Kuula: Talamak - Talamak EP

24-07-2015 | kirjutas: Rada7.ee

Käesoleva aasta 25. juulil annab ulmepopi/intellektuaalroki bänd Talamak välja oma kuue-loolise debüüt-EP. Värske EP on eelkuulatav täna, 24. juulil, Rada7-s!

Lynx: Ma olen enda kõige suurem kriitik ja tahan anda endast maksimumi

23-07-2015 | kirjutas: l.eazy

Laupäeval, 25. juulil toimub Pärnus, Katlamajas enneolematu Tjuun In, kus on kohal kolm välisartisti: Lenzman Hollandist, Stamina MC koos Lynxiga Inglismaalt ja muidugi kohalik esindus. Kuna Lenzmaniga on juba intervjuu rada7-mes ilmunud, küsisin küsimusi Lynxilt.

2015: Positivuse rütmid ei rauge

22-07-2015 | kirjutas: Kaarel Kärner

Ja seal ta jälle paistis ­­– üheksas Positivus. Optimistlikult astusin sündmusele vastu, oodates liigutavaid äratundmisi mõnelt suurelt legendilt, meeldejäävaid välgatusi uue põlvkonna alternatiivkunstnikelt ja muidugi üllatajateltki.

Hard Rock Žaibu, vodki dai!

21-07-2015 | kirjutas: Tristan Priimägi

Balti riikides käib teatud alaväärne nutulaul asja juurde – Euroopa Liidus meid ei kuulata, venelased kiusavad ja üleüldse. Olgu, kuidas on, suviste raskemuusikafestivalidega on küll kõik kolm Balti tiigrit üsna jõuliselt end regionaalsele kaardile kirjutanud: Eesti Hard Rock Laagrile on Leedul vastu panna koguni kaks festivali, imelikul kombel üsna üksteise järel toimuvad Kilkim Žaibu ja Devilstone, millest esimest õnnestus sel aastal ka külastada.

The Bongo Club: “Meie eesmärk on saada järgmiseks suureks nimeks Rootsis.”

14-07-2015 | kirjutas: Heiko Leesment

Juuli keskel annab Eestis ja Lätis kolm kontserti Rootsi rokikvartett The Bongo Club. Tallinnas, Pärnus ja Salacgrivas Positivuse festivalil üles astuvate bongode kitarrist Erik Ahlblom tunnistas ausalt, et vähemaga, kui Rootsi järgmiseks suureks nimeks saamine, nad ei lepi. Erikuga vestles Sibyl Vane’i bassist Heiko Leesment.

Vanemad artiklid »