Kuula: Herald - Masin

01-07-2015 | kirjutas: Rada7.ee

Herald on bänd, mis täidab Eesti muusikas tõelise, tõupuhta heavy-metali sektorit. Bändi kaasakiskuvad kontserdid, osav instrumendikäsitlus ning mõtlema innustav sõnum, on edukalt köitnud nii nooremate kaelakangutajate kui ka vanemate heviveteranide tähelepanu. Juba sel laupäeval, 4. juulil, ilmutab Herald oma kolmanda täispika albumi “Masin”. Eelkuulatav ainult täna, 1. juulil, Rada7-s!

Rangleklods: meid ootavad ees täiesti uut masti seiklused

25-06-2015 | kirjutas: Ester Faiman

Mõned aastad tagasi tekitas Taani duo Rangleklods elevust, esinedes Tallinn Music Weeki kahel showcase'l ühe õhtu jooksul, meelitades mõlemale kohale klubi mahutavuspiire rängalt proovile paneva rahvahulga. Nüüd on nad jälle tagasi ning kavatsevad oma kaasahaaravate biitidega tantsima panna 4. juulil Kilingi-Nõmme mändide vahel aset leidva festivali Schilling malbe indiepubliku koos laste ja lemmikloomadega.

Ewert and The Two Dragons: Ees ootab suvevaheaeg väikeste espitsidega

23-06-2015 | kirjutas: Ester Faiman

Kollektiiv Ewert and The Two Dragons andis mõni kuu tagasi välja fännide poolt mitu aastat pikisilmi oodatud uue, järjestuses kolmanda albumi, nimega „Circles”. Sel suvel võib Eesti publik neid näha nii kodusel Intsikurmu festivalil, kui ka peaaegu kodumaisel Positivus festivalil.

Kuula: Argo Vals - Nokturn

18-06-2015 | kirjutas: Rada7.ee

19. juunil ilmub Argo Valsi teine täispikk album "Nokturn". Värske album on inspireeritud öisest ajast ja minutitest enne koitu. Võrreldes Argo esimese albumiga "Tsihcier", sisaldab "Nokturn" suuremal määral lugusid, mis on loodud bändikoosseisule ja selle kõlapilt on varasemast rütmilisem ning kihilisem. Eelkuulatav ainult täna, 18. juunil, Rada7-s!

Joolz Denby – naine, kes ei karda elu ega surma

11-06-2015 | kirjutas: Indrek Mesikepp

30. mail esines kirjandusfestivali HeadRead raames Kloostri Aidas inglise alternatiivkultuuri elav legend Joolz Denby – sedakorda luuletajana, ehkki tema üheteistkümne raamatu hulgas on lisaks luulele ja lühiproosale ka romaane. Ta on kunstnik, professionaalne tätoveerija ja aktiivne ühiskonnategelane, samuti on ta olnud oluline persoon ansambli New Model Army eksistentsis ning teinud koostööd veel mitmete tuntud muusikutega.

Vanemad artiklid »