Faun Racket: „Sina kuulaja, peaksid olema meie väljamõtleja, meie jumal ja ussisõnade lausuja!”

15-09-2014 | kirjutas: tess

Rütm, bass, pop ja linnadžungli hääled, Talis Paide ja Andres Lõo, kõik kokku moodustab koosluse nimega Faun Racket, kes juba sel laupäeval, 20. septembril, astub üles Rada7.ee suurejoonelisel 15. sünnipäevakontserdil Padise kloostri paksude müüride vahel. Lisaks elamusi pakkuvale kontserdile, saab kuulda täiesti uusi lugusid, mis pärinevad Faun Racketi uhiuuelt singlilt, mida ka sel kahtlemata meeleolukal peol esmakordselt esitletakse.

Marten Kuningas - praktiliselt mees

08-09-2014 | kirjutas: Tanel Kuningas

Marten Kuningal on ilmunud teine täispikk plaat "Praktiline mees". Pärnu esitluskontsert on möödas, ees on kontserdid Tartus, Tallinnas ja Käsmus. Eelnenud nädalal sai albumit kuulata ka radaseitsme külgedel ning kuulajate arvu ja tagasiside põhjal on plaat kuulamist väärt. Intervjuuformaadile aga andsime seekord ennenägematu vormi - palusime Martenile esitada küsimusi vennal Tanel Kuningal. Head lugemist!

Sissejuhatus Aafrika alternatiivmuusikasse: Wildernessking Lõuna-Aafrikast

05-09-2014 | kirjutas: Ingmar Aasoja

Lause, mis algaks sõnadega "Lõuna-Aafrika Vabariigist pärit black-metal ansambel..." annaks kindlasti kõikidel lugejatel juba küllalt infot, et alustada arutlust või tekitaks huvi asja lähemalt uurida. Eelarvamused oleksid kindlasti esikohal, otsides Wildernesskingi tegemistest mingit kiiksu või teavet, mis kindlasti ei puudutaks muusikalist poolt. Selles suhtes peab kindlasti pettuma - tegemist on kvaliteetse kraamiga, mis teeb silmad ette enamusele lääne bändidele.

Kuula: Marten Kuningas - Praktiline mees

04-09-2014 | kirjutas: Rada7.ee

Teise kauamängiva „Praktiline mees“ salvestamiseni viisid Marteni sisekaemused seikadest kummaliste naabritega või tagurpidi sõnadest. Uus album kõlab süngemalt kui esimene, aga selle-eest peaaegu täiuslik ning universaalselt eesti keeles. CD-plaadina saab plaati ihuendale soetada kõikidel esitluskontsertidel, eelkuulata aga juba täna, 4. septembril, siinsamas, radaseitsmes.

Kuula: Blood Pavilion - Horriru

28-08-2014 | kirjutas: Rada7.ee

Jarmo Nuutre elektroonilisel väljundil Blood Pavilion on valminud uus EP "HORRIRU", mis albumi "Opinion" ning EP "Harden Your Hearts" kõrval on järjekorras juba kolmas reliis.

Vanemad artiklid »