Lisa uus üritus

Kolmapäev, 15. veebruar 2012

 • 09-02-2012 15-03-2012 Ahistatud apostel

  Tartu Üliõpilasteater

  Mängivad: Johan Huimerind, Egle Adams või Kristina Mändul, Christopher Rajaveer või Karl Laumets, Kätlin Armei või Kristin Uusna, Mihkel Vinogradov või Peeter Piiri

  Athena Keskuse pöönigusaal (Küütri 1), Tartu

  4/6

 • 14-02-2012 18-02-2012 "VEEALUNE ARMASTUS" - Jaapani erootiline muusikal

  Underwater Love | Onna no kappa
  Rež Shinji Imaoka
  Riik Jaapan, Saksamaa
  Aasta 2011

  Tänavu kevadel said ainulaadseks eksperimendiks kokku pika ajalooga soft-core Jaapani pornoning erootikafilmide uue laine üks tuntumaid režissööre Shinji Imaoka, maailmakuulus filmioperaator Christopher Doyle ning saksaprantsuse sündipopi kollektiiv Stereo Total. Viie võttepäeva, väheste näitlejate, mitte ühegi kordusvõtte ning olematu eelarvega sündis üks 2011. aasta kuumematest, märjematest, ootamatumatest ning kahtlemata skandaalsematest linateostest – maailma esimene veealune seksimuusikal VEEALUNE ARMASTUS.

  VEEALUSE ARMASTUSE süžee on niivõrd triviaalne, nagu pinku eiga’s olema peabki. Kolmekümnendates vanatüdruk Asuka saadab elu igavledes mööda väikeküla kalavabrikus. Maaelu rutiini lõhestavad ainult töökaaslase seksiseiklused ning lähitulevikus terendav abielu Jaapani tüüpilisest kontorirotist bossiga… Kuid kui Asuka satub silmitsi mütoloogilise veeolendi kappa’ga, väidetavalt uppumisurma tagajärjel veeolendiks muutunud keskkooliaegse armastatu Aokiga, on hetkega selge, et mõtted abielust ja igaöisest misjonäriasendist tuleb prügikasti visata.

  Juba enne esilinastust kultuslikku kõmu tekitanud VEEALUNE ARMASTUS on 90-minutine kinoralli ning ideaalne kohtingufilm. See on vitamiinipomm, mis tõmbab suunurga üles ning naeratuse näole nii tavalisele kinoarmastajale kui ka jaapani muusika või filmifännile. Operaatorilegend Christopher Doyle’i lummavalt minimalistlik kaameratöö haarab vaataja hetkega kaasa, raamides esmapilgul kontrollimatuna näivast kaosest välja filmi sõnumi – armastus ON igavene ning… seks on lahe!

  Sten Saluveer (PÖFF)

  Kestus 1h 27'
  Keel jaapani
  Produtsent Stephan Holl, Daisuke Asakura
  Stsenarist Shinji Imaoka, Fumio Moriya
  Operaator Christopher Doyle
  Osatäitjad Sawa Masaki, Yoshiro Umezawa, Ai Narita
  Tootja Rapid Eye Movies
  Auhinnad ja festivalid Karlovy Vary, Tribeca

  Kino Sõprus, Tallinn

  5.00 / 4.00

 • 15-02-2012 Premiere 2012: "sõp rus est", "fie", "duett"

  Svetlana Grigorjeva, Kaisa Selde, Kristina-Maria Heinsalu, Christin Lunts, Mareike Franz

  Genialistide Klubi, Tartu

  9/6€

 • 15-02-2012 18-02-2012 "4 kordumatut kontserti"

  Tõnis Mägi, Maarja, Villu Tamme ning Mari Pokinen

  Okupatsioonide muuseumis, Tallinn