Fotod: Sólstafir Tallinna kontsert

15-02-2015 | kirjutas: evertp

Võtsin fotoaparaadi näppu ja läksin vaatama kas Tapperi nimeline rokiklubi asub ikka endise koha peal - kolmapäeval, 11. veebruaril võõrustati seal Islandi metalskene kuningat nimega Sólstafir. Enne peaesinejat pääsesid lavale veel meie kohalik Ocean Districts ja Omertà Lätist.

Kuula: Rüüt - Maasikille

10-02-2015 | kirjutas: Rada7.ee

Rüüt on värske alternatiiv-folk ansambel, mille võlu peitub mitmekülgses ja otsinguterikkas lähenemises pärimusmuusikale. Ansambli muusika toetub oma juurtega meie maa põlisele pärimusmuusikale, kuid liigutab oma latva tänapäevase maailma mitmekesisuses. Eelkuulatav ainult täna 10. veebruaril Rada7-s!

Intervjuu: Sólstafir. „Me ei plaani rumalaid asju, need tulevad ise meie juurde.“

06-02-2015 | kirjutas: ivo

11. veebruaril võib Tallinnas, klubis Tapper, näha kindlasti ühte põnevamat Islandi bändi Sòlstafir. Pressiteksti järgi on oodata lausa kahetunnist kava, mida aitavad sisse juhatada Omertà Lätist ja kodumaine Ocean Districts. Kohtusin enne Sòlstafir esinemist Eurosonicul kiireks intervjuuks Aðalbjörn "Addi" Tryggvasoniga, bändi lauljaga, kelle käes on ka bändi üks kitarridest.

Vali aasta 2014 parim Eesti plaat!

04-02-2015 | kirjutas: Rada7.ee

Veebruar on täpselt õige aeg valimaks radaseitsme kasutajate poolt aasta parimaid ja halvimad. Viimasel hetkel plaadi väljaandjad on samuti esindatud, listis viimane peaks olema näiteks 26. detsembri album, kõigil korralikult muud edetabelid läbi töötatud ja pilt selge.

New Model Army, raske iseloomuga romantikud

03-02-2015 | kirjutas: fs

Esimene november. Hall päev, mis ei olegi nagu päev. On alanud kuu, millest räägib Andrus Kivirähi „Rehepapp“. Detsembris on New Model Army, maailma parima kontsertbändi jõulutuur. Ei, nad ei ole kristlased. Justin Sullivan, NMA liider on pärit kveekerite perest, katsetanud erinevaid religioone ja jõudnud välja mõistmiseni, et talle need ei sobi. Aga aega, mil valgus saab pimedusest võitu, on temasugused looduse-ja inimeseusku paganad alati tähistanud. Nii et tuleks minna...

Vanemad artiklid »