Lisa uus üritus

  • pühapäev, 31. juuli 2016

  • 28-07-2016 31-07-2016 Viljandi Pärimusmuusika festival

    28-07-2016 kuni 31-07-2016

    Laoise Kelly (IRL), Sutari (POL), Trio Vechernitsa (BG), Paberits ja Tirmaste, Mari Kalkun, Tuulikki Bartosik ja Ramo Teder, Casey Driessen ja Eeva Talsi

    Erinevad kohad, Viljandi

  • 28-07-2016 31-07-2016 Castle Party

    28-07-2016 kuni 31-07-2016

    Bolkow Castle, Poola

  • 28-07-2016 01-08-2016 Yaga gathering festival Leedus

    28-07-2016 kuni 01-08-2016

    Annes Zia (RUS), Banco De Gaia (UK), Calamar Audio (FIN), Gonsofus (SVK), Hutti Heita (NOR), Logic Bomb (SWE), Olive Tree Dance (PRT), Ondrej Psyla (CZE), Psymmetrix (UK), Slinky Wizard (AUS), Uprising Tree (LIT), Zen Lemonade (UK), Stereo Hypnosis (ISL), Dataline (SWE), Nag Champa (POL), E.U.E.R.P.I. (BGR), Gon (LIT), Lo.Renzo (ITA), Auren (LIT), Bassalog (POL), Druweed (POL), Ersha (LIT), Etity & Nova (LIT), Ficture (HUN), Fuluf (FIN), GRAD_U (LIT), Heliocentrism (POL), Hypnalogic (LIT), Joernson (GER), Korento (FIN), Kym Wild (LIT), Martynas Joci

    Ežeraitis, Varėna

    55

  • kolmapäev, 3. august 2016

  • 03-08-2016 KOHTUMINE

    PADA, Tallinn

    alates 15

  • neljapäev, 4. august 2016

  • 04-08-2016 06-08-2016 Weekend Festival Baltic 2016

    04-08-2016 kuni 06-08-2016

    Afrojack, Avicii, Axwell & Ingrosso, Dimitri Vegas & Like Mike, Knife Party, Martin Garrix, Steve Aoki, Tiesto, [EX] Da Bass, Alan Walker, Alex Mattson, Alex Wave, Andres Puusepp, Angerfist (LIVE), Aronchupa, Atb, Bad J, Bassjackers, Bombossa Brothers, Brainstorm, Brennan Heart, Cartoon (LIVE), Chicane, Coone, Coverk X Byte, Da Tweekaz, Darude, Deorro, Diana D, Disciples (LIVE), Dj Bl3nd, Don Diablo, Dr. Philgood, Dvbbs, Elina Born (LIVE), Epordwerk, Erkki Sarapuu*X--sepa

    Pärnu rand, Pärnu

  • 04-08-2016 06-08-2016 Kukemuru Ambient festival 2016

    04-08-2016 kuni 06-08-2016

    ANOTHER FINE DAY, Art.e Facts, Dogon, ekke, Forgotten Sunrise Syndrone, Hüpnosaurus, Hea Une Keskus, Keshob, KY, LAU NAU, Leche, Lost Harbours, The Star Pillow, Vaiko Eplik elektroonika, Valdur Mikita, Wojaz, Woldemare

    Kukemuru

    20 / 25 / 40

  • 04-08-2016 06-08-2016 Wacken Open Air 2016

    04-08-2016 kuni 06-08-2016

    1349, 9mm, Alcest, Arch Enemy, Aura Noir, Axel Rudi Pell, Bembers, Benediction, Blechblosn, Bliksem, Blind Guardian, Blue Oyster Cult, Bodhaktan, Bon Scott, Borknagar, Bullet For My Valentine, Bury Tomorrow, Caliban, Callejon, Clutch, Cripper, Dagoba, Der Weg einer Freiheit, Dorfrocker, Dragonforce, Dritte Wahl, Drone, Eat The Turnbuckle, Einherjer, Ektomorf, Eluveitie, Elvenking, Entombed A.D., Equilibrium, Eric Fish and Friends, Eskimo Callboy, Fateful Finality,

