Xiu Xiu, kirsipirukas ja Twin Peaks

09-10-2015 | kirjutas: Evert Palmets

"Xiu Xiu (USA) esitab seriaali Twin Peaks muusikat Amsterdami ägedaimas kontsertsaalis Muziekgebouw aan 't IJ, ürituse korraldab grupeering The Rest Is Noise" - minus tekitas see uudis niivõrd suur elevust, et pakkisin oma fotoaparaadi seljakotti ja lennutasin ennast kohale.

Noortebänd 2015 – tutvu Tartu poolfinaali bändidega!

02-10-2015 | kirjutas: ivo

Juba sel nädalavahetusel – reedel ja laupäeval – toimub Noortebänd 2015 Tartu poolfinaal Genialistide klubis. Mõlemal päeval on start kell 19:30, õhtujuhiks on MC Lord isiklikult! Kohtumiseni Genialistide klubis!

NB! Viienda finalisti otsustad sina hääletades Noortebändi lehel!

Ekke Västrik: "Mulle on alati meeldinud muusikat teha."

30-09-2015 | kirjutas: Evert Palmets

Ekke Västriku uus plaat "Chasm" on netireliisina välja antud plaadifirma Detroit Underground poolt. Füüsilisel kujul ilmub album aasta lõpupoole vinüülil ja plaadifirmaga on kokku lepitud ka kassettide üllitamises. Kuulasin selle suurepärase materjali juba mitu nädalat tagasi läbi ja palusin seejärel end koos intervjuuküsimustega stuudiosse külla kutsuda.

The Soft Moon. Luis Vasquez: „Täiskuu ongi põhjuseks, miks inimesed sassis on.”

28-09-2015 | kirjutas: Evert Palmets, Ester Faiman

24. septembril andis Tallinnas, klubis Sinilind, kontserdi üks omanäolisemaid Ameerika päritolu post-punk artiste The Soft Moon, kes on oma uue albumiga „Deeper” Euroopa tuuril. Soojendusbändina võttis koha sisse meie oma kohalik duo Forgotten Sunrise.

Noortebänd 2015 – tutvu Tallinna poolfinaali bändidega!

25-09-2015 | kirjutas: ivo

Juba sel nädalavahetusel – laupäeval ja pühapäeval – toimub Noortebänd 2015 Tallinna poolfinaal klubis Sinilind. Laupäeval on start kell 19:30 ja pühapäeval kell 19:00. Õhtujuhiks on Laura Prits, Ziggy Wildi laulja. Kohtumiseni Sinilinnus!

Vanemad artiklid »