Viljandi Jazziklubi
14. veebruar Tartu Jazziklubi
16. veebruar Narva Jazziklubi
1. märts NO99 Jazziklubi Tallinnas

Veel artikleid