Kuula: Odota - Fever Marshal

Kuula: Odota - Fever Marshal

27-11-2014 | kirjutas: Rada7.ee

Odota on Jarmo Nuutre metaliprojekt, kus black metal seguneb psühhedeelia ja piisava koguse eksperimenteerimisega ning näpuotsaga on lisatud ka elektroonilisi aktsente. 2. detsembril digitaalselt ilmuva debüütalbumiga "Fever Marshal" saab Rada7 eelkuulamise kaudu tutvuda juba täna.

Kontsert: Jänes ootab kübaras

26-11-2014 | kirjutas: Kaarel Kärner

Möödunud nädalavahetusel esitles Tenfold Rabbit oma teist stuudioplaati “Fools”. Kontsert toimus raadiomaja stuudios üpris väiksearvulise publiku silme all. Ülekannet sai jälgida ka interneti vahendusel.

Kuula: Electrobation - Johnathan the Drama Boy

25-11-2014 | kirjutas: Rada7.ee

„Johnathan the Drama Boy“ on Tallinna seksikaima elektropunkbänd Electrobationi kolmas poolkauamängiv. Kuus uut lugu on endiselt väga äratuntava kõlaga, aga uus saund on värskem – gruuvimad sündikäigud, jõulisemad kitarrid ja vokaaliduo, mis sulatab külmemadki südamed. EPd
saab alla laadida alates 26. novembrist, aga kaasa laulda, tantsida ja moshida võib uutele lugudele ekslusiivselt ainult täna – Rada7 eelkuulamises!

Kontsert: Mayhem Tapperis

24-11-2014 | kirjutas: Aleksander Puumets

Kõige verisema käekäiguga bänd black-metali ajaloos, Mayhem, erilist tutvustamist arvatavasti ei vaja. Vaatamata kahele surnud ja ühele vangistatud bändiliikmele, tegutsevad nad 20 aastat pärast esikalbumi „De Mysteriis Dom Sathanas” ilmumist endiselt edasi ning astusid oma tuuri raames kõigi siinsete fännide rõõmuks üles ka Tallinnas, rokiklubis Tapper.

Tarvo Valm: Pärast Ameerikat on minuga aina imelisemaid asju juhtunud.

20-11-2014 | kirjutas: Priit Liiviste

Neljapäeval, 20. novembril astub Tallinnas üles USA rokkansambel Living Dead Lights, keda toetavad oma raugematu jõuga muuhulgas ka sõprusansambli Soul Thrower mehed. Soul Throweri liider Tarvo Valm räägib sel puhul Rada7 lugejatele sellest, milline on tema Ameerika Unistus ja kuidas on sellega seotud ansambel Living Dead Lights.

Vanemad artiklid »