    Wacken Open Air, Wacken

  • 04-08-2016 06-08-2016 Weekend Festival Baltic

    04-08-2016 kuni 06-08-2016

    Afrojack, Avicii, Axwell & Ingrosso, Dimitri Vegas & Like Mike, Knife Party, Martin Garrix, Steve Aoki, Tiesto, [EX] Da Bass, Alan Walker, Alex Mattson, Alex Wave, Andres Puusepp, Angerfist (LIVE), Aronchupa, Atb, Bad J, Bassjackers, Bombossa Brothers, Brainstorm, Brennan Heart, Cartoon (LIVE), Chicane, Coone, Coverk X Byte, Da Tweekaz, Darude, Deorro, Diana D, Disciples (LIVE), Dj Bl3nd, Don Diablo, Dr. Philgood, Dvbbs, Elina Born (LIVE), Epordwerk, Erkki Sarapuu*X--sepa

    Pärnu rand, Pärnu

  • 04-08-2016 Soul What? feat Joonatan Rautio (FIN)

    Soul What? feat Joonatan Rautio (FIN)

    Philly Joe's, Tallinn

  • reede, 5. august 2016

  • 05-08-2016 07-08-2016 OFF Festival 2016 (Napalm Death, Sleaford Mods...)

    05-08-2016 kuni 07-08-2016

    Napalm Death, Sleaford Mods, Machinedrum, Beach Slang

    Katowice park, Katowice

  • 05-08-2016 06-08-2016 augustibluus 2016

    05-08-2016 kuni 06-08-2016

    haapsalu linn, Haapsalu

  • 05-08-2016 06-08-2016 Intsikurmu 2016

    05-08-2016 kuni 06-08-2016

    NOËP, Marten Kuningas ja Miljardid, Erki Pärnoja ja Himmelbjerget, MOONCAKE (RUS), Lexsoul Dancemachine, BOKKA (POL), I Wear* Experiment, Argo Vals Band, The Sound Poets (LAT), Reket, Wolfredt, DJ-d Estonian Funk Embassy, Mick Pedaja, Me and My Drummer (GER), Zebra Island, Ans. Andur, Tommy Cash, OUU, Ingrid Lukas, Micucu, Alise Joste (LAT), Agent Fresco (ISL), Abandoned Elysium, KATÉA (FIN), DJ-d One Night in Bangkok

    Intsikurmu laululava, Põlva

  • 05-08-2016 07-08-2016 Laba Daba 2016

    05-08-2016 kuni 07-08-2016

    Lust For Youth (DEN), Die Krupps (GER), Super Besse (BUY), Kali Briis Band, T.S.O.L. (USA), Spichki (LIT), Kedr Livanskiy (RUS), Spiritual Seasons (UKR), St. Cheatersburg, Ansamblis Manta (LV), Austrumkalns (LV), Čipsis & Dullais & Alise Joste (LV), Dārdi (LV), Dj Krankenwagen (LV), Dzidriņas Megasistēma (LV), Haralds Sīmanis (LV), Howling Owl (LV), Jauno Jāņu Orķestris (LV), Kaktu Balles Muzikanti (LV), Kasetes (LV), Laika Suns (LV), Mācītājs On Acid (LV), Nils Īle & Afro Ambient (LV), Nē (LV), Oranžās Brīvdienas (LV), Pilsētas Skaņas (LV), Pupociklu Vasara (LV), Rīga Reggae (LV)*

    Ratnieki, Ligatne

  • 05-08-2016 Lekker Dancenight w/ Florian Kupfer

    Florian Kupfer

    Lekker, Tallinn

  • 05-08-2016 Flavours by Metaxa

    NeverMartin, Anton Must, MVP

    Studio, Tallinn

  • 05-08-2016 06-08-2016 VanaKino Vabalava

    05-08-2016 kuni 06-08-2016

    Rene Paul Blues Band, Taavi Peterson, Meisterjaan, Hilbert’s Problems, Kots, Dust of tape

    Haapsalu VanaKino, Haapsalu

    0/10

  • 05-08-2016 Eksklusiivne tumeromantika õhtu Hiiumaal salajases kohas

    BJARGO (Rootsi), HARMONY GARDEN (Soome)

    salajane koht, Hiiumaa

    33 / 66

  • laupäev, 6. august 2016

  • 06-08-2016 Yo!Hoov x Sämpler

    Chalice, Sirelz, Hammer, Tommyboy, Dr.PhilGood, Magnum P;I.

    PADA, Tallinn

    5/7

  • 06-08-2016 Tumeromantika õhtu Hiiumaal 2016- Harmony Garden + BJARGO

    HARMONY GARDEN (Soome), BJARGO (Rootsi)

    Villaait, Hiiumaa

    12 / 15